balkan Re: ględzicie do późnej nocy a rano nie ma z kim 20.09.02, 07:25 Cześć Xeptrek! Dziś lepsze samopoczucie? Odpowiedz Link Zgłoś
balkan U mnie za oknem słońce... 20.09.02, 08:02 ale kto wymyślił taką temperaturę!?!? Przecież jeszcze lato!! Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: U mnie za oknem słońce... 20.09.02, 08:04 Ale na grzyby to w tym roku nie ma co liczyć. A tak lubię zbierać.... Odpowiedz Link Zgłoś
balkan Re: U mnie za oknem słońce... 20.09.02, 08:06 No właśnie, jadąc do pracy usłyszałam, że w tym roku to na grzyby nie ma co liczyć... a tak bym sobie uzbierała i udusiła... Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: U mnie za oknem słońce... 20.09.02, 08:15 Gorzej bo ubiegłoroczne zbiory też mi się skończyły. Jaki to będzie teraz krupnik bez borowiczka w środku? Pieczarki to nie to..... Odpowiedz Link Zgłoś
balkan Krupnik z borowiczkiem 20.09.02, 08:25 lyche1 napisała: > Gorzej bo ubiegłoroczne zbiory też mi się skończyły. Jaki to będzie teraz > krupnik bez borowiczka w środku? Pieczarki to nie to..... > Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Krupnik z borowiczkiem 20.09.02, 08:27 U mnie to podstawa. Z dużą ilością porów Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Ale jutro jadę na zwiady 20.09.02, 08:29 Może przynajmniej podgrzybki będą albo maślaczki Odpowiedz Link Zgłoś
balkan Re: Ale jutro jadę na zwiady 20.09.02, 08:33 No tak, a ja się postanowiłam dokształcać i cały weekend siedzę na uczelni. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to strata czasu. Daj znać, czy i gdzie są grzybki, chętnie sie wybiorę w przyszłym tygodniu. Odpowiedz Link Zgłoś
anula73 Re: ględzicie do późnej nocy a rano nie ma z kim 20.09.02, 07:46 bo rano trzeba spac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jendza ja to nie spie IP: *.abo.wanadoo.fr 20.09.02, 07:51 bo wracam z sabatu i na nastepny lece. Ale WY?????!!!! Dobrego DZIONKA! j.nocna Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha27 Drogi Xeptreku :))) 20.09.02, 08:51 W nocy się nie ględzi, tylko robi co innego... ale to też powoduje zaspanie i pewnego rodzaju rozmarzenie poranne. A poza tym kto wymyślił wstawanie takie wczesne... Ja bym tak optymalnie do 9.00 pospała, to od razu miałabym inny chumorek :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
anula73 Re: Drogi Xeptreku :))) 20.09.02, 09:09 a ja bym pospala do 11, no ewentualnie do 10. a gdyby tak pracowac od 11 do 15 za 2 razy wyzsza pensje??? ale sie rozmarzylam... Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha27 Anula :))) 20.09.02, 09:18 anula73 napisała: > a ja bym pospala do 11, no ewentualnie do 10. > a gdyby tak pracowac od 11 do 15 za 2 razy wyzsza pensje??? > ale sie rozmarzylam... Ale żeś się rozpędziła w tych marzeniach... Odpowiedz Link Zgłoś
anula73 Re: Agusia :))) 20.09.02, 10:22 No przeciez mamy piatek :-))) w piatek czlowiek ma rozne pomysly ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
xeptrek Re: ględzicie do późnej nocy a rano nie ma z kim 20.09.02, 08:58 1. dzisiaj lepsze samopoczucie 2. grzybki są - zapraszam do nas koło Chocianowa Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Może może się wybiorę 20.09.02, 09:14 Ale najpierw sprawdzę na swoich starych miejscach,A ładny las u Ciebie???? Odpowiedz Link Zgłoś
xeptrek Re: Może może się wybiorę 20.09.02, 09:51 piękne lasy i nie oplotowane.... Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Może może się wybiorę 20.09.02, 09:54 Wiesz ja też puszczńska dziewczyna jestem. Nawet własny las posiadam. Odpowiedz Link Zgłoś
xeptrek Re: Może może się wybiorę 20.09.02, 10:20 a jakoweś griźli tam są bo z groźnych u nas tylko flora Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjasio Re: Może może się wybiorę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.02, 10:29 Ja chciałbym się pochwalić. Otóż koło mojego domku , na trawniku wyrosły najprawdziwsze maślaki. Wczoraj je zjadłem i żyję. pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Dooooobryyyyyyyy!!!!!OOOOOOOOOO!ziewlo mi sie IP: *.ewave.at 20.09.02, 11:41 Xeptrus!O tej porze wszyscy porzadni ludzie spia!!!!!!!!!!!Co Ty robisz przy kompie o tej porze????? Odpowiedz Link Zgłoś
liloom az boje sie tu zajrzec... 20.09.02, 11:48 ...zeby (albo nie powiem, moze potem) jak to ? ja poszlam calkiem wczesnie - przed polnoca...;) Odpowiedz Link Zgłoś