Gość: d.
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.05.05, 14:37
Gratuluje CKE! Byc moze Madrzy Ludzie stamtad sa w stanie narysowac wykres
(linia prosta) czy tez przeprowadzic konstrukcje obrazu dla soczewki
dwuwkleslej bez pomocy linijki. Ja nie potrafie i zastanawiam sie co mialo na
celu zabronienie uczniom korzystania z linijki na maturze z fizyki?? A jednak
glupota nie ma granic...