Dodaj do ulubionych

Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.ewave.at 14.10.02, 09:56
Zyjesz????????Czy juz nie???????
Obserwuj wątek
    • anula73 Re: Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!! 14.10.02, 09:58
      no wlasnie, co z Rzulwikiem???
      • Gość: Vika Re: Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.ewave.at 14.10.02, 10:00
        Szlag go trafil i Maruche tez!Ja ich otruje zupa grzybowa.-)
        • Gość: marucha Re: Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.02, 10:39
          Gość portalu: Vika napisał(a):

          > Szlag go trafil i Maruche tez!Ja ich otruje zupa grzybowa.-)
          Nie truj nas.My zyjemy! Vikus spotkanie bylo super.Brakowalo nam tylko Ciebie ale juz niedlugo.Mam po prostu cholerne problemy aby sie polaczyc z tad z internetem.A rzulwik jest smutny moze dlatego sie nie odzywa.Moze Ci napisze o swoich smuteczkach koloru blond.Buuuuuuuuuzki.:-)))))))
          • Gość: Vika Re: Rzulwik!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.ewave.at 14.10.02, 10:43
            Gość portalu: marucha napisał(a):

            > Gość portalu: Vika napisał(a):
            >
            > > Szlag go trafil i Maruche tez!Ja ich otruje zupa grzybowa.-)
            > Nie truj nas.My zyjemy! Vikus spotkanie bylo super.Brakowalo nam tylko Ciebie
            a
            > le juz niedlugo.Mam po prostu cholerne problemy aby sie polaczyc z tad z
            intern
            > etem.A rzulwik jest smutny moze dlatego sie nie odzywa.Moze Ci napisze o
            swoich
            > smuteczkach koloru blond.Buuuuuuuuuzki.:-)))))))

            Cicho wiem!opowiadaj!Ale na priva:-)
    • pajdeczka Re: Popatrzcie 14.10.02, 10:11
      Im więcej osób ją krytykuje, tym ona głośniej się drze.
      Każdy zwraca na siebie uwagę najlepiej, jak potrafi.
      • Gość: Vika Anula IP: *.ewave.at 14.10.02, 10:25
        Napisalam Ci wiadomosc
        • pajdeczka Re: Anula 14.10.02, 10:29
          Gość portalu: Vika napisał(a):

          > Napisalam Ci wiadomosc

          Biedacwto! Pewnie skarżysz się w niej Anuli na swój nędzny los tu na forum.
          A te informacje to sobie przekazuj za pośrednictwem kanapy Matreka, a nie śmieć
          tutaj.. O ile dobrze pamiętam Anula jest też na liście, więc na pewno tam
          siedzi.
          • anula73 Pajdeczka! 14.10.02, 10:43
            pajdeczka napisał:

            > A te informacje to sobie przekazuj za pośrednictwem kanapy Matreka, a nie
            śmieć
            >
            > tutaj.. O ile dobrze pamiętam Anula jest też na liście, więc na pewno tam
            > siedzi.

            zle pamietasz. nie jestem na liscie ;-)
            po co czytasz watki ktore Cie denerwuja? ja na takie nie wchodze.

            >
    • rzulw jestem, jestem :) 15.10.02, 00:17
      żyję i mam się (na szczęście) dobrze, ale krucho było ze mną ........
      • Gość: marucha Re: jestem, jestem :) IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.02, 00:34
        rzulw napisał:

        > żyję i mam się (na szczęście) dobrze, ale krucho było ze mną ........
        >
        >
        • Gość: Vika Re: jestem, jestem :) IP: *.ewave.at 15.10.02, 00:43
          Gość portalu: marucha napisał(a):

          > rzulw napisał:
          >
          > > żyję i mam się (na szczęście) dobrze, ale krucho było ze mną ........
          > >
          > >
      • Gość: Vika Re: jestem, jestem :) IP: *.ewave.at 15.10.02, 00:42
        Ja tez jestem.Rozrabiamy????????
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka