Gość: Astaire
IP: *.lodz.mm.pl
29.01.04, 21:12
Dlaczego to właśnie ON/ONA?
Czy potrafisz logicznie, beznamiętnie uzasadnić wybór swojego partnera/rki.
Czym ten wybór był spowodowany, na ile twój partner jest inny, czym się
różni, od innych, że wybrałaś/aś właśnie jego/ją, skoro wiele cech, jako
ludzie mamy wspólnych i potrafimy odnaleźć je u innych.
Czy to tylko "wybór" chwili, przypadek?!