IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 13:10
witam wszytskie Panie,
potrzebuj epomocy w kwestii wizażu i stylizacji. Zapewne nie raz
widziałyśćie w tv super metamorfozy. Jakz kopciuszka robia księżniczkę. Ja
chciałabym zeby ktoś kto sie na tym zna dopasował mi fryzurke i kolor włosów.
Czy znacie może jakiś salon fryzjerski w warszawie- gdzie znajdę takową
pomoc. plissssss- czekam na wasze odp i z gory dzieki
Obserwuj wątek
    • niedzwiedzica_sousie Re: wizaz 08.11.04, 13:18
      ostatnio juz ustaliliśmy, że księżniczka z kopciuszka to powstaje pod wpływem
      komputerowej obróbki zdjęć. ja cię mogę pomalować, ale w poznaniu, mogę ci też
      polecić moją koleżankę, która w warszawie bywa, maluje dla bardzo dobrej,
      selektywnej firmy kostmetycznej, za make-up bierze stówę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka