09.11.06, 14:24
a ja myślałam, że to Doda:)
kobieta.wp.pl/gid,8563957,img,8563965,kat,26405,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=3
Obserwuj wątek
    • jagienka_gruz Re: Frytka 09.11.06, 14:26
      Niesamowita kreacja, piesek pod pachą... no comments
      Od frytek mam mdłości;)
      • nutopia Re: Frytka 09.11.06, 14:32
        jagienka_gruz napisała:

        > Niesamowita kreacja, piesek pod pachą... no comments
        > Od frytek mam mdłości;)

        no
        ten piesek....
    • blueska3 Re: Frytka 09.11.06, 14:31
      No CoMmEnT!
    • mala_mee Re: Frytka 09.11.06, 14:36
      Po co jej ten pies na tej scenie????
      ja lubię psy ale bez przesady...
      a to w co jest ubrana - masakra...
      • oxy_gen_86 Re: Frytka 09.11.06, 14:47
        Noooo dziewczyny jak to po co? Przez to taka nasza polska "bulka paryska";D (kto
        czytal ostatni felieton Chylinskiej wie o co chodzi).

        Poza tym frytkowe motto brzmi - nie wazne co o tobie mowia. WAzne, ze w ogole mowia.
        I na tym polega jej fenomen.
    • mala_mee Re: Frytka 09.11.06, 14:36
      Po co jej ten pies na tej scenie????
      ja lubię psy ale bez przesady...
      a to w co jest ubrana - masakra...
      • polla4 Re: Frytka 09.11.06, 14:40
        Jest żałosna.

        Tutaj Frycia bez cenzury daje czadu (!)
        www.klimacik.pl/2711,frytka_bez_cenzury.html
        • dominikzwanyjajem Re: Frytka 09.11.06, 14:43
          Ech, zazdrosne miernoty płci żeńskiej. Agnieszka zwana Frytką jest naprawdę
          piękną kobietą. Trzeba jej przyznać, że ma swój styl i pewną klasę. Prawdziwa
          KOBIETA!
          • izabellaz1 buhahahahahahahahahahaha:)))))))) ))))))))))))))))) 09.11.06, 14:45
            To prowokacyjna wypowiedź tak;)?
          • ziomolek Re: Frytka 09.11.06, 15:12
            hahahahaha, o staryyyy, ja myślę że jakby w realu cie podrywała to byś co
            najwyżej spie..ł aż by się kurzyło ;)
        • qw994 Re: Frytka 09.11.06, 20:18
          Obejrzałam ten filmik. Ona ma naprawdę nie po kolei we łbie.
      • izabellaz1 Re: Frytka 09.11.06, 14:42
        No przecież frytki to w sumie zmasakrowane ziemniaki (odarte ze skóry,
        pociachane i usmażone). To czego oczekujecie;)???
        • polla4 Re: Frytka 09.11.06, 14:49
          Nie ma talentu, klasy ani inteligencji. Jest żałosną osóbką, bohaterką jednego
          skandalu.
          W Hollywood karierę chce robic, haha.
          • cza_arna Re: Frytka 09.11.06, 20:16
            I zawsze wypowiadając się na jakikoliwek temat używa sformułowania: "no, wiesz".
            Tragedia ;/
    • magneto2000 Re: Frytka 09.11.06, 15:23
      Myślę że bym ją puknął jakby mi dała.
    • grogreg Re: Frytka 09.11.06, 15:41
      Eeeeeeee..... cyce za male.
    • maialina1 ten pies 09.11.06, 15:56
      Odnosze wrazenie ze Fryt kreuje sie na paris hilton, te same wlosy, piesek pod
      pacha... :|
      Zal mi ludzi ktorzy nie maja wlasnego stylu.
    • krwawabestia Re: Frytka 09.11.06, 16:30
      jakbym był singlem tez bym ja puknał :)
      fajna laska - i głupia nie jest - choc nietorym paniusiom z bior sie taka wydaje
    • iberia30 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 17:09

      • qw994 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 20:17
        Nie Frika, tylko Freeca! :)))
        • magneto2000 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 20:28
          Nie Freeca tylko Feeca
          Nie Feeca tylko Fica
          Nie Fica tylko Ficca
          Wniosek: Frytka to Doda;P
          • qw994 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 20:49
            Wolę Dodę. Przynajmniej COŚ robi oprócz pustego lansowania się za wszelką cenę.
            • magneto2000 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 21:02
              Ja wolę muzykę zamiast CZEGOŚ - warto posłuchać sigur ros, pewnie znasz ale
              zapodaje linka bo to świetny numer;)
              www.youtube.com/watch?v=doc1eqstMQQ
              • qw994 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 21:28
                Dobre! :)
                Nie znałam tego.
    • katrinea Re: Frytka 09.11.06, 18:04
      ten piesek jest ladniejszy niz ona
    • little_ladybird Re: Frytka 09.11.06, 20:55
      no mamy swoją polską wersję panny Hilton...
      • qw994 Re: Frytka 09.11.06, 20:57
        Nie obrażaj panny Hilton :)
        • little_ladybird Re: Frytka 09.11.06, 21:08
          qw994 napisał:

          > Nie obrażaj panny Hilton :)

          No fakt :)
          Frytce się trochę kasy dostało i szaleje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka