25.10.04, 18:43
Niezły. Myślałam, że będzie go czuć bardziej wanilią, a on jednak dość mocno
nawiązuje do klasyka. Czuć w nim jednak więcej kwiatów, przez co zrobił się
odrobinę Ardenowsko-Kleinowski. Jest tylko delikatnie ocieplony. Trwały,
podszyty lekką tylko słodyczą, ale niestety bardziej banalny od Miracle.Mniej
wyczuwalny jest też akord piżmowo-ambrowy.Przypomina momentami Pleasures.


Obserwuj wątek
    • forevermore79 Re: So magic 25.10.04, 22:34
      Mnie takze sie podoba, wypada calkiem dobrze na tle tych bezbarwnych premier (
      w rankingu bedzie ciezko o wybor- mniejsze zlo, heh ). Ladna mieszanka kwiatow,
      ja w nim wyczuwam ponadto taka pieprzno-dzikorozana nutke. Reklamy bardzo
      dziewczece i znow pink, ale z gustem mimo wszystko- bedzie sie sprzedawac.
      Fajne sa takze te perfumowane, opalizujace bibulki do twarzy i ciala- mily
      pomysl, ale jakos prawie nie pachna, w porownaniu do wody :-)
      • luloo1 Re: So magic 28.10.04, 18:29
        forevermore79 napisał:

        > > Fajne sa takze te perfumowane, opalizujace bibulki do twarzy i ciala- mily
        > pomysl, ale jakos prawie nie pachna, w porownaniu do wody :-)

        Lancome wypuścił już ten produkt (tylko bez zapachu)w kolorówce wiosennej(kilka
        kolorów).To róż/puder brązujący/rozświetlacz. Bibułki i sposób aplikacji wydają
        się być średnim pomysłem. Wymagają w każdym razie idealnie matowej, suchej
        skóry.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka