jagoda995
23.10.07, 20:02
u mojej 77 letniej poniżej kolana zrobiła się bolesna ropiejąca rana która nie
chce sie zagoić to jest związane z żylakami lekarz przepiała antybiotyk
stosujemy też specjalny plaster na owrzodzenia żylaków niestety to już trwa
drugi miesiąc i nie widać poprawy nawet wygląda tak jakby rana się
powiększała,słyszałam że to nie da sie wyleczyć.Może ktoś miał podobny problem
i zna sposoby to proszę o pomoc