Dodaj do ulubionych

kto to śpiewa? Pomóżcie!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 13:50
pamiętam tylko parę słów refrenu :" kocham(lubię?) jej farbowane rzęsy, usta
i policzki blade..."
I tyle dalej nie wiem.Powiedzcie dobrzy ludzie kto to spiewa i jaki jest
tytuł tej piosenki. Proszę.
Obserwuj wątek
    • lena_zet Re: róże europy 22.02.05, 13:50
      piosenka nazywa się jedwab.
      • Gość: Kasica Re: róże europy IP: *.tnt9.hnr2.deu.da.uu.net 22.02.05, 13:53
        mam to gdzies na jakiejs starej kasecie. fajna piosenka
    • Gość: obierzyna Re: kto to śpiewa? Pomóżcie!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.05, 13:53
      nie bylo sie lepeeij nazwac "czarna dziura"?
      • Gość: czarna rozpacz Re: kto to śpiewa? Pomóżcie!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 13:59
        dzięki wielkie.Czarna dziura.
    • Gość: edi Re: kto to śpiewa? Pomóżcie!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 14:25
      róże europy, a tytuł to chyba "jedwab"
    • Gość: speedymika Re: kto to śpiewa? Pomóżcie!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 16:01
      niezle.wlasnie w tej chwili tego slucham. ;)
      pozdrawiam.

      • swietlik44 Re: kto to śpiewa? Pomóżcie!! 22.02.05, 16:26
        Tytuł płyty "Poganie Kochaj i Obrażaj", tytuł piosenki "Jedwab", a najlepsza
        płyta to "Radio Młodych Bandytów" i "Krew Marylin Monroe"......

        Radio Młodych Bandytów Wy i My na jednej fali....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka