Gość: niepewna
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.01.05, 19:14
Moj chłpak poznał rok temu dziewczyne przez internet.Pózniej poznał
mnie.Jesteśmy ze sobą poniewaz ja zostałam wybrana a może dlatego,bo
internetowa znajomość go odtrąciła.Poczatek naszej znajomości byl
cudowny.Ostatnio dowiedziałam się,że ona nic o mnie nie wie a on ciągle
flirtuje z Nią na necie tak jak bylo to nim pojawiłam się w jego życiu.Ich
kontakt nie wygląda wg mnie czysto koleżeńsko,tak jak twierdzi mój
chlopak.Ufam mu,ale jeżeli chodzi o tą znajomość z Nią to mam wątpliwości.
Zastanawiam się czy taki związek ma sens jeżli mój chłopak szuka uniesień nie
ze mną,ale z inną kobeitą.Czy ja niczego nie rozumię,czy jestem tylko
przewrażliwiona.Czekam na wasze(rozsądne) opinie.