staniesietak
19.06.06, 19:21
W sytuacji gdy ktos przelamuje haslo do waszych dokumentow i zapoznaje sie
pod wasza nieobecnosc sam lub ze znajomymi z mniej lub bardziej intymnymi
rzeczami nalezacymi do was.
Pozniej szantazuje was ze udostepni wszystko w sieci,ze zniszczy wam kariera
lub po prostu nasmiewa sie z was.
Ta osoba jest moj mlodszy brat, niestety musze z nim mieszkac, dzielimy
komputer. Wiadomo,ze kazdy ma jakies swoje teksty, fotki na kompie. Byly na
tyle intymne, ze przed dostepem chronil je program z haslem. Niestety po
prawie roku ktos wspomogl brata, bo on na tyle blyskotliwy nie jest. Teraz
nabija sie ze mnie, wyzywa mnie od dziwek i mowi ze wyciagnie to moze teraz a
moze za x lat, zeby zniszczyc moje zycie.