Dodaj do ulubionych

SKARGA DO ADMINA

26.04.04, 09:03
Pod moja nieobecnosc (nie pisze w weekendy ani wieczorami) ktos pisze
niezalogowany pod moim nickiem. Juz raz to prostowalam na FK, ale tym razem
prosze szanowna pania admin u zablokowanie nielogowanej sekserki. Zmiana na
inny nick nic nie da bo ta kreatura zaraz sie podszyje.
Obserwuj wątek
    • coolle Re: SKARGA DO ADMINA 26.04.04, 09:10
      Po tym watku kazdy powinien wiedziec, ze sekserka zalogowana to oryginal.
      Dlatego lepiej sie logowac.
      Przykro mi, ale za podszywanie nie blokuje sie ip.
      • Gość: prion Re: SKARGA DO ADMINA IP: *.acn.waw.pl 26.04.04, 09:24
        > Przykro mi, ale za podszywanie nie blokuje sie ip.

        W ktorym punkcie regulaminu jest to napisane?
        • Gość: ja Re: SKARGA DO ADMINA IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.04.04, 09:33
          Gość portalu: prion napisał(a):

          > W ktorym punkcie regulaminu jest to napisane?

          a w którym punkcie regulaminu napisane jest że nie blokuje się IP z powodu
          bekania i prukania przed komputerem?
          czy w takim razie za to też powinno się blokować uczestników dyskusji?
      • Gość: Triss Merigold Re: SKARGA DO ADMINA IP: 81.186.235.* 26.04.04, 09:33
        to w takim razie dlaczego moje posty zniknely??
        • coolle Re: SKARGA DO ADMINA 26.04.04, 09:42
          Tu jest odpowiedz na Twoje pytanie

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=12154814&a=12201982
          Ip nikt Ci nie zablokowal.
          • Gość: Triss Merigold Re: SKARGA DO ADMINA IP: 81.186.235.* 26.04.04, 09:51
            Nie pisalam, ze stracilam dziecko. Zreszta watek o podziale obowiazkow domowych
            tez zostal usuniety.
      • sprite35 propozycja 26.04.04, 09:47
        Na stronach oferujących gry on-line jest najczęściej tak, że nick można mieć
        tylko po zalogowaniu. Wszyscy niezalogowani mają "urzędowe" nicki o
        konstrukcji: goscxxx, gdzie xxx jest nadawanym automatycznie jakimś numerem.
        Czy to nie jest rozwiązanie problemu ?

        pozdrawiam
        sprite
    • hal9000 Re: SKARGA DO ADMINA 26.04.04, 13:23
      sekserka napisała:

      > Pod moja nieobecnosc (nie pisze w weekendy ani wieczorami) ktos pisze
      > niezalogowany pod moim nickiem. Juz raz to prostowalam na FK, ale tym razem
      > prosze szanowna pania admin u zablokowanie nielogowanej sekserki. Zmiana na
      > inny nick nic nie da bo ta kreatura zaraz sie podszyje.

      W wątku łatwo jest odróżnić zalogowanych od niezalogowanych bo zalogowani mają
      nicki wytłuszczone. Może nie byłoby od rzeczy zrobić tak samo z nickami autorów
      wątków w liście wątków? Co wy na to admini?

      Pozdrawiam,
    • admin_mezczyzna Re: SKARGA DO ADMINA 26.04.04, 14:17
      Skarga została odrzucona z powodu braku złamania regulaminu przy takowych
      działaniach. Na przyszłość uprasza się o nie zaśmiecanie forum wątkami o
      zerowej wartości merytorycznej, jak ten.
      • Gość: Zawodowiec Re: SKARGA DO ADMINA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.04, 14:21
        Natomiast ciebie adminie cechuje zerowa kompetencja. Prawdziwy admin tak nie
        odpowiada. Weź sie lepiej do roboty zamiast pieprzyc bez sensu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka