lena_zet 25.10.05, 09:40 w piątek zaszczepiłam się na grypę a dzisiaj poprostu zdycham!to chyba pierwsze i ostatnie szczepienie na grypę w życiu.Jak mam co rok być taka chora jak teraz to mam to gdzieś. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dulce3 Re: zdycham 25.10.05, 09:46 no pisalas wczoraj ze chyba jestes w ciazy. Czasami na poczatku ciazy ma sie obnizona odpornosc:> Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zet Re: zdycham 25.10.05, 09:50 nie jestem w ciąży (niestety) tylko adoptuję psiaka. Odpowiedz Link Zgłoś
dulce3 Re: zdycham 25.10.05, 09:52 no tak :))) nie doczytałam calego wątku :))) Przepraszam i powodzenia z adopcją :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kobieta_na_pasach w tym roku niektore firmy niezle zarobia 25.10.05, 09:49 na tej nagonce,zeby sie szczepic. moglam sie szczepic co roku w firmie za darmo, ale nigdy tego nie robilam. z doswiadczen wiem, ze ci, ktorzy sie szczepili zawsze to odchorowali. a ja, nawet jesli lapalam grype, to trzy dni ostro w lozku i koniec choroby. Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zet Re: w tym roku niektore firmy niezle zarobia 25.10.05, 09:51 a ja głupia baba poszłam za głosem ludu i się zaszczepiłam! to był błąd Odpowiedz Link Zgłoś
kobieta_na_pasach Re: w tym roku niektore firmy niezle zarobia 25.10.05, 09:58 lena_zet napisała: > a ja głupia baba poszłam za głosem ludu i się zaszczepiłam! to był błąd to tak, jak z tymi wyborami na prezydenta:) niektorzy nie poszli, bo byli pewni sondazy i teraz sie mszzca na tych, co poszli. Odpowiedz Link Zgłoś
anmery1 ja tez zdycham 25.10.05, 09:51 tez sie w piatek szczepilam i od razu wieczorem fatalne samopoczucie a do dzis mam powiekszone wezly chlonne na szyii i jesc nie moge:-( mam nadzieje ze to nie ptasia grypa:-) Odpowiedz Link Zgłoś
ticoqp Re: ja tez zdycham 25.10.05, 09:52 jak na szyi to odmiana grypy pelikaniej:) Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zet Re: ja tez zdycham 25.10.05, 09:53 mnie dopiero wczoraj wzięło, ale dzisiaj tu czuję się jak kupa.Już nie wspomnę, że przez dwa dni po szczepieniu chciało mi rękę rozwalić-cały czas na lekach przeciwbólowych byłam. Odpowiedz Link Zgłoś
sagis Ja szczepię się i zawsze jest dobrze. 25.10.05, 10:01 Aby, zaszczepić się to trzeba być zdrowym. Dlatego najpierw idzie się na badanie do lekarza. Widocznie już miałaś jakąś zaczynającą się infekcję i dlatego teraz jesteś chora. Dzięki szczepionce później unikniesz częstszych przeziębień, czy zachorowań. A, jak coś złapiesz, to szybciej z tego wyjdziesz. Ona nie tylko na grypę działa, ale zwiększa ogólnie odporność organizmu. Od kilku lat szczepię się z moją rodziną. Odpowiedz Link Zgłoś
kobieta_na_pasach Re: Ja szczepię się i zawsze jest dobrze. 25.10.05, 10:03 moja rodzina nigdy sie nie szczepi i rzadko lapiemy grype. trzeba zyc zdrowo, higienicznie , nie przegrzewac sie i uzywac czosnek z miodem. Odpowiedz Link Zgłoś
edka-schizofredka Re: zdycham 27.10.05, 11:56 tez se zdycham w pracy dzis - całe 2 dni wolnego miałam na wyleczenie zapalenia oskrzeli :)))))... Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: zdycham 27.10.05, 12:43 mnie dopadło 2 tygodnie po szczepieniu i chyba też to było moje pierwsze i ostatnie... podobno to 3dniówki są Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: zdycham 27.10.05, 12:49 Nigdy nie szczepilem sie na grype. Grype, lub namiastke grypy mam prawie co roku i bardzo lagodnie to przechodze. Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: zdycham 27.10.05, 12:52 osobiscie nie znam człowieka ,który by sie zaszczepił i ciężko tego nie odchorował :) Odpowiedz Link Zgłoś