Gość: Liver IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:11 Dłubanie w nosie i obgryzanie paznokci w towarzystwie. To dopiero jest wkurzające i ohydne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agniecha27 Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:13 Obgryzanie paznokci - to widziałam, ale dłubania w nosie - uświadczyłam ostatni raz w podstawówce. Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:13 A szczególnie jak się ktoś zapomni i zaczyna "to" zjadać bleeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liver Re: Dłubanie i obgryzanie. IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:16 ojej, przestań bo zaczynam mieć mdłości a kibel daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:18 No to coś ci powiem. otóż moja kuzynka nie dość że jak wyjmie taką z nosa obejrzy ją dokładnie mi potem hoop do buzi ups brrr A jest taka mądra pani nauczycielka biedne dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liver Re: Dłubanie i obgryzanie. IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:21 To spytaj się jej jak to smakuje: słodkie to czy kwaśne:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:14 Nie tylko w towarzystwie. Kiedy nikt nie widzi może i nie wkurza (nie wkurzam się skoro nie widzę), ale to po prostu wieśniactwo. no, ale skoro ktoś ma taką potrzebę ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buzz Re: Dłubanie i obgryzanie. IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:16 wiesniactwo, jak wiesniactwo. gombrowicz pisal, ze dlubanie w nosie to cecha arystokracji. pozdrawiam b. Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Re: Dłubanie i obgryzanie. 14.05.02, 15:17 Gość portalu: buzz napisał(a): > wiesniactwo, jak wiesniactwo. gombrowicz pisal, ze dlubanie w nosie to cecha > arystokracji. > pozdrawiam > b. Ale Gombrowicz to nie ostateczne guru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buzz Re: Dłubanie i obgryzanie. IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:19 po pierwsze, wiedzial co pisze. po drugie, widzial co pisze. pozdrawiam b. Odpowiedz Link Zgłoś
lastka Re: Wierna 14.05.02, 15:16 A ciebie to nie denerwuje? Bo mnie np. wkurza jak cholera! Odpowiedz Link Zgłoś
wierna1 Re: Lastka 14.05.02, 15:19 lastka napisał(a): > A ciebie to nie denerwuje? Bo mnie np. wkurza jak cholera! Dla mnie to jest raczej przejaw niedyskrecji. Bo, nie oszukujmy się przynajmniej tutaj, któż z nas nie dłubie w nosie czy nie ogryza paznokci (będąc sam na sam lub wśród bliskich). Piszę w kontekście mojego wątku o nuceniu. Jeśli robi to osoba kilkanaście razy dziennie przechodząc obok mnie to już mam dosyć. Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Re: Wierna 14.05.02, 15:22 Ech tam zaraz wkurza. dla mnie to tylko niesmaczne. Bez skojarzen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liver Re: Liver IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:19 Odgryzłaś się za "równouprawnienie" czy też za co innego :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
wierna1 Re: Liver 14.05.02, 15:24 Gość portalu: Liver napisał(a): > Odgryzłaś się za "równouprawnienie" czy też za co innego :)))) Jezu, jeszcze chwila zwariuję! Nie odgryzłam się tylko nawiązalam do mojego wątku. Naskoczyli na mnie, że nie podoba mi się jak ktoś nuci pod nosem fałszując. A może w ogóle nie podoba się niektórym osoba? Bo co założe wątek, to jakieś ataki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liver Re: Liver IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:28 Ty od wczoraj jakaś znerwicowana. Don't worry be happy. Odpowiedz Link Zgłoś
wierna1 Re: Liver 14.05.02, 15:29 Gość portalu: Liver napisał(a): > Ty od wczoraj jakaś znerwicowana. > Don't worry be happy. Ja nie wiem o co Ci chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liver Re: Liver IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:38 Wczoraj stwierdziłaś, że nie ma się po co cieszyć bo poniedziałek. Dzisiaj pretensje, że wszyscy się Ciebie czepiają. Co to, zespół napięcia miesiączkowego ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VanDamme Re: aaaa... nie w towarzystwie to juz nie? IP: 157.25.84.* 14.05.02, 15:41 Też. Odpowiedz Link Zgłoś