Gość: czarna rozpacz
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.02.05, 13:50
pamiętam tylko parę słów refrenu :" kocham(lubię?) jej farbowane rzęsy, usta
i policzki blade..."
I tyle dalej nie wiem.Powiedzcie dobrzy ludzie kto to spiewa i jaki jest
tytuł tej piosenki. Proszę.