25.10.05, 09:40
w piątek zaszczepiłam się na grypę a dzisiaj poprostu zdycham!to chyba
pierwsze i ostatnie szczepienie na grypę w życiu.Jak mam co rok być taka
chora jak teraz to mam to gdzieś.
Obserwuj wątek
    • dulce3 Re: zdycham 25.10.05, 09:43
      a moze to przez Dzidzie Lenka:)
      • lena_zet Re: zdycham 25.10.05, 09:44
        jaką dzidzię?
        • dulce3 Re: zdycham 25.10.05, 09:46
          no pisalas wczoraj ze chyba jestes w ciazy. Czasami na poczatku ciazy ma sie
          obnizona odpornosc:>
          • lena_zet Re: zdycham 25.10.05, 09:50
            nie jestem w ciąży (niestety) tylko adoptuję psiaka.
            • dulce3 Re: zdycham 25.10.05, 09:52
              no tak :))) nie doczytałam calego wątku :))) Przepraszam i powodzenia z
              adopcją :)))
    • dulce3 Re: zdycham 25.10.05, 09:49
      dobra ... sorry. doczytalam tamten watek...
    • kobieta_na_pasach w tym roku niektore firmy niezle zarobia 25.10.05, 09:49
      na tej nagonce,zeby sie szczepic. moglam sie szczepic co roku w firmie za
      darmo, ale nigdy tego nie robilam. z doswiadczen wiem, ze ci, ktorzy sie
      szczepili zawsze to odchorowali. a ja, nawet jesli lapalam grype, to trzy dni
      ostro w lozku i koniec choroby.
      • lena_zet Re: w tym roku niektore firmy niezle zarobia 25.10.05, 09:51
        a ja głupia baba poszłam za głosem ludu i się zaszczepiłam! to był błąd
        • kobieta_na_pasach Re: w tym roku niektore firmy niezle zarobia 25.10.05, 09:58
          lena_zet napisała:

          > a ja głupia baba poszłam za głosem ludu i się zaszczepiłam! to był błąd

          to tak, jak z tymi wyborami na prezydenta:) niektorzy nie poszli, bo byli pewni
          sondazy i teraz sie mszzca na tych, co poszli.
    • ticoqp Re: zdycham 25.10.05, 09:50
      trzeba było się z facetem szczepić:)
    • anmery1 ja tez zdycham 25.10.05, 09:51
      tez sie w piatek szczepilam i od razu wieczorem fatalne samopoczucie a do dzis
      mam powiekszone wezly chlonne na szyii i jesc nie moge:-( mam nadzieje ze to
      nie ptasia grypa:-)
      • ticoqp Re: ja tez zdycham 25.10.05, 09:52
        jak na szyi to odmiana grypy pelikaniej:)
      • lena_zet Re: ja tez zdycham 25.10.05, 09:53
        mnie dopiero wczoraj wzięło, ale dzisiaj tu czuję się jak kupa.Już nie wspomnę,
        że przez dwa dni po szczepieniu chciało mi rękę rozwalić-cały czas na lekach
        przeciwbólowych byłam.
    • sagis Ja szczepię się i zawsze jest dobrze. 25.10.05, 10:01
      Aby, zaszczepić się to trzeba być zdrowym. Dlatego najpierw idzie się na badanie
      do lekarza.
      Widocznie już miałaś jakąś zaczynającą się infekcję i dlatego teraz jesteś chora.
      Dzięki szczepionce później unikniesz częstszych przeziębień, czy zachorowań.
      A, jak coś złapiesz, to szybciej z tego wyjdziesz.
      Ona nie tylko na grypę działa, ale zwiększa ogólnie odporność organizmu.
      Od kilku lat szczepię się z moją rodziną.
      • kobieta_na_pasach Re: Ja szczepię się i zawsze jest dobrze. 25.10.05, 10:03
        moja rodzina nigdy sie nie szczepi i rzadko lapiemy grype. trzeba zyc zdrowo,
        higienicznie , nie przegrzewac sie i uzywac czosnek z miodem.
    • edka-schizofredka Re: zdycham 27.10.05, 11:56
      tez se zdycham w pracy dzis - całe 2 dni wolnego miałam na wyleczenie zapalenia
      oskrzeli :)))))...
    • vandikia Re: zdycham 27.10.05, 12:43
      mnie dopadło 2 tygodnie po szczepieniu i chyba też to było moje pierwsze i
      ostatnie...

      podobno to 3dniówki są
    • grogreg Re: zdycham 27.10.05, 12:49
      Nigdy nie szczepilem sie na grype.
      Grype, lub namiastke grypy mam prawie co roku i bardzo lagodnie to przechodze.
    • mmagi Re: zdycham 27.10.05, 12:52
      osobiscie nie znam człowieka ,który by sie zaszczepił i ciężko tego nie
      odchorował :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka