pete5 21.02.02, 08:43 No wlaśnie, czekam na takie dziewczyny/ panie! Dzisiaj i tutaj a co potem to zobaczymy! Warto sprobować! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lastka Re: Namiętna i odważna............ 21.02.02, 08:48 pete5 napisał(a): > No wlaśnie, czekam na takie dziewczyny/ panie! Dzisiaj i tutaj a co potem to > zobaczymy! Warto sprobować! Oj bzz bzz! najpierw napisz co masz do zaoferowania! No bo przecież kota w worku się nie bierze. Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: lastka 21.02.02, 08:55 A to już zależy od tego z czego czerpiesz największą przyejemność rankami i wieczorami i czy jesteś taka jak w tytule mojego wątku! Zależy czy Twoją topową przyjemnością są parówki i jajka podane w bardzo elegancki sposób, czy też wolisz inne rzeczy i to właśnie one sprawiają największą radość! Czekam, aby móc spróbować! Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: lastka 21.02.02, 09:08 pete5 napisał(a): > A to już zależy od tego z czego czerpiesz największą przyejemność rankami i > wieczorami i czy jesteś taka jak w tytule mojego wątku! Zależy czy Twoją topową > > przyjemnością są parówki i jajka podane w bardzo elegancki sposób, czy też > wolisz inne rzeczy i to właśnie one sprawiają największą radość! Czekam, aby > móc spróbować! Wiesz nie lubie ani parówek ani jajek więc szukaj dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: lastka 21.02.02, 09:17 A może w takim razie coś z dań mlecznych? Może na przykład bita śmietana z wiśniami, dwiema, wystającymi spod puchu bitej śmietany? Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: lastka 21.02.02, 09:27 Ojej jak to pysznie brzmi, ale kurcze ja jak zwykle jestem na diecie. Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: lastka 21.02.02, 09:29 Możemy naszą publiczną konwesrację zamienić na mailową (na nasz skrzynki)? Tam więcej przysmaków (dietetycznych) Ok? Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: Namiętna i odważna............ 21.02.02, 09:12 a skąd będziesz mieć pewność, że mówimy prawdę...? Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: magnolia 21.02.02, 09:18 zawsze można to zweryfikować! zarono tutaj jak i w realu, więc do dzieła Magnolio! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Referencje dla magnolii............ 21.02.02, 09:21 jest odwazna i namietna:) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Referencje dla magnolii............ 21.02.02, 09:24 moja i magnolii slodziutka tajemnica:) Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: Referencje dla magnolii............Kitek 21.02.02, 09:33 zdradź mi więc tę tajemnicę...??? Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Referencje dla magnolii............Kitek 21.02.02, 10:23 namietna i skromniutka:) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Referencje dla magnolii............Kitek 21.02.02, 10:25 namietna i skromniutka:) Odpowiedz Link Zgłoś
agick Re: pete... 21.02.02, 09:26 litości.... namiętna i odważna... idź poszukać na romansach albo towarzyskich.. i jeszcze te parówki z jajkami - wiesz jak to zawartość tłuszczu i cholesterolu...?? albo idź walnij kawkę na początek dnia...:) Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: agick 21.02.02, 09:27 Frustracja? Zmarnowany wieczór? Niemiłe wrażenia po przebudzeniu? Nie ta faza cyklu? Co Cię tak zblazowało Słonko? Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: Namiętna i odważna............ 21.02.02, 09:35 a skąd jestes pewien, że warto? Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re:Kropka! 21.02.02, 09:45 Ufam, że tak! A może chcesz mnie o tym przekonać? Czekam z nadzieją! Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re:Kropka! 21.02.02, 09:49 Oj pete, pete aleś ty kochliwy tyle kobiet na raz chcialbyś obskoczyć? Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re:Lasteczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Slonko mojE! 21.02.02, 09:55 Ty i tylko Ty! ednak nie odzywasz się, nie odpowiadasz na moje propozycje! Jak tylko usłyszę odpowiedź na moją ostatnia propozycję to stanę się totalnie monogamiczny! Więc? Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re:Lasteczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Slonko mojE! 21.02.02, 10:01 pete5 napisał(a): > Ty i tylko Ty! ednak nie odzywasz się, nie odpowiadasz na moje propozycje! Jak > tylko usłyszę odpowiedź na moją ostatnia propozycję to stanę się totalnie > monogamiczny! Więc? Ależ pete ja jestem bardzo trudna do zdobycia. Więc staraj się jeszcze bardziej to może w końcu się zgodzę. Całuję pa! Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re:więc taaaaaaaak 21.02.02, 10:05 pete5 napisał(a): Ale co taaaaaaak kochanie? Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re:więc taaaaaaaaaaak cz.2 21.02.02, 10:07 Aha, lubisz być zdobywana!!! No, no pozytywna cecha! Więc może żeby sprostać diecie to bita śmietana byłaby odtłuszczona?!(ale jej minus to to że pod wpływem ciepła np. skóry staje się wodnista, ale to można ominą jak szybko upora się z jej zlizywaniem), a wisienki tylko świeże bo one nie tuczą ( a poza tym tylko dwie)! Miłe też mogą być winogrona uloożone w kształt trójkącika, które ani nie tuczą, ani nie rozlewają się! Co Ty na taki scenariusz? Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re:więc taaaaaaaaaaak cz.2 21.02.02, 10:11 Przemyślę twoją propozycje ale na razie muszę spadać bo szefowa wzywa pa,pa. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re:Kropka! 21.02.02, 10:04 a to zależy, z której strony na to spojrzeć;) Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re:Kropka! 21.02.02, 10:18 Ale to zależy z jakiej strony i w jakiej pozycji! Nie uważasz tak? Szczególnie to drugie jest ważne i to nie tylko do patrzenia! Pozdrawiam Cię bardzo gorąco! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Kropeczka tez ma moje referencje...........! 21.02.02, 10:31 super jest, taka malutka i taka kochana:) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: Kropeczka tez ma moje referencje...........! 21.02.02, 10:34 oj, kitek, kitek...:)) kitek1 napisał(a): > super jest, taka malutka i taka kochana:) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Kropeczka tez ma moje referencje...........! 21.02.02, 10:33 super jest, taka malutka i taka kochana:) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re:pete5 21.02.02, 10:40 ważne, ale jak dla Ciebie to chyba najważniejsze. pete5 napisał(a): > Ale to zależy z jakiej strony i w jakiej pozycji! Nie uważasz tak? Szczególnie > to drugie jest ważne i to nie tylko do patrzenia! Pozdrawiam Cię bardzo gorąco! Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re:pete5 21.02.02, 11:02 tego nie powiedziałam, ale to sie samo, niestety, narzuca w Twoim pierwszym poście i skoro taki nie jesteś to dobrze;) Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re:pete5 21.02.02, 11:37 A jaka Ty jesteś? Dlaczego o tym nie podyskutujemy? Co sprawia, że jesteś obecna na wszystkich forach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropka! Re:pete5 IP: 192.168.100.* 21.02.02, 11:46 nie jest tak, że jestem aktywna na wszystkich forach, pisuje tylko i wyłącznie na kilku z nich, piszę jak mam czas. pete5 napisał(a): > A jaka Ty jesteś? Dlaczego o tym nie podyskutujemy? Co sprawia, że jesteś > obecna na wszystkich forach? Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re:pete5 21.02.02, 11:37 A jaka Ty jestes bo o tym nie rozmawialiśmy? Czego Ty oczekujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re:PETE!!!! 21.02.02, 12:52 pete5 napisał(a): > A jaka Ty jestes bo o tym nie rozmawialiśmy? Czego Ty oczekujesz? Pete jestem też zaborcza do mnie maile piszesz a tu takie cóś wypisujesz? Mówiłeś że będziesz monogamistą!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re:LASTKA!!!!!!!! 21.02.02, 13:05 Juz jestem monogamistą! Teraz w pelni jestem z Tobą w mailach! Sprawdx jest nowy!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re:No pete trzymaj się.... 21.02.02, 11:37 No dobra ja tylko mam kilka pytań: 1. Co będzie jeżeli np. okaze się że mamy lekką nadwagę 2. Jeżeli okaże się że mamy np. bardziej okrągłe biodra 3. albo że jestemy tak chudę jak anorektyczki 4. Nie jesteśmy kobietami doskonałymi 5. Mamy też wady nie tylko zalety 6. mieszkamy na drugim końcu Polski A teraz ty: 1. Ile ważysz? 2. ile mierzysz? 3. Ile razy możesz? 4. Co znaczy ta piatka po pete? 5. O której wstajesz? 6. Czy robisz śniadanie do łóżka? Jak mi się coś przypomni to jeszcze dopiszę. !. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re:pete5 21.02.02, 11:38 tego nie powiedziałam, bo Ciebie nie znam i nie wiem, jaki jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: Namiętna i odważna........ 22.02.02, 12:11 Pete dostałeś mojego maila? Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: LASTECZKA!!!!!!!!!!! 22.02.02, 12:17 Niestety nie a tak na niego czekam!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: LASTECZKA!!!!!!!!!!! 22.02.02, 12:20 Kurcze wysłałam go rano ale widać nie doszedł. Wyśle ci jeszcze raz ok? Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: LASTECZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 22.02.02, 13:40 Wciąż nic dzisiaj od Ciebie nie dostałem!!! Chyba uschnę z tego oczekiwania! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: Ja tez czekam .. IP: 213.241.35.* 22.02.02, 12:19 Ja tez czekam i co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: Ja tez czekam .. 22.02.02, 14:29 a na co czekasz? Gość portalu: Michal napisał(a): > > Ja tez czekam i co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: Namiętna i odważna............ 22.02.02, 14:20 musisz chyba mieć coś nie tak ze swoją skrzynką, bo moje przechodzą do niego :-O Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: Namiętna i odważna............ 22.02.02, 14:24 kropelka_no1 napisał(a): > musisz chyba mieć coś nie tak ze swoją skrzynką, bo moje przechodzą do niego :- > O No to ja już nie wiem co się dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 LASTKA!!! 22.02.02, 14:27 nie wiesz jak to jest z facetami?... Jaedna w domu mu nie wystarczy, wiec szuka wszedzie gdzie się da, bo mu wrażeń potrzeba... Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: LASTKA!!! 22.02.02, 14:43 kropelka_no1 napisał(a): > nie wiesz jak to jest z facetami?... Jaedna w domu mu nie wystarczy, wiec szuka > > wszedzie gdzie się da, bo mu wrażeń potrzeba... A ty głupia wszystko na poważnie bierzesz "kobieta zmienną jest a głupi kto jej zaufa" i odwrotnie, tak samo jest z facetami myślisz że się jeszcze nie poznałam? Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: LASTKA!!! 22.02.02, 14:50 kropelka_no1 napisał(a): > ... ja sie dobrze bawię ... No właśnie i ja też... Więc o co ci chodziło? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: Kropka IP: 213.241.35.* 22.02.02, 15:12 kropeczko droga każdy szuka swojej miłości ja ...tez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia21 Re: Namiętna i odważna............ IP: *.dialup.medianet.pl 04.03.02, 13:02 a ja mam problemy z facetami , bo jestem i odważana i namiętna, nie czeklam az on zdecyduje sie albo i nie zeby cos powiedziec , po prostu pytam , a on potem mysli ze jestem taka gruboskórna ze moze sobie w kulki leciec , a ja płacze w nocy bo jednak moge sie czuc zraniona , lepiej byc bierna delikatna kobietka , czekac na jego kiwniecie palca chyba ... głupi faceci Odpowiedz Link Zgłoś