Dodaj do ulubionych

Dłubanie i obgryzanie.

IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:11
Dłubanie w nosie i obgryzanie paznokci w towarzystwie.
To dopiero jest wkurzające i ohydne.
Obserwuj wątek
    • agniecha27 Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:13
      Obgryzanie paznokci - to widziałam, ale dłubania w nosie - uświadczyłam ostatni
      raz w podstawówce.
    • lastka Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:13
      A szczególnie jak się ktoś zapomni i zaczyna "to" zjadać bleeeee
      • Gość: Liver Re: Dłubanie i obgryzanie. IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:16
        ojej, przestań bo zaczynam mieć mdłości a kibel daleko.
        • lastka Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:18
          No to coś ci powiem. otóż moja kuzynka nie dość że jak wyjmie taką z nosa
          obejrzy ją dokładnie mi potem hoop do buzi ups brrr
          A jest taka mądra pani nauczycielka biedne dzieci.
          • Gość: Liver Re: Dłubanie i obgryzanie. IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:21
            To spytaj się jej jak to smakuje: słodkie to czy kwaśne:))))
    • matrek Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:14
      Nie tylko w towarzystwie. Kiedy nikt nie widzi może i nie wkurza (nie wkurzam
      się skoro nie widzę), ale to po prostu wieśniactwo. no, ale skoro ktoś ma taką
      potrzebę ...
      • Gość: buzz Re: Dłubanie i obgryzanie. IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:16
        wiesniactwo, jak wiesniactwo. gombrowicz pisal, ze dlubanie w nosie to cecha
        arystokracji.
        pozdrawiam
        b.
        • matrek Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:17
          Gość portalu: buzz napisał(a):

          > wiesniactwo, jak wiesniactwo. gombrowicz pisal, ze dlubanie w nosie to cecha
          > arystokracji.
          > pozdrawiam
          > b.

          Ale Gombrowicz to nie ostateczne guru.
          • Gość: buzz Re: Dłubanie i obgryzanie. IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:19
            po pierwsze, wiedzial co pisze.
            po drugie, widzial co pisze.
            pozdrawiam
            b.
    • wierna1 Re: Liver 14.05.02, 15:15
      No widzisz. Każdego denerwuje co innego.
      • lastka Re: Wierna 14.05.02, 15:16
        A ciebie to nie denerwuje? Bo mnie np. wkurza jak cholera!
        • wierna1 Re: Lastka 14.05.02, 15:19
          lastka napisał(a):

          > A ciebie to nie denerwuje? Bo mnie np. wkurza jak cholera!

          Dla mnie to jest raczej przejaw niedyskrecji. Bo, nie oszukujmy się przynajmniej
          tutaj, któż z nas nie dłubie w nosie czy nie ogryza paznokci (będąc sam na sam
          lub wśród bliskich). Piszę w kontekście mojego wątku o nuceniu. Jeśli robi to
          osoba kilkanaście razy dziennie przechodząc obok mnie to już mam dosyć.


        • matrek Re: Wierna 14.05.02, 15:22
          Ech tam zaraz wkurza. dla mnie to tylko niesmaczne. Bez skojarzen
      • Gość: Liver Re: Liver IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:19
        Odgryzłaś się za "równouprawnienie" czy też za co innego :))))
        • wierna1 Re: Liver 14.05.02, 15:24
          Gość portalu: Liver napisał(a):

          > Odgryzłaś się za "równouprawnienie" czy też za co innego :))))

          Jezu, jeszcze chwila zwariuję! Nie odgryzłam się tylko nawiązalam do mojego
          wątku. Naskoczyli na mnie, że nie podoba mi się jak ktoś nuci pod nosem fałszując.
          A może w ogóle nie podoba się niektórym osoba? Bo co założe wątek, to jakieś
          ataki?

          • Gość: Liver Re: Liver IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:28
            Ty od wczoraj jakaś znerwicowana.
            Don't worry be happy.
            • wierna1 Re: Liver 14.05.02, 15:29
              Gość portalu: Liver napisał(a):

              > Ty od wczoraj jakaś znerwicowana.
              > Don't worry be happy.

              Ja nie wiem o co Ci chodzi?
              • Gość: Liver Re: Liver IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:38
                Wczoraj stwierdziłaś, że nie ma się po co cieszyć bo poniedziałek.
                Dzisiaj pretensje, że wszyscy się Ciebie czepiają. Co to, zespół napięcia
                miesiączkowego ?

    • bruce.lee aaaa... nie w towarzystwie to juz nie? 14.05.02, 15:40
      • Gość: VanDamme Re: aaaa... nie w towarzystwie to juz nie? IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:41
        Też.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka