nutopia 09.11.06, 14:24 a ja myślałam, że to Doda:) kobieta.wp.pl/gid,8563957,img,8563965,kat,26405,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=3 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jagienka_gruz Re: Frytka 09.11.06, 14:26 Niesamowita kreacja, piesek pod pachą... no comments Od frytek mam mdłości;) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Frytka 09.11.06, 14:32 jagienka_gruz napisała: > Niesamowita kreacja, piesek pod pachą... no comments > Od frytek mam mdłości;) no ten piesek.... Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mee Re: Frytka 09.11.06, 14:36 Po co jej ten pies na tej scenie???? ja lubię psy ale bez przesady... a to w co jest ubrana - masakra... Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: Frytka 09.11.06, 14:47 Noooo dziewczyny jak to po co? Przez to taka nasza polska "bulka paryska";D (kto czytal ostatni felieton Chylinskiej wie o co chodzi). Poza tym frytkowe motto brzmi - nie wazne co o tobie mowia. WAzne, ze w ogole mowia. I na tym polega jej fenomen. Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mee Re: Frytka 09.11.06, 14:36 Po co jej ten pies na tej scenie???? ja lubię psy ale bez przesady... a to w co jest ubrana - masakra... Odpowiedz Link Zgłoś
polla4 Re: Frytka 09.11.06, 14:40 Jest żałosna. Tutaj Frycia bez cenzury daje czadu (!) www.klimacik.pl/2711,frytka_bez_cenzury.html Odpowiedz Link Zgłoś
dominikzwanyjajem Re: Frytka 09.11.06, 14:43 Ech, zazdrosne miernoty płci żeńskiej. Agnieszka zwana Frytką jest naprawdę piękną kobietą. Trzeba jej przyznać, że ma swój styl i pewną klasę. Prawdziwa KOBIETA! Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 buhahahahahahahahahahaha:)))))))) ))))))))))))))))) 09.11.06, 14:45 To prowokacyjna wypowiedź tak;)? Odpowiedz Link Zgłoś
ziomolek Re: Frytka 09.11.06, 15:12 hahahahaha, o staryyyy, ja myślę że jakby w realu cie podrywała to byś co najwyżej spie..ł aż by się kurzyło ;) Odpowiedz Link Zgłoś
qw994 Re: Frytka 09.11.06, 20:18 Obejrzałam ten filmik. Ona ma naprawdę nie po kolei we łbie. Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Frytka 09.11.06, 14:42 No przecież frytki to w sumie zmasakrowane ziemniaki (odarte ze skóry, pociachane i usmażone). To czego oczekujecie;)??? Odpowiedz Link Zgłoś
polla4 Re: Frytka 09.11.06, 14:49 Nie ma talentu, klasy ani inteligencji. Jest żałosną osóbką, bohaterką jednego skandalu. W Hollywood karierę chce robic, haha. Odpowiedz Link Zgłoś
cza_arna Re: Frytka 09.11.06, 20:16 I zawsze wypowiadając się na jakikoliwek temat używa sformułowania: "no, wiesz". Tragedia ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
maialina1 ten pies 09.11.06, 15:56 Odnosze wrazenie ze Fryt kreuje sie na paris hilton, te same wlosy, piesek pod pacha... :| Zal mi ludzi ktorzy nie maja wlasnego stylu. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawabestia Re: Frytka 09.11.06, 16:30 jakbym był singlem tez bym ja puknał :) fajna laska - i głupia nie jest - choc nietorym paniusiom z bior sie taka wydaje Odpowiedz Link Zgłoś
qw994 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 20:17 Nie Frika, tylko Freeca! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
magneto2000 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 20:28 Nie Freeca tylko Feeca Nie Feeca tylko Fica Nie Fica tylko Ficca Wniosek: Frytka to Doda;P Odpowiedz Link Zgłoś
qw994 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 20:49 Wolę Dodę. Przynajmniej COŚ robi oprócz pustego lansowania się za wszelką cenę. Odpowiedz Link Zgłoś
magneto2000 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 21:02 Ja wolę muzykę zamiast CZEGOŚ - warto posłuchać sigur ros, pewnie znasz ale zapodaje linka bo to świetny numer;) www.youtube.com/watch?v=doc1eqstMQQ Odpowiedz Link Zgłoś
qw994 Re: Frytka???Ona nie jest frytka tylko Frika n/t 09.11.06, 21:28 Dobre! :) Nie znałam tego. Odpowiedz Link Zgłoś
little_ladybird Re: Frytka 09.11.06, 20:55 no mamy swoją polską wersję panny Hilton... Odpowiedz Link Zgłoś
little_ladybird Re: Frytka 09.11.06, 21:08 qw994 napisał: > Nie obrażaj panny Hilton :) No fakt :) Frytce się trochę kasy dostało i szaleje Odpowiedz Link Zgłoś