rawita 29.06.06, 10:14 Orientujecie się może czy będzie u nas? Widziałam na allegro i marzę o powąchaniu. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
forevermore79 Re: Merveilles Constellation 29.06.06, 19:48 Na szczescie mozesz przestac marzyc- to klasyczne Eau de Merveilles, tylko w innym, litmitowanym blekitnym flakonie z dolaczonymi wierszami. Zapach w 100% identyczny (info potwierdzone przez Hermesa, mimo, ze np. Osmoz inaczej podaje jego nuty). O jedna pokuse mniej :-) Odpowiedz Link
rawita Re: Merveilles Constellation 29.06.06, 20:59 a ja już wyobraziłam sobie nie wiem jaki cud :). Dzięki! Odpowiedz Link
m23p31 Re: Merveilles Constellation 29.06.06, 21:05 ale przyznaj sie, ze i tak nadal jego pragniesz...:P:) Odpowiedz Link
rawita Re: Merveilles Constellation 29.06.06, 21:52 No pewnie! Intrygują mnie te wiersze :). A poza tym na mojej zapachowej półeczce jest jakoś mało niebieskiego ;) Odpowiedz Link
milena.rl Re: Merveilles Constellation 30.06.06, 00:47 ja wiem czy niebieski pasuje do tych perfum :/ Odpowiedz Link
m23p31 Re: Merveilles Constellation 30.06.06, 09:11 bardziej z morzem mi sie kojarzy a zapach jest "słony". Odpowiedz Link