Dodaj do ulubionych

tłusty czwartek na obczyźnie

22.02.06, 23:13
chcialam sie pożalic. jestem we wloszech. jak wiadomo nie ma tu paczkow,
takich z nadzieniem z róży, z lukrem i kandyzowana skórką pomaranczy na
wierzchu... jak w cukierni Cadet we wroclawiu...
cholera. i co ja zjem? briosza?

(robienie pączkow wlasnorecznie odpada z powodu wyraźnego braku umiejętności
kulinarnych oraz braku produktów na włoskim rynku...)
Obserwuj wątek
    • maialina1 Re: tłusty czwartek na obczyźnie 22.02.06, 23:14
      I tak bys sama nie zrobila pączków bo we wloszech ciężko też o smalec. ;) Cos
      na ten temat wiem. :) A na smalcu wychodzą najlepsze!
    • khaki3 Re: tłusty czwartek na obczyźnie 22.02.06, 23:15
      Uuuuuuuuuuu biedactwo!!!! Tlusty czwartek bez paczkow?? Lipa!
    • juleczka4 Re: tłusty czwartek na obczyźnie 22.02.06, 23:17
      Masz, podzielę się nawet faworkami :))

      www.kulinaria.pl/foto/cic_107.jpg
      www.kuchnia.com.pl/DiD/chrust1.jpg
    • nattashaa Re: tłusty czwartek na obczyźnie 22.02.06, 23:20
      A kto chce paczkow wlasnorecznych na "obczyznie"? Mozna kupic zamrozone:)
      • maialina1 Re: tłusty czwartek na obczyźnie 22.02.06, 23:20
        Natasha, juz wystarczy, juz pokazalas klasę.
        A teraz spadaj!
        • nattashaa Re: tłusty czwartek na obczyźnie 22.02.06, 23:23
          No co? Zawsze znajde cos dla siebie, jak wezma mnie smaki, po co mam sie
          wysilac, jak moge wszedzie kupic paczki jak bede miala ochote?
    • mmagi zamów w Polsze u Bliklego i po sprawie:>>>> 22.02.06, 23:23

      • ma.gda Re: zamów w Polsze u Bliklego i po sprawie:>& 22.02.06, 23:24
        na bank dowożą do mediolanu :)pod same drzwi :)
        • enith Cadet we Wrocławiu 23.02.06, 02:25
          Mieszkam 50 metrów od owej cukierni, opychając się jutro ich pączkami pomyślę
          ciepło o Tobie:) Pozdrawiam z Wrocławia !
          • ewinia12 Re: Cadet we Wrocławiu 23.02.06, 16:32
            buuuuuu
            a ja tez chodzilam do Cadeta:((((
            A teraz jestem w Irlandii i chce mi sie paczkow!!!!!!!
            chcialam zrobic sama ale smalcu brak...:(((no i umiejetnosci..hihih
        • daggy4 Re: zamów w Polsze u Bliklego i po sprawie:>& 23.02.06, 16:48

          ma quindi vivi a milano? dove?

          e che ci fai qua?
    • bukfa Re: tłusty czwartek na obczyźnie 23.02.06, 05:44
      Ja tez na obczyznie, ale paczkow nie lubie, wiec mam problem z glowy. Kupie
      sobie w ramach patriotyzmu jakies inne ciacho.
    • natka110 Re: tłusty czwartek na obczyźnie 23.02.06, 08:59
      Zjedz frittelle! Ja mieszkam w Veneto, tu sa obowiazkowe frittelle, a ze blisko
      do Austrii, to sa i krapfen, nie takie, jak polskie, ale jednak paczki:) tyle
      ze z crema pasticcera, nie z marmoladka. Pozdrawiam serdecznie, daj znac gdzie
      mieszkasz, moze blisko mnie?
    • daggy4 Re: tłusty czwartek na obczyźnie 23.02.06, 16:39

      poczekaj do wtorku to sie najesz chrustow
    • abracadabra1 Re: tłusty czwartek na obczyźnie 23.02.06, 17:18
      Mnie nie przykrzy sie za paczkami i w Polsce tez ich nie jadlam :-)
      Jeli juz musi byc jakas tradycyjna slodycz to znam o wiele
      ciekawsze rzeczy nie paczek .
      Chrusta bym nawet chetnie zjadla ale nie chce mi sie robic :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka