euridice 24.06.06, 20:55 jeszcze tylko 16 dni...Tyle wytrzymalismy to i tyle wytrzymamy,nie? Kurcze, ja juz prawie zapomnialam,ze w ogole pisalam ta mature :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 21:28 I bardzo dobrze. Nie ma sensu o tym myslec. Zycze powodzenia na wynikach:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 21:51 i co z tego?nie psuj weekendu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trux już drugi raz czekam IP: *.lublin.mm.pl 24.06.06, 22:50 w zeszłym roku to było chociaż 27 czerwca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patyczek Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 09:36 teraz nerwówka sie zacznie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 19:42 do euridice: Świetny post założyłaś, tak ot, po prostu. Podoba mi się, No pewno, że wytrzymamy, damy radę, jeszcze tak nie było, że by nijak nie było, gorące pozdro dla Ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
euridice Re: 16 dni do wyników !!! :) 26.06.06, 12:00 jeszcze tylko...2 tygodnie!! Ktos moze pomyslec,ze jestem wariatka - wakacje trwaja w najlepsze a ja o niczym innym nie mysle jak o wynikach matury, ktora tak dobrze (podobno) w skali kraju nie poszla ;) Ale wiecie co ja Wam powiem??? Stwierdzilam,ze i tak juz klamka zapadla, co napisalismy to napisalismy i NIC tego nie zmieni. Nie ma sie wiec czego bac i negatywnie nastawiac...Zreszta - im szybciej sie dowiemy tym szybciej bedziemy miec to z glowy:) Pozdrowienia dla ludzi myslacych podobnie jak ja:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agcias Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 13:31 podpisuje sie pod tym :)) ja tez odliczam dni :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magdzik Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.localmatmed.net / 213.17.237.* 26.06.06, 14:08 <lol> możemy sobie napisac rozpiske materiału na poprawę maturki hehe... nie no.. ja bardziej czekam na 19 lipca, kiedy będe miała wyniki rekrutacji na studia eh... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 14:45 a ja nie mam zamiaru o tym myslec.lepiej zajac sie czyms fajnym,a nie odliczac dni,jakby cos wieeeeelkiego mialo sie wydarzyc.naprawde nie rozumiem was.. Odpowiedz Link Zgłoś
dzieweczka_z_laseczka Re: 16 dni do wyników !!! :) 26.06.06, 14:53 to dlaczego odwiedzasz forum matura? Odpowiedz Link Zgłoś
myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) 26.06.06, 15:52 Ja tez juz odliczam dni... W sumie dla kandydatow na studia dzienne wazniejszy bedzie ogolny poziom matury i na tym tle jego wynik :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehmehm Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.elomza.pl 26.06.06, 19:28 idziemy sie opalac?:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehmehm Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.elomza.pl 26.06.06, 19:29 joke:P bedzie dobrze:) zdamy, dostaniemy sie na studia i bedzie git:) trzeba byc optymista;) Odpowiedz Link Zgłoś
euridice do "?"...;) 26.06.06, 22:55 widzisz drogi/droga "?"... dla mnie te wyniki sa wlasnie "czyms wieeeeelkim":) ciekawa jestem jak mi poszlo,na ile napisalam i na co sie dostane. Dla mnie to jest BARDZO WAZNE WYDARZENIE:) Dla Ciebie moze nie,bo albo jestes pewien/pewna ze napisales/as mature ze wszystkiego rewelacyjnie i przyjma Cie gdziekolwiek zlozysz papiery albo nie wybierasz sie na studia, a co za tym idzie wyniki matury sa dla Ciebie jakims bzdetem... Dla mnie nie i podejrzewam,ze dla wielu innych maturzystow rowniez! a tak btw to to ze mysle o wynikach nie znaczy ze nie "zajmuje sie czyms fajnym";) Odpowiedz Link Zgłoś
myosotis_ola Re: do "?"...;) 27.06.06, 13:52 Popieram przedmowczynie :) Mam identyczne podejscie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: do "?"...;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 12:13 i tu sie mylisz,zdaje juz drugi raz na studia,i tym bardziej sie ciesze ze jestem spokojny.sorki ale to wy nakrecacie taka atmosfere...pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
marad11 Re: 16 dni do wyników !!! :) 27.06.06, 14:14 Ja też się przyłączę do euridice - to, że się nie mogę doczekac wynikow nie oznacza, ze tylko tym żyję ;) Myślę że nie ma sensu bagatelizowac znaczenia matury - bo od niej jednak naprawde bardzo duzo zalezy - więc to chyba logiczne że ludzie się martwią / niecierpliwią :) Szkoda tylko, że niektóre uczelnie tak późno ogłaszają wyniki rekrutacji... :/ np. 1go sierpnia... Ale trudno - zawsze zostaje sierpien i wrzesień bez stresu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.dyn.optonline.net 27.06.06, 16:12 Uczelnie to nawet calkiem sprawnie wszystko zalatwiaja... Najgorzej z wynikami samej matury. Jak byla stara matura, to wyniki byly szybciutko. Wolalabym osobiscie rowniez z innych wzgledow pisac stara mature :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anulka Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.wlanet.wla.pl 27.06.06, 16:15 dziewczynki! przede wszytskim ja również Was popieram, bo jakby nie patrzeć od wyników tego wydarzenia bedzie zależało nasze dalsze zycie przez 5 latek...:) p.s. ja musze czekać jeszcze dłuzej niż do 1 sierpnia... coś okolo 8...:) nie wytrzymam...;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.dyn.optonline.net 27.06.06, 17:45 wow, czemu tak dlugo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anulka Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.wlanet.wla.pl 27.06.06, 17:59 Podejrzewam ze w Toruniu i Poznaniu bedzie do pod koniec lipca... ale w Bydgoszczy musze czekac az do 4 lub 8 lipca...:/ Ich nie obchodzi los zestresowanych przyszłych studentów...:p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehmehm Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.elomza.pl 29.06.06, 11:20 jeszcze 12 dni do wynikow rotfl:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paulina Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 13:29 chyba zaczne odcinac kolejne "dni" na centymetrze :P cholera, juz sobie wyobrazam ten moment: wchodze do sekretariatu,pani Jolanta podaje mi liste do podpisania a druga reka podaje SWIADECTWO... Chyba w pierwszej chwili nie bede miala odwagi na nie spojrzec :D Odpowiedz Link Zgłoś
myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) 29.06.06, 15:10 To tak sie odbywa? Kazdy dostaje z sekretariatu? Myslalam, ze to bedzie jakies wreczenie w stylu na sali gimnastycznej czy cus ;) Ze bedie jakies podsumowanie, itp... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paulina Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 15:39 no sekeratrka z mojego LO powiedziala mi przez telefon,ze swiadectwa mozna odbierac od 11 lipca w godzinach takich i takich... Z tego wynika ze nie ma zadnego oficjalnego zakonczenia. Co nie znaczy ze tak jest wszedzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.dyn.optonline.net 29.06.06, 19:08 Hmmmm... dobrze wiedziec. Tez w takim razie zadzwonie do szkoly i sie dowiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dogish Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 19:15 u nas też oczywiście nie ma żadnej akademii ale po odbiór trzeba przyjść ubranym elegancko, inaczej... niedostanie się świadectwa!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.dyn.optonline.net 29.06.06, 19:30 WOW!!! Serio? To ciekawe... ;) nam nikt nic nie mowil. ale na wszelki wypadek ubiore w miare ladnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 20:58 mam pytanie kiedy beda wyniki matur an stronkach oke??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehmehm Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.elomza.pl 30.06.06, 12:34 hehe ja dzwoniam dos ekretariatu szkoly i facetka powiedziaal mi z enie ma pojecia kiedy beda swiadectwa i jak bedzie wygada odbior buahaha dobre:) jak nie szkola to kto ma wiedziec?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sesek Wyniki w necie - odpowiedź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 13:45 Będą 11 lipca - dzwoniłem do oke Krakow. A tylko ta oke je tak udostępni, wiec wszyscy w całej Polsce dostaną je jednocześnie 11 lipca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Wyniki w necie - odpowiedź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 14:15 Czyli juz po polnocy beda dostepne? Nie mowili w jakich godzinach mozna sprawdzac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agila Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 14:17 Ale Wy marudni jestescie. Zachowujecie sie jakbyscie do matury nie dorosli! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.dyn.optonline.net 30.06.06, 15:04 ja nie panikuje ale obawiam sie, ze z tymi wynikam zrobi sie niezly balagan :/ Nikt nic nie wie, i jeszcze nie daj Boze ktos bedzie kwestionowal swoj wynik ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agcias Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 09:38 10 DNI!! (nieliczac dzisiejszego :P) teraz sie wlacza juz najwiekszy stres, bo coraz blizej.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.dyn.optonline.net 01.07.06, 13:53 wlasciwie dla mnie to stres przyjdzie potem jak sie okaze czy dostalam sie na studia. Poki co nazwalabym ten stan pozytywnym podekscytowaniem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magdalena 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 13:58 powinnismy dostac nagrody za cierpliwosc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 10 IP: *.dyn.optonline.net 01.07.06, 14:42 To fakt :) albo po 5% bonusu do kazdej matury ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fgfg ..::9::.. IP: 195.116.43.* 02.07.06, 10:08 w oke krakow mialy byc tydzien wczesniej w necie czyli powinny byc na dniach!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: ..::9::.. IP: *.dyn.optonline.net 02.07.06, 16:19 juz na prawde niedlugo :))) Ktos wie w jakiej formie te wyniki beda odbierane? Bo rozumiem, ze nie ma zadnego apelu i oficjalnego wreczania??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: ..::9::.. IP: *.pronet.lublin.pl 02.07.06, 16:35 Nie, OKE Krakow ma podać wyniki w necie... 11 lipca :/ Oczywiście liczą na to ,że będziemy im dziękować za "wcześniejsze wyniki" (itak ich strona się zablokuje). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: -8- IP: *.localdomain / *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 17:38 7 !! ;DD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kams 6 (6) [6] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.06, 07:53 666 66 6 66 666 No. Jak widac wariuję. A zostało jeszcze 6 dłuuuugich dni :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 5, jeszcze 5 dni Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.06, 23:59 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( Odpowiedz Link Zgłoś
svenka_se Re: teraz jest 5 ;) 06.07.06, 00:02 Ludziska kochane, tyle wytrzymaliscie, to i te 5 dni tez wytrzymacie. Powodzonka dla wszystkich:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zizu 5... niech to sie juz wreszcie skonczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 00:07 :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: figo Re: 5... niech to sie juz wreszcie skonczy IP: *.ecs / *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.06, 00:17 :((((((((((((((((((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zooooooooo Re: 5... niech to sie juz wreszcie skonczy IP: *.resetnet.pl 06.07.06, 00:42 PORTUUGALIA PRZEGRALA :((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monk Re: 5... niech to sie juz wreszcie skonczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.06, 13:38 w moim miescie wszystkie szkoly wydaja swiadectwa 11lipca tylko nasza 12 VII.: ((DZIĘKUJE PANIE DYREKTORZE!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.chello.pl 06.07.06, 08:19 Nie mam tego świstka z kodem dostępu - a wyniki tuż tuż ! Przyślą do domu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.07.06, 09:56 trzeba się czymś zająć żeby nie myśleć o tych wynikach przez te 5 najbliższych dni ;) Odpowiedz Link Zgłoś
euridice Re: 16 dni do wyników !!! :) 06.07.06, 11:06 !!!...dzis,piatek,sobota,niedziela,poniedzialek...WTOREK!!! Jej,to juz tak bliziutko...az nie moge uwierzyc! Niestety, dla niektorych bedzie to Dzień Żałoby...(mysle ze dla mnie:( ) Niektorzy beda sie cieszyc :) eh,nie chce isc po te wyniki...:( wiecie co? teraz sie stresujemy tymi wynikami a za kilka tygodni na gietkich nogach bedziemy szli do naszych wydzialow i bili sie z myslami : "sprawdzic ta liste przyjetych czy nie?" reasumujac: okres od maja do sierpnia to istna katorga...;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.07.06, 21:49 w moim przypadku będzie to raczej włączenie strony internetowej UW, hehe ;) Ale i tak będę się stresować... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola 4 DNI :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 00:01 No to dzisiaj ja będę pierwsza :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anulka Re: 4 DNI :) IP: *.wlanet.wla.pl 07.07.06, 00:07 Ludzie... nie wytrzymam tych kilku dni... Od wczoraj chodzę rozdrażniona, i nie myślę o niczym innym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: 4 DNI :) IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.07.06, 00:19 ... jak za pewne wszyscy ;) pomyśl najlepiej, że już teraz nic nie możesz zrobić i lepiej po prostu zająć się wakacjami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anulka Re: 4 DNI :) IP: *.wlanet.wla.pl 07.07.06, 00:21 U mnie wakację w rozkwicie... Tuż nad brzegiem morza... Ale Ty sama dobrze wiesz, że ten komu zależy, przejmuje się i to bardzo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 00:20 :{(((((((((((((((((((((((((( ja chyba zajrze do wynikow nastepneg dnia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sesek Juz za parę dni, za dni parę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 00:21 4 :):/:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: Juz za parę dni, za dni parę... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.07.06, 09:45 u nas coś ktoś powiedział, że dopiero 12stego te wyniki :/ To chyba jakaś bzdura, prawda??? Wszyscy muszą otrzymać 11stego przecież... Odpowiedz Link Zgłoś
mk_7778 Re: Juz za parę dni, za dni parę... 07.07.06, 11:58 Heh dopiero teraz sobie przypomniałem ,że 11-tego wyniki :-) Ale chyba we wtorek nie pojade po nie jak będzie taka pogoda, nie ma sensu się grzać w autobusie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dede To zalezy od szkoly kiedy wyrobia sie ze wszystkim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 13:11 a jak jestes z oke Krakow to mozna juz po polnocy sprawdzic w necie - tzw. serwis "OBIEG" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dede czyli Wy akurat mozecie miec wyniki 12go. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 13:12 taka szkola :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola Re: czyli Wy akurat mozecie miec wyniki 12go. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.07.06, 14:58 Niestety nie jestem z Krakowa tylko z Warszawy więc nic nie mogę sprawdzić :( Myślałam, że to jest odgórny wymóg żeby wszyscy dostali wyniki jednego dnia... Ale widocznie tak nie jest :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euridice Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.06, 09:47 teraz juz nie ma sensu odliczac dni...powiedzmy sobie szczerze-czas przerzucic soe na godziny. Do otwarcia mojego sekretariatu jeszcze tylko 47h i 12 min :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emehm Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.elomza.pl 09.07.06, 10:30 45 godzin 30 minut:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fusiak Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.06, 11:48 W W-wie OKE rozdaje świadectwa najpierw dyrektorom szkół, od godz 9-16. A kiedy dojadą i będzie je można odebrać z macierzystej szkoły tego nikt nie wie. Dzień zmarnowany na czekanie i nerwy. Zgroza, Lomża i Kraków udostępniają wyniki internetem a stolica nie! Odpowiedz Link Zgłoś
athand Re: 16 dni do wyników !!! :) 09.07.06, 12:08 No owszem ale Kraków w szkołach świadectwa odbiera po 11 (tak jest przynajmniej w moim LO - 14. lipca, i w niektórych, np w krakowskich - 15. lipca choć chyba nie we szystkich) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fiolka Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.06, 13:29 "Świadectwa maturalne i aneksy do świadectw maturalnych bedą do odebrania przez uczniów w szkołach macierzystych 11 lipca w godzinach ustalonych przez dyrektorów szkół." Taki jest oficjalny komunikat OKE Kraków- także dziwi mnie ten 14 lipca. Odpowiedz Link Zgłoś
athand Re: 16 dni do wyników !!! :) 09.07.06, 13:53 no mnie też dziwi, ale tak twierdzi moja dyrektorka, a o tym, że w pewnym krakowskm liceum mają być 15. powiedział mi kumpel, który tam się uczył. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Squall Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.06, 14:07 W Lublinie sa 11, a Lublin podlega pod Krakow. Jakies dziwne te daty podajecie typu 14-15. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxyyzz Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.06, 19:42 przeczytalam gdzies,ze dyrektorzy szkol musza odebrac wyniki matur 11 lipca miedzy godzina 6 a 10. Po tej godzinie z reguly czynne sa wszystkie sekretariaty takze moim zdaniem to bedzie tak,ze od razu jak je dostana to beda wydawac. Aczkolwiek zastanawia mnie jeszcze jedno: nauczyciele przez caly rok mowili nam: matura z przedmiotu x poszla naszym maturzystom tak a tak a przedmiot y tak i siak. Czyli wynikaloby z tego,ze musieli sobie najpierw obejrzec te wyniki..pytanie tyulko: KIEDY??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majka 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 02:55 Jeden dzień :) Jejku to już jutro :o Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc123 Re: 1 IP: *.acn.waw.pl 10.07.06, 08:32 wlasnie Giertych mówił, że najlepiej napisało województwo małopolskie, dobrze lubelskie, podlaskie i lódzkie, mature zdało ok. 80% ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzkie Re: 1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.06, 08:37 Własnie miałam to napisac :) Uprzedziłas/łes mnie :) Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myosotis_ola dla mnie 2 :( IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.07.06, 10:05 u mnie wyniki w środe :(((( To nie faaaaaaaaaair :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euridice Re: 16 dni do wyników !!! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 10:32 uwazam,ze nawet bardzo "nie fair". Jesli jest powiedziane ze 11 lipca poznajemy wyniki to tak powinno byc... PO co niektorym szkolom az tyle czasu na trzymanie swiadectw? chca saobie je doglebnie zanalizowac czy jak? ;/ Uwazam,ze to jest niesprawiedliwe,poniewaz na przyklad na UŁ rekrutacja konczy sie 16 lipca. Wiekszosc osob czeka do wynikow zeby zobaczyc jakie kierunki oplacac a jakie nie. Jesli wyniki zobacza np 13 lipca to istnieje duze prawdiopodobienstwo,ze pieniazki za postepowanie rekryutacyjne nie dojda na czas... Odpowiedz Link Zgłoś