lek_na_sraczke
16.07.07, 20:20
Jezu, ale ze mnie głupol! Dziś po południu byłam z przyjaciółką na Rynku w
Krakowie, ale nie poszłam sprawdzić czy wywiesili już listy na dziennikarstwo
i amerykanistykę. Kumpela do mnie: "ej no chodź, sprawdź, przecież i jedno i
drugie masz tutaj", a ja nie, bo stwierdziłam, że po co się stresować, jak i
tak pewnie tych list nie będzie.
A teraz się stresuję przed wejściem na konto ERK. Poza tym na koncie są
podobno jakieś błedy.
Mogłam sprawdzić listę. Bożeee!!!
Zwariuję.