Dodaj do ulubionych

co zrobic???

19.06.06, 19:21
W sytuacji gdy ktos przelamuje haslo do waszych dokumentow i zapoznaje sie
pod wasza nieobecnosc sam lub ze znajomymi z mniej lub bardziej intymnymi
rzeczami nalezacymi do was.
Pozniej szantazuje was ze udostepni wszystko w sieci,ze zniszczy wam kariera
lub po prostu nasmiewa sie z was.
Ta osoba jest moj mlodszy brat, niestety musze z nim mieszkac, dzielimy
komputer. Wiadomo,ze kazdy ma jakies swoje teksty, fotki na kompie. Byly na
tyle intymne, ze przed dostepem chronil je program z haslem. Niestety po
prawie roku ktos wspomogl brata, bo on na tyle blyskotliwy nie jest. Teraz
nabija sie ze mnie, wyzywa mnie od dziwek i mowi ze wyciagnie to moze teraz a
moze za x lat, zeby zniszczyc moje zycie.
Obserwuj wątek
    • occasion Re: co zrobic??? 19.06.06, 19:36
      czy Twoj brat jest osoba na tyle wpływowa, ze potrafilby zniszczyc Ci zycie?
      jesli jest gó..arzem, to pewna jestem, ze to szczeniackie czcze
      gadanie....znajdz cos na niego!
      • staniesietak Re: co zrobic??? 19.06.06, 19:43
        wiesz, on potrafi byc podly. A w dzisiejszych czasach wystraczy puscic cos w
        siec zeby komus zasr+++c zycie. Moj brat nie musi miec "wplywow", wstarczy ze
        gdzies umiesci fotki moje i chlopaka, poda linki.
        Jak ktos mnie nie zna- to pal licho, ale w sieci wyszystko jest na zawsze.
        Poza tym na pewno skopiowal te rzeczy i teraz podle smieje sie ze mnie.
        • occasion Re: co zrobic??? 19.06.06, 19:50
          no to wspolczuje! mówie Ci-znajdz cos na niego!
    • bastetinka olać /nt 19.06.06, 19:44
      • staniesietak Re: olać /nt 19.06.06, 19:50
        dzieki, wiem.
        Tylko ze czuje sie bezsilna i wsciekla.
    • snegnat Re: co zrobic??? 19.06.06, 19:52
      Twój brat to chyba ma naście lat. Raczej jest niegroźny. Poza tym jak się
      postarasz to napewno wyciągniesz jakiegoś asa z rekawa i on zacznie bać się
      Ciebie :-)
    • kaktusik0 Re: co zrobic??? 19.06.06, 19:53
      nie wiem co to były za fotki, ale wątpię żeby mogły Ci zniszczyć życie. Ktoś
      może je zobaczy, może ktoś kto Ciebie zna, ale co z tego? Nie jest to super
      komfortowa sytuacja, ale jeszcze nie koniec świata. Seks, sytuacje intymne są
      dla ludzi. Sądzę że każda osoba w miarę kulturalna nie będzie robiła z tego
      powodu niewiadomo jakiej afery. A reszta? - co Cię tak naprawdę obchodzi reszta?
      • snegnat Re: co zrobic??? 19.06.06, 19:58
        > nie wiem co to były za fotki, ale wątpię żeby mogły Ci zniszczyć życie. Ktoś
        > może je zobaczy, może ktoś kto Ciebie zna, ale co z tego?

        Jeżeli były to zdjęcia pornograficzne a ona zechce za jakiś czas zostać
        politykiem i to z ramienia jakiejś prawicowej partji to może być problem ;-P
        • kaktusik0 Re: co zrobic??? 19.06.06, 20:01
          wiem, też o tym myślałam jak to pisałam, ale stwierdziłam że może za te parę lat
          seks nie będzie czymś co "porządni ludzie" robią tylko pod kołdrą, przy
          zgaszonym świetle, szczelnie zasłoniętych żaluzjach i jeszcze na wpół-ubrani
          żeby przypadkiem niktomu nie przyszło na myśl że może im to sprawiać przyjemność.
          • snegnat Re: co zrobic??? 19.06.06, 20:06
            Patrząc po tym jakie siły polityczne doszły do władzy to obawiam się, że za pare
            lat seks pozamałżeński będzie nielegalny. Wogóle sam seks będzie czymś co tylko
            w obecności księdza będzie można robić i tylko w celach prokreacyjnych ;-P
          • aureliana Re: co zrobic??? 19.06.06, 20:09
            -powiedziec rodzicom?
            -nie pokazywac, ze sie boisz, kamienna twarz, wysmiac?
            -myslisz, ze skopiowal? dokladnie poszukac kopii, sformatowac dysk i zagubic
            gdziesz ten folder?
            -powiedziec drugiej osobie ze zdjecia?
            - wjechac na uczucia rodzinne? ze przeciez brat?
            - powiedziec mu ze jest yebanym chamem i choojem i ze taka sytuacja tez mu
            dobrze nie zrobi, bo o zapare lat tez moze by chcial zotac politykiem, a zbrezna
            siostra to..;)
            - znalezc cos na niego, zrobic mu fotejak ali konia pod prysznicem albo caluje
            sie z kolega;)
            - blefowac
            - powiedziec, ze ktos go widzial robiacego loda koledze, niewazne ze nieprawda,
            wazne dobrze to sprzedac(jemu), przerazi sie chlopak
            • mmajja Aureliano 20.06.06, 01:19
              Chcesz zostac moim mistrzem od zemsty??? Wyrazy podziwu - szczerego - za taka
              ilosc pomyslow. Pozdrawiam.
              PS> Genialnie sie obsmialam. Dzieki:):):)
    • krambambulia Re: co zrobic??? 20.06.06, 01:21
      miałam taka historię - jedyna metoda olać, a w razie wyskoku - od razu do
      prokuratury. inaczej sie rozumu nie nauczy :(
    • saskiaplus1 Re: co zrobic??? 20.06.06, 07:36
      Ty nie masz problemu z fotkami, Ty masz problem z bratem. Może by spróbować
      poukładać Wasze relacje? Bo jeśli tak zostanie, to zawsze będą Wam się
      przydarzać takie historie. A swoją drogą - ile Wy macie lat? Bo takie problemy
      znikają zwykle wraz z dorastaniem...
      A z porad na przyszłość - żyje się spokojniej, gdy się nie ma na sumieniu nic,
      czym ktoś mógłby Cię szantażować.
      • staniesietak przeczytalam odpowiedzi 20.06.06, 08:47
        Hej.
        Oboje jestesmy metrykalnie dorosli, studiujemy. Ale on zawsze zachowywal sie w
        ten sposob. Ja olewalam jego rozne wyskoki, nie jest swiety ale ja sie po
        prostu nie wtracalam do jego spraw, czasem powiedzialam co mysle. Niestety
        nigdy nikt go nie utemperowal, ani rodzice ani dziewczyny. A teraz mam wrazenie
        jakbym wrocila do podstawowki, gdzie jak sie powdwinie spodnice kolezance i
        wyidac jej tylek to jest bog wie co.
        Tu nie chodzi o to ze mam cos na sumieniu, po prostu uwazam ze chronilam swoja
        prywatnosc, a on zachowal sie jak szczeniak, zrozumialabym to gdyby mial nascie
        lat i zero lasek, ale jest inaczej.
        Dzieki za rady.
        Zlewam to, chociaz sie zawiodlam.
        Moze po rpostu sie wyprowadze, ja odpoczne, ale jego nic to nie nauczy.
        Nawet mi przyszlo do glowy zeby ywnajac kilku abs-ow zeby mu spuscili wp***l,
        bo nie mam sily, ale z drugiej strony co mi to da.
        • lidka_77 Re: przeczytalam odpowiedzi 20.06.06, 09:00
          nie pokazuj, że Cię wnerwia.
          powiedz, że przypniesz mu łatkę zboczeńca i podglądacza siostry, której porobił
          zdjęcia, gdy była ze swoim facetem.. wstrętny zboczek o! ;-) on ujawnia
          zdjęcia, Ty mówisz, że on zawsze Cię podglądał i w ogóle.. uwaga odwraca się od
          zdjęć, skupia się na nim..
          gupi gó..arz, szkoda, że nie możesz się na razie wyprowadzić
          • staniesietak dokladnie tak mu juz powiedzialam :) i 20.06.06, 09:13
            ze jest zboczencem,ze mnie podglada. Troche odpuscil, ale on sam tego hasla nie
            zlamal, wiec musial grzebac z kolega/ami.
            Jasne,ze moge miec pretensje do siebie, ze mam takie rzeczy na kompie, ale
            bosze, ja juz jestem stara a chlopaka mam na powaznie, no i czasem zadzylo sie
            zdejcie nie tylko w kapiel ;)
            dzieki ze moherowe sisotry mnie nie potepily,ze to za kare i dobrze mi tak.
            • malgorzatam6 Re: dokladnie tak mu juz powiedzialam :) i 20.06.06, 16:05
              lidka77 ma racje wysmiewaj sie z niego ze jest zbokiem i nie dość ze podgląda to
              jeszcze swoją własną siostre a jak ogladał to ze swoimi kolegami to zapytaj co
              jeszcze robi z nimi, zawstydź go.
    • ben-oni Re: co zrobic??? 20.06.06, 09:06
      Postraszyć gnoja prokuratorem, bo włamywanie sie do komputera jest
      przestepstwem. I powiedz mu, że w poprawczaku zrobią mu chłopcy z tyłka hangar.
    • nikt_inny Re: co zrobic??? 20.06.06, 09:18
      Nie przejmuj się tym, i nie dawaj do zrozumienia że się czymkolwiek przejmujesz.
      On łechce się Twoim strachem.
      Bądź stanowcza, powiedz mu że w necie jest wiele takich fotek i nie sądzisz żeby akurat Twoje były
      najbardziej interesujące. I niech tylko spróbuje, to nie będziesz miała moralnych dylematów aby zgłosić
      to na policję. nie znam się na prawie, ale wymyśl albo znajdź jakiś nr paragrafu: typu "kto publikuje bez
      zgody materiały .... podlega karze do lat itd..
      powinno poskutkować. Szantaż też jest przestępstwem.
      pozdrawiam
      • kaja91 Re: co zrobic??? 20.06.06, 15:39
        A może postraszysz go sądem. Możesz mu wytoczyć sprawę za włamanie się do
        twojego komputera,czy choćby Twojej części, za szantaż lub zastraszanie. Za to
        są kary, więc jeśli Twój pseudo "brat" nie ma wobec Ciebie skrupułów, ja na
        Twoim miejscu nie miałabym ich także.
        Nie pozwól mu na to, abyś żyła w strachu, bo tak po prostu żyć się nie da.

        Życzę powodzenia i współczuję barciszka.
        • kochanica-francuza Re: co zrobic??? 20.06.06, 15:58
          Wynająć hakera, złamać bratu hasło i wet za wet, a poza tym odzyskać swoje zdjęcia.

          Musisz mieszkać razem z bratem?
    • p.s.j Re: co zrobic??? 20.06.06, 16:00
      Przewierć mu rzepkę kolanową wiertarką. Poinformuj uprzejmie, iż jeśli nie
      zapomni o dokumentach z twojego komputera, pani wiertarka zapozna się z panem
      kolanem nr 2
      • aureliana Re: co zrobic??? 20.06.06, 16:07
        a ja bym jeszcze poprosila jakiegos znajomego babrajacego sie w fotoszopie, zeby
        zrobil dobry retusz: twoj brat robiacy loda jakiemus facetowi. chociazby dla
        wlasnej satysfakcji. tylk oto musialoby byc naprawde dobre. widomo, ze brat sie
        skapnie, chyba wie co robil i z kim;) ale jego ewentualni koledzy juz nie... i
        np kiedys ym wrzucila te fote na tapete tuz przed wizyta kolegow u brata. mniam.
        az szkoda, ze mnie to nie spotkalo;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka