30.11.05, 18:32
Nie mam gdzie sie podziac na Sylwestra :(
Moze wezme narty i na stoku z butelka szampana..?.. ale nie mam z kim :(
Obserwuj wątek
    • monalisa.pl a kogo to obchodzi? 30.11.05, 18:35
      • pierozek_monika hehehe ale do hasła lena - all rights reserved :) 30.11.05, 18:35
      • mmagi lisa na to wyłącznośc ma Lenka:) 30.11.05, 20:55

    • juleczka4 Re: Shella 30.11.05, 21:12
      ehh trudno Ci będzie jechać na nartach i pić szampana , ale do odważnych świat
      należy :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka