mario2
17.04.02, 08:14
Akurat w wiadomosciach w radio podano, ze sejm zajmie sie dzisiaj
rozpatrywaniem mozliwosci przywrocenia osobom niepelnosprawnym darmowych
przejazdow komunikacja miejska, kojejowa z pociagami IC i EC wlacznie.
Moim zdaniem panstwo jest zobowiazane do ulatwienia osobom niepelnosprawnym
dostepu do urzedow, przychodni itp, poprzez budowanie podjazdow, czy
przystosowanych do przewozu tych ludzi wind. Nie znajduje jednak powodu, by
osoby te mialy korzystac z ulg komunikacyjnych. A moze sie myle i sa jakies
argumenty za tym, by niepelnosprawni byli w tym zakrsie dotowani przez panstwo?