Gość: Vika IP: *.ewave.at 14.10.02, 09:56 Zyjesz????????Czy juz nie??????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula73 Re: Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!! 14.10.02, 09:58 no wlasnie, co z Rzulwikiem??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.ewave.at 14.10.02, 10:00 Szlag go trafil i Maruche tez!Ja ich otruje zupa grzybowa.-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marucha Re: Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.02, 10:39 Gość portalu: Vika napisał(a): > Szlag go trafil i Maruche tez!Ja ich otruje zupa grzybowa.-) Nie truj nas.My zyjemy! Vikus spotkanie bylo super.Brakowalo nam tylko Ciebie ale juz niedlugo.Mam po prostu cholerne problemy aby sie polaczyc z tad z internetem.A rzulwik jest smutny moze dlatego sie nie odzywa.Moze Ci napisze o swoich smuteczkach koloru blond.Buuuuuuuuuzki.:-))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.ewave.at 14.10.02, 10:43 Gość portalu: marucha napisał(a): > Gość portalu: Vika napisał(a): > > > Szlag go trafil i Maruche tez!Ja ich otruje zupa grzybowa.-) > Nie truj nas.My zyjemy! Vikus spotkanie bylo super.Brakowalo nam tylko Ciebie a > le juz niedlugo.Mam po prostu cholerne problemy aby sie polaczyc z tad z intern > etem.A rzulwik jest smutny moze dlatego sie nie odzywa.Moze Ci napisze o swoich > smuteczkach koloru blond.Buuuuuuuuuzki.:-))))))) Cicho wiem!opowiadaj!Ale na priva:-) Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: Popatrzcie 14.10.02, 10:11 Im więcej osób ją krytykuje, tym ona głośniej się drze. Każdy zwraca na siebie uwagę najlepiej, jak potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: Anula 14.10.02, 10:29 Gość portalu: Vika napisał(a): > Napisalam Ci wiadomosc Biedacwto! Pewnie skarżysz się w niej Anuli na swój nędzny los tu na forum. A te informacje to sobie przekazuj za pośrednictwem kanapy Matreka, a nie śmieć tutaj.. O ile dobrze pamiętam Anula jest też na liście, więc na pewno tam siedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
anula73 Pajdeczka! 14.10.02, 10:43 pajdeczka napisał: > A te informacje to sobie przekazuj za pośrednictwem kanapy Matreka, a nie śmieć > > tutaj.. O ile dobrze pamiętam Anula jest też na liście, więc na pewno tam > siedzi. zle pamietasz. nie jestem na liscie ;-) po co czytasz watki ktore Cie denerwuja? ja na takie nie wchodze. > Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw jestem, jestem :) 15.10.02, 00:17 żyję i mam się (na szczęście) dobrze, ale krucho było ze mną ........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marucha Re: jestem, jestem :) IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.02, 00:34 rzulw napisał: > żyję i mam się (na szczęście) dobrze, ale krucho było ze mną ........ > > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: jestem, jestem :) IP: *.ewave.at 15.10.02, 00:43 Gość portalu: marucha napisał(a): > rzulw napisał: > > > żyję i mam się (na szczęście) dobrze, ale krucho było ze mną ........ > > > > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: jestem, jestem :) IP: *.ewave.at 15.10.02, 00:42 Ja tez jestem.Rozrabiamy???????? Odpowiedz Link Zgłoś