luloo1
25.10.04, 18:43
Niezły. Myślałam, że będzie go czuć bardziej wanilią, a on jednak dość mocno
nawiązuje do klasyka. Czuć w nim jednak więcej kwiatów, przez co zrobił się
odrobinę Ardenowsko-Kleinowski. Jest tylko delikatnie ocieplony. Trwały,
podszyty lekką tylko słodyczą, ale niestety bardziej banalny od Miracle.Mniej
wyczuwalny jest też akord piżmowo-ambrowy.Przypomina momentami Pleasures.