shella 30.11.05, 18:32 Nie mam gdzie sie podziac na Sylwestra :( Moze wezme narty i na stoku z butelka szampana..?.. ale nie mam z kim :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pierozek_monika hehehe ale do hasła lena - all rights reserved :) 30.11.05, 18:35 Odpowiedz Link Zgłoś
juleczka4 Re: Shella 30.11.05, 21:12 ehh trudno Ci będzie jechać na nartach i pić szampana , ale do odważnych świat należy :))) Odpowiedz Link Zgłoś