IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 19:14
Moj chłpak poznał rok temu dziewczyne przez internet.Pózniej poznał
mnie.Jesteśmy ze sobą poniewaz ja zostałam wybrana a może dlatego,bo
internetowa znajomość go odtrąciła.Poczatek naszej znajomości byl
cudowny.Ostatnio dowiedziałam się,że ona nic o mnie nie wie a on ciągle
flirtuje z Nią na necie tak jak bylo to nim pojawiłam się w jego życiu.Ich
kontakt nie wygląda wg mnie czysto koleżeńsko,tak jak twierdzi mój
chlopak.Ufam mu,ale jeżeli chodzi o tą znajomość z Nią to mam wątpliwości.
Zastanawiam się czy taki związek ma sens jeżli mój chłopak szuka uniesień nie
ze mną,ale z inną kobeitą.Czy ja niczego nie rozumię,czy jestem tylko
przewrażliwiona.Czekam na wasze(rozsądne) opinie.
Obserwuj wątek
    • mule_dose Re: ja i ona 01.01.05, 19:52
      Nie sądzisz, że on Cię oszukuje?? Zastanów się nad tym. Jak dowiedziałaś się o
      tym, że on nadal utrzymuje z nią kontakt? Powiedział Ci o tym, czy "nakryłaś
      go?
      Jeśli było tak, że on nie mówił Ci wszystkiego o tej znajomości, to myślę, że
      jest to poważna oznaka tego, że może nie powinnaś już darzyć go takim
      zaufaniem... A przecież zaufanie jest najważniejsze!
      Napisz coś więcej o tej sytuacji!
    • alpepe Re: ja i ona 01.01.05, 19:53
      no cóż, ja tam bym przez przypadek wysłała jej maila, że on ma dziewczynę a
      jego i tak bym olała, bo niedojrzały skurczybyk.
    • Gość: Agnieszka Re: ja i ona IP: 217.153.79.* 01.01.05, 19:59
      Nie jestes przewrazliona. Ciezko powiedziec, ale zdaje sie, ze facet kreci na
      boku, a Ty bylas wyjsciem awaryjnym, moze ma nadzieje, ze cos mu wyjdzie z
      tamta. Obawiam sie, ze nie traktuje Cie powaznie. Ewentualnie pogadaj z nim,
      ale pewnie bedzie sie wypieral i mowil,ze to tylko kolezanka.
    • salomea78 No skoro ona o tobie nic nie wie... 01.01.05, 20:26
      To faktycznie podejzana sprawa:(...
      A jakie jest jego wytlumaczenie tego ze jej o tobie nic nie powiedział???
      • sagis Zwykły oszust:-) 01.01.05, 21:02
        salomea78 napisała:

        > To faktycznie podejzana sprawa:(...
        > A jakie jest jego wytlumaczenie tego ze jej o tobie nic nie powiedział???
        --------
        Liczy, że jak z jedną jemu nie wyjdzie, to drugą będzie miał:-)
        Częsty manewr facetów.
        Najlepiej napisz tamtej w mailu, że on od roku z Tobą spotyka się. Ciekawe, co
        tamta zrobi?
        Jak obie jesteście mądre i szanujecie siebie, to powinnyście powiedzieć jemu,
        że sorry, ale z takim dupkiem nie będziecie zadawać się.
        Oszukuje Was obie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka