Dodaj do ulubionych

Namiętna i odważna............

21.02.02, 08:43
No wlaśnie, czekam na takie dziewczyny/ panie! Dzisiaj i tutaj a co potem to
zobaczymy! Warto sprobować!
Obserwuj wątek
    • lastka Re: Namiętna i odważna............ 21.02.02, 08:48
      pete5 napisał(a):

      > No wlaśnie, czekam na takie dziewczyny/ panie! Dzisiaj i tutaj a co potem to
      > zobaczymy! Warto sprobować!

      Oj bzz bzz! najpierw napisz co masz do zaoferowania! No bo przecież kota w worku
      się nie bierze.

      • pete5 Re: lastka 21.02.02, 08:55
        A to już zależy od tego z czego czerpiesz największą przyejemność rankami i
        wieczorami i czy jesteś taka jak w tytule mojego wątku! Zależy czy Twoją topową
        przyjemnością są parówki i jajka podane w bardzo elegancki sposób, czy też
        wolisz inne rzeczy i to właśnie one sprawiają największą radość! Czekam, aby
        móc spróbować!
        • lastka Re: lastka 21.02.02, 09:08
          pete5 napisał(a):

          > A to już zależy od tego z czego czerpiesz największą przyejemność rankami i
          > wieczorami i czy jesteś taka jak w tytule mojego wątku! Zależy czy Twoją topową
          >
          > przyjemnością są parówki i jajka podane w bardzo elegancki sposób, czy też
          > wolisz inne rzeczy i to właśnie one sprawiają największą radość! Czekam, aby
          > móc spróbować!

          Wiesz nie lubie ani parówek ani jajek więc szukaj dalej.

          • pete5 Re: lastka 21.02.02, 09:17
            A może w takim razie coś z dań mlecznych? Może na przykład bita śmietana z
            wiśniami, dwiema, wystającymi spod puchu bitej śmietany?
            • lastka Re: lastka 21.02.02, 09:27
              Ojej jak to pysznie brzmi, ale kurcze ja jak zwykle jestem na diecie.
              • pete5 Re: lastka 21.02.02, 09:29
                Możemy naszą publiczną konwesrację zamienić na mailową (na nasz skrzynki)? Tam
                więcej przysmaków (dietetycznych) Ok?
    • mag_nolia Re: Namiętna i odważna............ 21.02.02, 09:12
      a skąd będziesz mieć pewność, że mówimy prawdę...?
      • pete5 Re: magnolia 21.02.02, 09:18
        zawsze można to zweryfikować! zarono tutaj jak i w realu, więc do dzieła
        Magnolio!
        • kitek1 Referencje dla magnolii............ 21.02.02, 09:21
          jest odwazna i namietna:)
          • pete5 Re: Referencje dla magnolii............ 21.02.02, 09:22
            A skąd wiesz?
            • kitek1 Re: Referencje dla magnolii............ 21.02.02, 09:24
              moja i magnolii slodziutka tajemnica:)
              • mag_nolia Re: Referencje dla magnolii............Kitek 21.02.02, 09:33
                zdradź mi więc tę tajemnicę...???
                • kitek1 Re: Referencje dla magnolii............Kitek 21.02.02, 10:23
                  namietna i skromniutka:)
                • kitek1 Re: Referencje dla magnolii............Kitek 21.02.02, 10:25
                  namietna i skromniutka:)
          • agick Re: pete... 21.02.02, 09:26
            litości.... namiętna i odważna... idź poszukać na romansach albo towarzyskich..
            i jeszcze te parówki z jajkami - wiesz jak to zawartość tłuszczu i
            cholesterolu...??
            albo idź walnij kawkę na początek dnia...:)
            • pete5 Re: agick 21.02.02, 09:27
              Frustracja? Zmarnowany wieczór? Niemiłe wrażenia po przebudzeniu? Nie ta faza
              cyklu? Co Cię tak zblazowało Słonko?
    • kropka! Re: Namiętna i odważna............ 21.02.02, 09:35
      a skąd jestes pewien, że warto?
      • pete5 Re:Kropka! 21.02.02, 09:45
        Ufam, że tak! A może chcesz mnie o tym przekonać? Czekam z nadzieją!
        • lastka Re:Kropka! 21.02.02, 09:49
          Oj pete, pete aleś ty kochliwy tyle kobiet na raz chcialbyś obskoczyć?
          • pete5 Re:Lasteczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Slonko mojE! 21.02.02, 09:55
            Ty i tylko Ty! ednak nie odzywasz się, nie odpowiadasz na moje propozycje! Jak
            tylko usłyszę odpowiedź na moją ostatnia propozycję to stanę się totalnie
            monogamiczny! Więc?
            • lastka Re:Lasteczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Slonko mojE! 21.02.02, 10:01
              pete5 napisał(a):

              > Ty i tylko Ty! ednak nie odzywasz się, nie odpowiadasz na moje propozycje! Jak
              > tylko usłyszę odpowiedź na moją ostatnia propozycję to stanę się totalnie
              > monogamiczny! Więc?

              Ależ pete ja jestem bardzo trudna do zdobycia. Więc staraj się jeszcze bardziej
              to może w końcu się zgodzę. Całuję pa!

              • pete5 Re:więc taaaaaaaak 21.02.02, 10:02
                • lastka Re:więc taaaaaaaak 21.02.02, 10:05
                  pete5 napisał(a):


                  Ale co taaaaaaak kochanie?


              • pete5 Re:więc taaaaaaaaaaak cz.2 21.02.02, 10:07
                Aha, lubisz być zdobywana!!! No, no pozytywna cecha! Więc może żeby sprostać
                diecie to bita śmietana byłaby odtłuszczona?!(ale jej minus to to że pod
                wpływem ciepła np. skóry staje się wodnista, ale to można ominą jak szybko
                upora się z jej zlizywaniem), a wisienki tylko świeże bo one nie tuczą ( a poza
                tym tylko dwie)! Miłe też mogą być winogrona uloożone w kształt trójkącika,
                które ani nie tuczą, ani nie rozlewają się! Co Ty na taki scenariusz?
                • lastka Re:więc taaaaaaaaaaak cz.2 21.02.02, 10:11
                  Przemyślę twoją propozycje ale na razie muszę spadać bo szefowa wzywa pa,pa.
        • kropka! Re:Kropka! 21.02.02, 09:58
          widzę, że jesteś bardzo popędliwy !!!
          • pete5 Re:Kropka! 21.02.02, 10:01
            Co masz na myśli? Pozytyw czy negatyw?
            • kropka! Re:Kropka! 21.02.02, 10:04
              a to zależy, z której strony na to spojrzeć;)
              • pete5 Re:Kropka! 21.02.02, 10:09
                a z której Ty lubisz oglądać?
                • kropka! Re:Kropka! 21.02.02, 10:16
                  z różnych stron....
                  • pete5 Re:Kropka! 21.02.02, 10:18
                    Ale to zależy z jakiej strony i w jakiej pozycji! Nie uważasz tak? Szczególnie
                    to drugie jest ważne i to nie tylko do patrzenia! Pozdrawiam Cię bardzo gorąco!
                    • kitek1 Kropeczka tez ma moje referencje...........! 21.02.02, 10:31
                      super jest, taka malutka i taka kochana:)
                      • kropka! Re: Kropeczka tez ma moje referencje...........! 21.02.02, 10:34
                        oj, kitek, kitek...:))


                        kitek1 napisał(a):

                        > super jest, taka malutka i taka kochana:)

                    • kropka! Re:Kropka! 21.02.02, 10:33
                      widzę, że u Ciebie już bardzo gorąco...
                    • kitek1 Kropeczka tez ma moje referencje...........! 21.02.02, 10:33
                      super jest, taka malutka i taka kochana:)
                    • kropka! Re:pete5 21.02.02, 10:40
                      ważne, ale jak dla Ciebie to chyba najważniejsze.

                      pete5 napisał(a):

                      > Ale to zależy z jakiej strony i w jakiej pozycji! Nie uważasz tak? Szczególnie
                      > to drugie jest ważne i to nie tylko do patrzenia! Pozdrawiam Cię bardzo gorąco!

                      • pete5 Re:pete5 21.02.02, 10:45
                        Nie doceniasz mnie, a to jest błędem!
                        • kropka! Re:pete5 21.02.02, 11:02
                          tego nie powiedziałam, ale to sie samo, niestety, narzuca w Twoim pierwszym
                          poście i skoro taki nie jesteś to dobrze;)
                          • pete5 Re:pete5 21.02.02, 11:37
                            A jaka Ty jesteś? Dlaczego o tym nie podyskutujemy? Co sprawia, że jesteś
                            obecna na wszystkich forach?
                            • Gość: kropka! Re:pete5 IP: 192.168.100.* 21.02.02, 11:46
                              nie jest tak, że jestem aktywna na wszystkich forach, pisuje tylko i wyłącznie na
                              kilku z nich, piszę jak mam czas.


                              pete5 napisał(a):

                              > A jaka Ty jesteś? Dlaczego o tym nie podyskutujemy? Co sprawia, że jesteś
                              > obecna na wszystkich forach?

                          • pete5 Re:pete5 21.02.02, 11:37
                            A jaka Ty jestes bo o tym nie rozmawialiśmy? Czego Ty oczekujesz?
                            • lastka Re:PETE!!!! 21.02.02, 12:52
                              pete5 napisał(a):

                              > A jaka Ty jestes bo o tym nie rozmawialiśmy? Czego Ty oczekujesz?


                              Pete jestem też zaborcza do mnie maile piszesz a tu takie cóś wypisujesz?
                              Mówiłeś że będziesz monogamistą!!!!


                              • pete5 Re:LASTKA!!!!!!!! 21.02.02, 13:05
                                Juz jestem monogamistą! Teraz w pelni jestem z Tobą w mailach! Sprawdx jest
                                nowy!!!!!!!!!!
                          • lastka Re:No pete trzymaj się.... 21.02.02, 11:37
                            No dobra ja tylko mam kilka pytań:
                            1. Co będzie jeżeli np. okaze się że mamy lekką nadwagę
                            2. Jeżeli okaże się że mamy np. bardziej okrągłe biodra
                            3. albo że jestemy tak chudę jak anorektyczki
                            4. Nie jesteśmy kobietami doskonałymi
                            5. Mamy też wady nie tylko zalety
                            6. mieszkamy na drugim końcu Polski

                            A teraz ty:
                            1. Ile ważysz?
                            2. ile mierzysz?
                            3. Ile razy możesz?
                            4. Co znaczy ta piatka po pete?
                            5. O której wstajesz?
                            6. Czy robisz śniadanie do łóżka?
                            Jak mi się coś przypomni to jeszcze dopiszę.
                            !.
                            • pete5 Re:LASTECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.02.02, 12:21
                              SPRAWDŹ MAILA!
                        • kropka! Re:pete5 21.02.02, 11:38
                          tego nie powiedziałam, bo Ciebie nie znam i nie wiem, jaki jesteś.
    • lastka Re: Namiętna i odważna........ 22.02.02, 12:11
      Pete dostałeś mojego maila?
      • pete5 Re: LASTECZKA!!!!!!!!!!! 22.02.02, 12:17
        Niestety nie a tak na niego czekam!!!!!!!!!!
        • lastka Re: LASTECZKA!!!!!!!!!!! 22.02.02, 12:20
          Kurcze wysłałam go rano ale widać nie doszedł. Wyśle ci jeszcze raz ok?
          • pete5 Re: LASTECZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 22.02.02, 13:40
            Wciąż nic dzisiaj od Ciebie nie dostałem!!! Chyba uschnę z tego oczekiwania!
      • Gość: Michal Re: Ja tez czekam .. IP: 213.241.35.* 22.02.02, 12:19

        Ja tez czekam i co dalej?
        • kropka! Re: Ja tez czekam .. 22.02.02, 14:29
          a na co czekasz?

          Gość portalu: Michal napisał(a):

          >
          > Ja tez czekam i co dalej?

    • lastka Re: Namiętna i odważna............ 22.02.02, 13:40
      No i co dostałeś?
      • kropelka_no1 Re: Namiętna i odważna............ 22.02.02, 14:20
        musisz chyba mieć coś nie tak ze swoją skrzynką, bo moje przechodzą do niego :-O
        • lastka Re: Namiętna i odważna............ 22.02.02, 14:24
          kropelka_no1 napisał(a):

          > musisz chyba mieć coś nie tak ze swoją skrzynką, bo moje przechodzą do niego :-
          > O


          No to ja już nie wiem co się dzieje.
          • kropelka_no1 LASTKA!!! 22.02.02, 14:27
            nie wiesz jak to jest z facetami?... Jaedna w domu mu nie wystarczy, wiec szuka
            wszedzie gdzie się da, bo mu wrażeń potrzeba...
            • lastka Re: LASTKA!!! 22.02.02, 14:43
              kropelka_no1 napisał(a):

              > nie wiesz jak to jest z facetami?... Jaedna w domu mu nie wystarczy, wiec szuka
              >
              > wszedzie gdzie się da, bo mu wrażeń potrzeba...

              A ty głupia wszystko na poważnie bierzesz "kobieta zmienną jest a głupi kto jej
              zaufa" i odwrotnie, tak samo jest z facetami myślisz że się jeszcze nie poznałam?

              • kropelka_no1 Re: LASTKA!!! 22.02.02, 14:49
                ... ja sie dobrze bawię ...
                • lastka Re: LASTKA!!! 22.02.02, 14:50
                  kropelka_no1 napisał(a):

                  > ... ja sie dobrze bawię ...


                  No właśnie i ja też...
                  Więc o co ci chodziło?

                  • Gość: Michal Re: Kropka IP: 213.241.35.* 22.02.02, 15:12
                    kropeczko droga każdy szuka swojej miłości ja ...tez
                    • kropka! Re: Kropka 22.02.02, 15:21
                      teraz rozumiem ;))
    • Gość: monia21 Re: Namiętna i odważna............ IP: *.dialup.medianet.pl 04.03.02, 13:02
      a ja mam problemy z facetami , bo jestem i odważana i namiętna, nie czeklam az
      on zdecyduje sie albo i nie zeby cos powiedziec , po prostu pytam , a on potem
      mysli ze jestem taka gruboskórna ze moze sobie w kulki leciec , a ja płacze w
      nocy bo jednak moge sie czuc zraniona , lepiej byc bierna delikatna kobietka ,
      czekac na jego kiwniecie palca chyba ... głupi faceci
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka