Gość: wojtek IP: 134.65.105.* 03.10.01, 17:38 poszukuje jej ... i pozwolilem sobie zamiescic to pytanie w roznych miejscach Forum ... szukam kazdej informacji o niej ... mojej bylej milosci .... wojtek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wojtek Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 134.65.105.* 09.10.01, 13:52 az mi sie nie chce wierzyc ze nikt jej nie zna .... to bardzo towarzyska osoba ... ja na przyklad poznalem ja w autobusie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzisiu Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 217.8.161.* 09.10.01, 15:58 Ja niestety jej nie znam. Szukaj szczęśliwie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polly:) Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: *.pl 09.10.01, 16:50 to szukaj w autobusie ...a lbo wynajmij Rutkowskiego... powodzenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 134.65.105.* 09.10.01, 19:45 nie szukam autobusu .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EWKA Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 157.25.122.* 10.10.01, 16:20 JA JĄ ZNAM ALE RADZĘ CI DAJ SOBIE SPOKÓJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysio Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 217.8.161.* 10.10.01, 16:38 A moze opowiesz nam co nieco o Paulince? Przyznam ze zaintrygowala mnie ta osoba? Co w niej takiego jest???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysio Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: 217.8.161.* 10.10.01, 18:58 No i co z ta Paulina? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha:) Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: *.pl 10.10.01, 21:22 krzysiu... ale zes sie napalil;))))))))))) no , no:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysio Nie napalilem sie! IP: 217.8.161.* 10.10.01, 21:51 Jestem poprostu ciekaw co to za akcja z ta Paulina? Czy to kobieta-fatum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha:) Re: Nie napalilem sie! IP: *.pl 11.10.01, 02:33 a cholera ją wie..:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysio Re: Nie napalilem sie! IP: 217.8.161.* 11.10.01, 12:42 A moze Paulina to Lepper? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha:) Re: Nie napalilem sie! IP: *.pl 11.10.01, 13:15 heheh... paulina to raczej swietna prowokacja wojtka;)) pozdrowka ksysiu <nienapalony:)> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiu Do Gochy IP: 217.8.161.* 11.10.01, 13:17 Jaka szkoda. Juz myslalem ze w stolicy pojawil sie ktos naprawde godny uwagi mediow? Chyba sie spale... A moze Paulina Jakutka to ty Gosiu? Przyznaj sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha, Re: Do Krzysia IP: *.pl 11.10.01, 13:24 coz... moge powiedziec Krzysiu... rozgryzles mnie:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha. Re: Do Krzysia IP: *.pl 11.10.01, 13:26 tylko, ze to imie jakos obco mi brzmi... i wole byc podrywana w metrze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysio Re: Do Pani Malgosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 13:27 No widzisz jaki jestem madry. Czy naprawde jestes tak towarzyska ja pisze Wojtek i czy naprawde poznalas swojego faceta w tramwaju? Pozdrawiam i czekam na wiecej Krzys Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia. od pani malgosi:) IP: *.pl 11.10.01, 13:54 hmmmm...ale z ciebie ciekawski i niecierpliwy czlowiek:) z tego co pamietam, to wojetk poznal paulinke w autobusie. a jesli chodzi o poznawanie moich bylych w srodkach lokomocji... to trafilo mi sie jedynie metro... <co juz wczesniej wspomnialam> towarzyska...? jasne,ze jestem.. i niemiliosiernie rozgadana.. nie jednego bylego na smierc zagadalam...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysio Do Gosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 13:56 Mnie bys nie zagadala. Zaloze sie, ze nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia! do wojtka IP: *.pl 11.10.01, 13:57 jedno mnie zastanawia... po co ty jej wlasciwie szukasz..? czyzbys nie wiedzial,ze odgrzewane buleczki nie smakuja juz tak wysmienicie...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia! Re: do Krzysia IP: *.pl 11.10.01, 14:04 oj,oj... czyzbys kcial stanac do zawodow...?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: do GGGOOOSSSIII IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:10 Gość portalu: gosia! napisał(a): > oj,oj... > czyzbys kcial stanac do zawodow...?:)) Dlaczego nie? Byle nie w autobusie hihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosiak. Krzysiuuuuu....! < :) > IP: *.pl 11.10.01, 14:17 metro tez juz odpada .. nie popadajmy w rutyne:) hmmm..to chyba trmwaj pozostaje... proponuje 13 od petli do petli:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: Gosiu! IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:24 Bylo by milo. A moze linia numer 4. Szkoda tylko ze zmienila trase. A w samolocie? pomysl lot do Usa? Ile to godzin? KILKANASCIE? Pomysl ile ciekawych tematow moglibysmy poruszyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: Gosiu!! IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:27 A poza tym to mam nadzieje, ze nie nalezysz do klubu kobiet msciwych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Krzysiuuuuu....! < :) > IP: 134.65.105.* 11.10.01, 14:27 najlepiej jest na koncowym. Jazda jest jak tramwaj stoi. Przejazdzki mnie nie interesuja. Paulina jezdzi bez biletu. Niezle jezdzi. Seks mozna przyrownac do tego co kiedys ktos pisal "ze robil to ... w kosciele ..." ... tak wiec caly czas szukam tej pani bez biletu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia wybor prosty..Krzysiu..:) IP: *.pl 11.10.01, 14:32 wole w kosciele niz w samolocie.....:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia. Re: wybor prosty..Krzysiu..:) IP: *.pl 11.10.01, 14:32 to jest dopiero ostra jazda bez trzymanki!:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Do Gosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:34 A w autobusie PKS? Relacji wawa-szczecin? Ale jazda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Do Wojtka IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:32 Wojtku drogi! Zycze ci owocnych poszukiwan. Mysle ze dla takiej kobiety jak Paulina Jakutka kazdy z nas dalby sie pokroic. Pamietaj, musisz byc twardy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia:) Re: Do krzysia:) IP: *.pl 11.10.01, 14:37 hmmm... jak soe pokroisz to nie bede miala z kim jezdzic;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosiaaaa Krzys IP: *.pl 11.10.01, 14:51 do mezczyzny nalezy podjecie konstruktywnej decyzji.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Do Gosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 14:53 To moze najpierw wymienimy sie mejlami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia:) hmmmm... IP: *.pl 11.10.01, 14:56 za dobrze mnie tu < w kosciolach i srodkach komunikacji tez;)> znaja zebym na forum podawala e-mailie... czekam an twoja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:01 Marlonom@wp.pl - zalozylem przed chwila. Napisz mi tam swoj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm do Gochy IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:06 No i... ok? Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj Re: hmmmm... hmmm do Krzysia 11.10.01, 15:08 tramwaj@poczta.gazeta.pl tez wlasnie zalozylam;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha Re: hmmmm... hmmm do Krzysia IP: *.pl 11.10.01, 15:12 cos mi sie tak zdaje.. zeten watek powinien miec zdecydowanie odmienny tytul;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm doG IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:26 Tez tak mysle. Powiedz mi jaki? Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj Re: hmmmm... hmmm doK 11.10.01, 15:30 moze tytul ustalimy po spotkaniu... dla scislosci;))) p.s. zaraz zmykam na uniwerek... <kiedys byl tu tez watek... gorace igraszki na schodach uczelni>) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm doK IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:33 Ja tez teraz urywam sie z pracy na Uniwerek ;-) powaznie! Czy to jakis znak? Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj Re: hmmmm... hmmm doK 11.10.01, 15:35 hmm..to teraz musisz zaspokoic moja ciekawosc ... co studiujesz..?? <bo jeszcze sie okarze,ze wpadne na ciebie na wykladzie:)> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: hmmmm... hmmm doK IP: 217.8.161.* 11.10.01, 15:37 Wolalbym nie mowic na forum. Skonczylem w czerwcu studia, ale mam zalegly egz z 2 roku i nie moge bez niego dostac absolutorium. I teraz jade go zdawac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Do Gosi IP: 217.8.161.* 11.10.01, 18:48 Gdzie sie podziewsz? Ja juz zdazylem wrocic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Do Gosi IP: 134.65.105.* 11.10.01, 18:56 Sprobuj w autobusie lini 185 na koncowym -to dosyc daleko na Bielanach albo Wilanowie z tym ze na Bielanach staje w odludnym miejscu ... ale tez kreci. A jak nie pasuje to moze w 155 pod Torwarem. Tez dobrze. Tramwajow Paulina nie probowala. Ona lubi tylko autobusy i samoloty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: Do Wojtka IP: 217.8.161.* 11.10.01, 19:01 Aha. A tzw. linie przyspieszone? Np. 520? A moze naprzyklad jezdzi tez tzw. linia turystyczna 180? Wyobraz sobie, wokolo tylu zagranicznych turystow, japoncy robia zdjecia... A moze np. Nowym MAN-em dwupokloadowym. Zaloze sie, ze Paula chciala by na gornym pokladzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosiak! Re: Do Krzysia:) IP: *.pl 11.10.01, 23:01 teraz jestem... bylam jeszcze na piwku z qmplem... a ty gdzie sie podziewasz??? <i jak egzam...? pewnie git..:)> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia. Re: Do Krzysia:) IP: *.pl 11.10.01, 23:53 gdzie ty jestes jak cie nie ma..?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Do Gosi IP: 134.65.105.* 12.10.01, 09:19 Krzys pewnie jest na Antypodach. Nie zawracaj sobie nim glowy. Moze sie spotkamy w sobote na przystanku kolo uniwerka? Wojtek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia:) Do Wojtka IP: *.pl 12.10.01, 10:45 czyzbys kcial paulinke wymienic na gosie...?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia:) Re: Do Wojtka IP: *.pl 12.10.01, 10:46 hmmm...a moze krzys juz jezdzi z paulinka...;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Do Gosi IP: 134.65.105.* 12.10.01, 16:12 mysle ze Krzys juz jezdzi ... moze nawet z Paulinka. Gosia to ladne imie. Moze nawet ladniejsze niz Paulina. buziaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paul Re: Do Gosi IP: *.tucson1.az.home.com 12.10.01, 17:31 Wjtek wypraszam sobie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha:) Re: Wojtka IP: *.pl 13.10.01, 00:34 wojtus..zapnij kieszonke,bo wazelinka zaczyna wyciekac....:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Do GOsi IP: 217.8.161.* 14.10.01, 14:32 Juz jestem, jak jestes to sie odezwij Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: Do Gosi IP: 217.8.161.* 14.10.01, 14:59 Hejka! No to dobrze. Egzaminu nie bylo, bo Pan Prof. zmienil dyzury. Fajnie, ze jestes Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia. Re: Do Krzysia. IP: *.pl 14.10.01, 15:08 jakie to typowe dla profesorow... nie, listu nie dostalam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: Do GOSIII IP: 217.8.161.* 14.10.01, 15:09 Przeslalem w czwartek na adres tramwaj@poczta.gazeta.pl Czy to aby twoj mejl? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Re: Do GOSIII IP: *.pl 14.10.01, 15:30 no taka wtedy zalozylam sobie skrzynke. pzreslij jeszcze arz. jak nic nie przyjdzie, to podam ci inna e-mailie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: Do GOSIII9 IP: 217.8.161.* 14.10.01, 15:32 No juz przeslalem, moze ty mi cos przeslesz:-)))))))))? Moze porozmawiamy, gdzie indziej, niz na forum? np na czacie? Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj Re: For Krzysssss 14.10.01, 15:47 co za no i ??? lepiej sparwdz skrzynke:) Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj krzys 14.10.01, 16:10 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
oyama Re: GOCHA 14.10.01, 16:13 :-))))))))) mam nadzieje, ze odebralas mejle. Ponawiam propozycje zmiany miejsca konwersacji :- ) Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj Re: krzys 14.10.01, 16:13 na czacie... hmmmm...ja wlasnie skonczylam odwyk od gazetowego czata... ale niech ci bedzie. raz kozie smierc:) Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj Re: Czat 14.10.01, 16:19 jak to jaki nick? jasne ze tramwaj:)))))))))))))))) a jesli czat, to tylko gazetowy:) Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj Re: Czat2 14.10.01, 16:30 hhehehhhheheh... i tu mnie zazyles:) walimy na randki;) Odpowiedz Link Zgłoś
oyama Znalazla sie 15.10.01, 15:25 Paulina sie znalazla. Jest motornicza tramwaju nr. 33. Zajezdnia na Woloskiej Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj Re: Znalazla sie 15.10.01, 15:56 zamiast szukac paullinki sprawdz lepiej poczte:) Odpowiedz Link Zgłoś
tramwaj hophop!!:) 17.10.01, 21:26 gdzies sie zawieruszyl oyama...? bo zaraz odjade;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: czy ktokolwiek zna Paule- Pauline Jakutke z W-wy ??? !!!!! ???? pi IP: *.chello.pl 18.10.01, 18:19 ja nie znam :) Odpowiedz Link Zgłoś