Dodaj do ulubionych

ględzicie do późnej nocy a rano nie ma z kim

20.09.02, 06:21
pogadać
Obserwuj wątek
    • balkan Re: ględzicie do późnej nocy a rano nie ma z kim 20.09.02, 07:25
      Cześć Xeptrek!
      Dziś lepsze samopoczucie?
    • lyche1 Re: Ja tam wolę poczytać 20.09.02, 07:28
      Dzieńdoberek. Mgła straszna
      • balkan U mnie za oknem słońce... 20.09.02, 08:02
        ale kto wymyślił taką temperaturę!?!? Przecież jeszcze lato!!
        • lyche1 Re: U mnie za oknem słońce... 20.09.02, 08:04
          Ale na grzyby to w tym roku nie ma co liczyć. A tak lubię zbierać....
          • balkan Re: U mnie za oknem słońce... 20.09.02, 08:06
            No właśnie, jadąc do pracy usłyszałam, że w tym roku to na grzyby nie ma co
            liczyć... a tak bym sobie uzbierała i udusiła...
            • lyche1 Re: U mnie za oknem słońce... 20.09.02, 08:15
              Gorzej bo ubiegłoroczne zbiory też mi się skończyły. Jaki to będzie teraz
              krupnik bez borowiczka w środku? Pieczarki to nie to.....
              • balkan Krupnik z borowiczkiem 20.09.02, 08:25
                lyche1 napisała:

                > Gorzej bo ubiegłoroczne zbiory też mi się skończyły. Jaki to będzie teraz
                > krupnik bez borowiczka w środku? Pieczarki to nie to.....
                >
                • lyche1 Re: Krupnik z borowiczkiem 20.09.02, 08:27
                  U mnie to podstawa. Z dużą ilością porów
                • lyche1 Re: Ale jutro jadę na zwiady 20.09.02, 08:29
                  Może przynajmniej podgrzybki będą albo maślaczki
                  • balkan Re: Ale jutro jadę na zwiady 20.09.02, 08:33
                    No tak, a ja się postanowiłam dokształcać i cały weekend siedzę na uczelni. Mam
                    tylko nadzieję, że nie będzie to strata czasu.
                    Daj znać, czy i gdzie są grzybki, chętnie sie wybiorę w przyszłym tygodniu.
                    • lyche1 Re: Ale jutro jadę na zwiady 20.09.02, 08:38
                      ok
    • anula73 Re: ględzicie do późnej nocy a rano nie ma z kim 20.09.02, 07:46
      bo rano trzeba spac!
      • Gość: jendza ja to nie spie IP: *.abo.wanadoo.fr 20.09.02, 07:51
        bo wracam z sabatu i na nastepny lece.
        Ale WY?????!!!!
        Dobrego DZIONKA!
        j.nocna
    • agniecha27 Drogi Xeptreku :))) 20.09.02, 08:51
      W nocy się nie ględzi, tylko robi co innego... ale to też powoduje zaspanie i
      pewnego rodzaju rozmarzenie poranne.
      A poza tym kto wymyślił wstawanie takie wczesne... Ja bym tak optymalnie do
      9.00 pospała, to od razu miałabym inny chumorek :))))
      • anula73 Re: Drogi Xeptreku :))) 20.09.02, 09:09
        a ja bym pospala do 11, no ewentualnie do 10.
        a gdyby tak pracowac od 11 do 15 za 2 razy wyzsza pensje???
        ale sie rozmarzylam...
        • agniecha27 Anula :))) 20.09.02, 09:18
          anula73 napisała:

          > a ja bym pospala do 11, no ewentualnie do 10.
          > a gdyby tak pracowac od 11 do 15 za 2 razy wyzsza pensje???
          > ale sie rozmarzylam...


          Ale żeś się rozpędziła w tych marzeniach...
          • anula73 Re: Agusia :))) 20.09.02, 10:22
            No przeciez mamy piatek :-)))
            w piatek czlowiek ma rozne pomysly ;-)
    • xeptrek Re: ględzicie do późnej nocy a rano nie ma z kim 20.09.02, 08:58
      1. dzisiaj lepsze samopoczucie
      2. grzybki są - zapraszam do nas koło Chocianowa
      • lyche1 Re: Może może się wybiorę 20.09.02, 09:14
        Ale najpierw sprawdzę na swoich starych miejscach,A ładny las u Ciebie????
        • xeptrek Re: Może może się wybiorę 20.09.02, 09:51
          piękne lasy
          i nie oplotowane....
          • lyche1 Re: Może może się wybiorę 20.09.02, 09:54
            Wiesz ja też puszczńska dziewczyna jestem. Nawet własny las posiadam.
            • xeptrek Re: Może może się wybiorę 20.09.02, 10:20
              a jakoweś griźli tam są
              bo z groźnych u nas tylko flora
              • Gość: jjasio Re: Może może się wybiorę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.02, 10:29
                Ja chciałbym się pochwalić.
                Otóż koło mojego domku , na trawniku wyrosły najprawdziwsze maślaki.
                Wczoraj je zjadłem i żyję.
                pa
                • Gość: Vika Dooooobryyyyyyyy!!!!!OOOOOOOOOO!ziewlo mi sie IP: *.ewave.at 20.09.02, 11:41
                  Xeptrus!O tej porze wszyscy porzadni ludzie spia!!!!!!!!!!!Co Ty robisz przy
                  kompie o tej porze?????
    • liloom az boje sie tu zajrzec... 20.09.02, 11:48
      ...zeby (albo nie powiem, moze potem)
      jak to ? ja poszlam calkiem wczesnie - przed polnoca...;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka