Dodaj do ulubionych

czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pilne

IP: 134.65.105.* 03.10.01, 17:38
poszukuje jej ...
i pozwolilem sobie zamiescic to pytanie w roznych miejscach Forum ...
szukam kazdej informacji o niej
... mojej bylej milosci ....
wojtek
Obserwuj wątek
    • Gość: wojtek Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 134.65.105.* 09.10.01, 13:52
      az mi sie nie chce wierzyc ze nikt jej nie zna .... to bardzo towarzyska osoba
      ... ja na przyklad poznalem ja w autobusie
    • Gość: Zdzisiu Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 217.8.161.* 09.10.01, 15:58
      Ja niestety jej nie znam. Szukaj szczęśliwie
      • Gość: polly:) Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: *.pl 09.10.01, 16:50
        to szukaj w autobusie ...a lbo wynajmij Rutkowskiego...

        powodzenia:)
        • Gość: wojtek Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 134.65.105.* 09.10.01, 19:45
          nie szukam autobusu ....
          • Gość: EWKA Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 157.25.122.* 10.10.01, 16:20
            JA JĄ ZNAM
            ALE RADZĘ CI DAJ SOBIE SPOKÓJ
            • Gość: Krzysio Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 217.8.161.* 10.10.01, 16:38
              A moze opowiesz nam co nieco o Paulince? Przyznam ze zaintrygowala mnie ta osoba? Co w niej
              takiego jest????
    • Gość: Krzysio Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 217.8.161.* 10.10.01, 18:58
      No i co z ta Paulina?
      • Gość: gocha:) Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: *.pl 10.10.01, 21:22
        krzysiu... ale zes sie napalil;)))))))))))
        no , no:)
        • Gość: Krzysio Nie napalilem sie! IP: 217.8.161.* 10.10.01, 21:51
          Jestem poprostu ciekaw co to za akcja z ta Paulina? Czy to kobieta-fatum?
          • Gość: gocha:) Re: Nie napalilem sie! IP: *.pl 11.10.01, 02:33
            a cholera ją wie..:)
          • Gość: Krzysio Re: Nie napalilem sie! IP: 217.8.161.* 11.10.01, 12:42
            A moze Paulina to Lepper?
            • Gość: gocha:) Re: Nie napalilem sie! IP: *.pl 11.10.01, 13:15
              heheh... paulina to raczej swietna prowokacja wojtka;))

              pozdrowka
              ksysiu <nienapalony:)>
              • Gość: Krzysiu Do Gochy IP: 217.8.161.* 11.10.01, 13:17
                Jaka szkoda. Juz myslalem ze w stolicy pojawil sie ktos naprawde godny uwagi mediow?
                Chyba sie spale... A moze Paulina Jakutka to ty Gosiu? Przyznaj sie
                • Gość: gocha, Re: Do Krzysia IP: *.pl 11.10.01, 13:24
                  coz... moge powiedziec Krzysiu...

                  rozgryzles mnie:)))))))))
                  • Gość: gocha. Re: Do Krzysia IP: *.pl 11.10.01, 13:26
                    tylko, ze to imie jakos obco mi brzmi...

                    i wole byc podrywana w metrze:)
                  • Gość: Krzysio Re: Do Pani Malgosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 13:27
                    No widzisz jaki jestem madry. Czy naprawde jestes tak towarzyska ja pisze Wojtek i czy
                    naprawde poznalas swojego faceta w tramwaju?
                    Pozdrawiam i czekam na wiecej
                    Krzys
                    • Gość: Krzysio Re: Do Pani Malgosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 13:46
                      No i...
                      • Gość: gosia. od pani malgosi:) IP: *.pl 11.10.01, 13:54
                        hmmmm...ale z ciebie ciekawski i niecierpliwy czlowiek:)

                        z tego co pamietam, to wojetk poznal paulinke w autobusie.

                        a jesli chodzi o poznawanie moich bylych w srodkach lokomocji... to trafilo mi
                        sie jedynie metro... <co juz wczesniej wspomnialam>

                        towarzyska...?
                        jasne,ze jestem.. i niemiliosiernie rozgadana..
                        nie jednego bylego na smierc zagadalam...;)
                        • Gość: Krzysio Do Gosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 13:56
                          Mnie bys nie zagadala. Zaloze sie, ze nie
    • Gość: gosia! do wojtka IP: *.pl 11.10.01, 13:57
      jedno mnie zastanawia...

      po co ty jej wlasciwie szukasz..?

      czyzbys nie wiedzial,ze odgrzewane buleczki nie smakuja juz tak wysmienicie...?
      • Gość: gosia! Re: do Krzysia IP: *.pl 11.10.01, 14:04
        oj,oj...
        czyzbys kcial stanac do zawodow...?:))
        • Gość: Krzys Re: do GGGOOOSSSIII IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:10
          Gość portalu: gosia! napisał(a):

          > oj,oj...
          > czyzbys kcial stanac do zawodow...?:))

          Dlaczego nie? Byle nie w autobusie hihi
    • Gość: gosiak. Krzysiuuuuu....! < :) > IP: *.pl 11.10.01, 14:17
      metro tez juz odpada ..
      nie popadajmy w rutyne:)

      hmmm..to chyba trmwaj pozostaje...

      proponuje 13 od petli do petli:)
      • Gość: Krzys Re: Gosiu! IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:24
        Bylo by milo. A moze linia numer 4. Szkoda tylko ze zmienila trase. A w samolocie? pomysl lot do
        Usa? Ile to godzin? KILKANASCIE? Pomysl ile ciekawych tematow moglibysmy poruszyc
        • Gość: Krzys Re: Gosiu!! IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:27
          A poza tym to mam nadzieje, ze nie nalezysz do klubu kobiet msciwych
      • Gość: wojtek Re: Krzysiuuuuu....! < :) > IP: 134.65.105.* 11.10.01, 14:27
        najlepiej jest na koncowym. Jazda jest jak tramwaj stoi. Przejazdzki mnie nie interesuja. Paulina jezdzi
        bez biletu. Niezle jezdzi. Seks mozna przyrownac do tego co kiedys ktos pisal "ze robil to ... w kosciele
        ..."
        ... tak wiec caly czas szukam tej pani bez biletu.
        • Gość: gosia wybor prosty..Krzysiu..:) IP: *.pl 11.10.01, 14:32
          wole w kosciele niz w samolocie.....:)
          • Gość: gosia. Re: wybor prosty..Krzysiu..:) IP: *.pl 11.10.01, 14:32
            to jest dopiero ostra jazda bez trzymanki!:)))))))))))
            • Gość: Krzys Do Gosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:34
              A w autobusie PKS? Relacji wawa-szczecin? Ale jazda
        • Gość: Krzys Do Wojtka IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:32
          Wojtku drogi!
          Zycze ci owocnych poszukiwan. Mysle ze dla takiej kobiety jak Paulina Jakutka kazdy z nas dalby
          sie pokroic. Pamietaj, musisz byc twardy!
          • Gość: gosia:) Re: Do krzysia:) IP: *.pl 11.10.01, 14:37
            hmmm... jak soe pokroisz to nie bede miala z kim jezdzic;))
            • Gość: Krzys Do Malgosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:40
              To kiedy pierwsza jazda?
              • Gość: gosiaaaa Krzys IP: *.pl 11.10.01, 14:51
                do mezczyzny nalezy podjecie konstruktywnej decyzji....
                • Gość: Krzys Do Gosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:53
                  To moze najpierw wymienimy sie mejlami?
                  • Gość: gosia:) hmmmm... IP: *.pl 11.10.01, 14:56
                    za dobrze mnie tu < w kosciolach i srodkach komunikacji tez;)> znaja zebym na
                    forum podawala e-mailie...

                    czekam an twoja

                    • Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:01
                      Marlonom@wp.pl - zalozylem przed chwila.
                      Napisz mi tam swoj
                      • Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm do Gochy IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:06
                        No i... ok?
                        • tramwaj Re: hmmmm... hmmm do Krzysia 11.10.01, 15:08
                          tramwaj@poczta.gazeta.pl

                          tez wlasnie zalozylam;)))))
                          • Gość: gocha Re: hmmmm... hmmm do Krzysia IP: *.pl 11.10.01, 15:12
                            cos mi sie tak zdaje..
                            zeten watek powinien miec zdecydowanie odmienny tytul;)))))
                            • Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm doG IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:26
                              Tez tak mysle. Powiedz mi jaki?
                              • tramwaj Re: hmmmm... hmmm doK 11.10.01, 15:30
                                moze tytul ustalimy po spotkaniu... dla scislosci;)))

                                p.s. zaraz zmykam na uniwerek...
                                <kiedys byl tu tez watek... gorace igraszki na schodach uczelni>)
                                • Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm doK IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:33
                                  Ja tez teraz urywam sie z pracy na Uniwerek ;-) powaznie! Czy to jakis znak?
                                  • tramwaj Re: hmmmm... hmmm doK 11.10.01, 15:35
                                    hmm..to teraz musisz zaspokoic moja ciekawosc ...
                                    co studiujesz..??

                                    <bo jeszcze sie okarze,ze wpadne na ciebie na wykladzie:)>
                                    • Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm doK IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:37
                                      Wolalbym nie mowic na forum. Skonczylem w czerwcu studia, ale mam zalegly egz z 2 roku i nie
                                      moge bez niego dostac absolutorium. I teraz jade go zdawac
                                      • tramwaj Re: hmmmm... hmmm doK 11.10.01, 15:40
                                        to trzymam kciuki :)
                                        i papatki:)
                                        • Gość: Krzys Do Gosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 18:48
                                          Gdzie sie podziewsz? Ja juz zdazylem wrocic
                                          • Gość: wojtek Re: Do Gosi IP: 134.65.105.* 11.10.01, 18:56
                                            Sprobuj w autobusie lini 185 na koncowym -to dosyc daleko na Bielanach albo Wilanowie z tym ze na
                                            Bielanach staje w odludnym miejscu ... ale tez kreci. A jak nie pasuje to moze w 155 pod Torwarem. Tez
                                            dobrze. Tramwajow Paulina nie probowala. Ona lubi tylko autobusy i samoloty.
                                            • Gość: Krzys Re: Do Wojtka IP: 217.8.161.* 11.10.01, 19:01
                                              Aha. A tzw. linie przyspieszone? Np. 520? A moze naprzyklad jezdzi tez tzw. linia turystyczna
                                              180? Wyobraz sobie, wokolo tylu zagranicznych turystow, japoncy robia zdjecia... A moze np.
                                              Nowym MAN-em dwupokloadowym. Zaloze sie, ze Paula chciala by na gornym pokladzie
                                              • Gość: gosiak! Re: Do Krzysia:) IP: *.pl 11.10.01, 23:01
                                                teraz jestem...

                                                bylam jeszcze na piwku z qmplem... a ty gdzie sie podziewasz???

                                                <i jak egzam...? pewnie git..:)>
                                                • Gość: gosia. Re: Do Krzysia:) IP: *.pl 11.10.01, 23:53
                                                  gdzie ty jestes jak cie nie ma..?;)
                                                  • Gość: wojtek Re: Do Gosi IP: 134.65.105.* 12.10.01, 09:19
                                                    Krzys pewnie jest na Antypodach. Nie zawracaj sobie nim glowy.
                                                    Moze sie spotkamy w sobote na przystanku kolo uniwerka?
                                                    Wojtek
                                                  • Gość: gosia:) Do Wojtka IP: *.pl 12.10.01, 10:45
                                                    czyzbys kcial paulinke wymienic na gosie...?;)
                                                  • Gość: gosia:) Re: Do Wojtka IP: *.pl 12.10.01, 10:46
                                                    hmmm...a moze krzys juz jezdzi z paulinka...;)))))
                                                  • Gość: wojtek Re: Do Gosi IP: 134.65.105.* 12.10.01, 16:12
                                                    mysle ze Krzys juz jezdzi ... moze nawet z Paulinka.
                                                    Gosia to ladne imie. Moze nawet ladniejsze niz Paulina.
                                                    buziaki
                                                  • Gość: paul Re: Do Gosi IP: *.tucson1.az.home.com 12.10.01, 17:31
                                                    Wjtek wypraszam sobie !
                                                  • Gość: gocha:) Re: Wojtka IP: *.pl 13.10.01, 00:34
                                                    wojtus..zapnij kieszonke,bo wazelinka zaczyna wyciekac....:)
                                                  • Gość: Krzys Do GOsi IP: 217.8.161.* 14.10.01, 14:32
                                                    Juz jestem, jak jestes to sie odezwij
                                                  • Gość: gosia Re: Do krzysia IP: *.pl 14.10.01, 14:51
                                                    ja zawsze jestem;))))))0
                                                  • Gość: Krzys Re: Do Gosi IP: 217.8.161.* 14.10.01, 14:59
                                                    Hejka!
                                                    No to dobrze. Egzaminu nie bylo, bo Pan Prof. zmienil dyzury. Fajnie, ze jestes
                                                  • Gość: Krzys Re: Do Gosi2 IP: 217.8.161.* 14.10.01, 15:04
                                                    Dostalas moj list?
                                                  • Gość: gosia. Re: Do Krzysia. IP: *.pl 14.10.01, 15:08
                                                    jakie to typowe dla profesorow...

                                                    nie, listu nie dostalam.
                                                  • Gość: Krzys Re: Do GOSIII IP: 217.8.161.* 14.10.01, 15:09
                                                    Przeslalem w czwartek na adres tramwaj@poczta.gazeta.pl
                                                    Czy to aby twoj mejl?
                                                  • Gość: gosia Re: Do GOSIII IP: *.pl 14.10.01, 15:30
                                                    no taka wtedy zalozylam sobie skrzynke. pzreslij jeszcze arz. jak nic nie
                                                    przyjdzie, to podam ci inna e-mailie.
                                                  • Gość: Krzys Re: Do GOSIII9 IP: 217.8.161.* 14.10.01, 15:32
                                                    No juz przeslalem, moze ty mi cos przeslesz:-)))))))))?
                                                    Moze porozmawiamy, gdzie indziej, niz na forum? np na czacie?
    • tramwaj do krzysia 14.10.01, 15:32
      dostalam go. w tej kwilce:)
      • Gość: Krzys For Gosia IP: 217.8.161.* 14.10.01, 15:39
        No i...
        • tramwaj Re: For Krzysssss 14.10.01, 15:47
          co za no i ???
          lepiej sparwdz skrzynke:)
          • oyama Re: For Gosia 14.10.01, 16:00
            A to moj nowy mejl
            • tramwaj krzys 14.10.01, 16:10
              :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
              • oyama Re: GOCHA 14.10.01, 16:13
                :-))))))))) mam nadzieje, ze odebralas mejle. Ponawiam propozycje zmiany miejsca konwersacji :-
                )
              • tramwaj Re: krzys 14.10.01, 16:13
                na czacie...
                hmmmm...ja wlasnie skonczylam odwyk od gazetowego czata...

                ale niech ci bedzie. raz kozie smierc:)
                • oyama Re: Czat 14.10.01, 16:16
                  To na jaki czat i jaki bedziesz miec nick?
                  • tramwaj Re: Czat 14.10.01, 16:19
                    jak to jaki nick? jasne ze tramwaj:))))))))))))))))
                    a jesli czat, to tylko gazetowy:)
                    • oyama Re: Czat2 14.10.01, 16:27
                      Na czat ogolny, czy randki?
                      • tramwaj Re: Czat2 14.10.01, 16:30
                        hhehehhhheheh...
                        i tu mnie zazyles:)
                        walimy na randki;)
                        • oyama Re: Czat22 14.10.01, 16:32
                          Ja juz jestem
                          • oyama Re: tramwaj 14.10.01, 16:37
                            Czekam
    • oyama Znalazla sie 15.10.01, 15:25
      Paulina sie znalazla. Jest motornicza tramwaju nr. 33. Zajezdnia na Woloskiej
      • tramwaj Re: Znalazla sie 15.10.01, 15:56
        zamiast szukac paullinki sprawdz lepiej poczte:)
    • tramwaj hophop!!:) 17.10.01, 21:26
      gdzies sie zawieruszyl oyama...?
      bo zaraz odjade;))
    • Gość: x Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: *.chello.pl 18.10.01, 18:19
      ja nie znam :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka