16.03.07, 21:01
Ale lipa - myślałam, że będe dziś czytać mądre książki i nic sobie nie
zaplanowałam. Tylko, że juz mi się nie chce czytać. Mam ochotę na imprezę, a
tu nic - cisza. Nudzi mi się jak cholera. Już dawno się tak nie nudziłam bez
sensu. Buuu...
Obserwuj wątek
    • aber_racja23 Re: nuda... 16.03.07, 21:05
      Potwierdzam, idę dalej.
    • avital84 Re: nuda... 16.03.07, 21:07
      No co Ty! Za chwilę boscy herosi będą w telewizji;)
    • farelkaa Re: nuda... 16.03.07, 21:13
      Ja spać chyba pójdę.
    • frutinka Re: nuda... 16.03.07, 21:15
      ja chyba zaraz drina sobie trzasnę, a co! z sokiem grejfrutowym. jak się upiję
      to mi będzie łatwiej nudę znosić:) Mam nadzieję, że nie ma tu żadnej pani
      psycholog z AA, bo wiem czy moja postawa trąci:)
      • nutopia Re: nuda... 16.03.07, 21:18
        frutinka napisała:

        > ja chyba zaraz drina sobie trzasnę, a co! z sokiem grejfrutowym. jak się
        upiję
        > to mi będzie łatwiej nudę znosić:) Mam nadzieję, że nie ma tu żadnej pani
        > psycholog z AA, bo wiem czy moja postawa trąci:)


        uważaj! bo na innym wątku wyczytałam, że jak rodzice piją to dziecko na sto
        proscent będzie gejem
        • frutinka Re: nuda... 16.03.07, 21:19
          no i oplułam monitor! dzięki - a piłam herbatkę, więc możesz sobie wyobrazić
          jak to teraz wygląda:) wielkie dzięki, naprawdę!
          • nutopia Re: nuda... 16.03.07, 21:20
            frutinka napisała:

            > no i oplułam monitor! dzięki - a piłam herbatkę, więc możesz sobie wyobrazić
            > jak to teraz wygląda:) wielkie dzięki, naprawdę!


            no naprawdę patologia...
            <kręci głową>
        • avital84 Re: nuda... 16.03.07, 21:20
          Ja też bym się napiła. Nie ma nic w domu.:/
          Takie jakieś dobre półsłodkie wino, czerwone...hmmm:)
    • cala_w_kwiatkach Re: nuda... 16.03.07, 21:20
      a ja mialam isc na piwo i ploty a musze przygotowac seminarium :( buuuu
      i co? seminarka w polu, a ja na forum
      • frutinka Re: nuda... 16.03.07, 21:22
        Witamy!!!:)
        • znowuwzyciuminiewyszlo Re: nuda... 16.03.07, 21:24
          Same znudzone babusy tu się kręcą. Czyli chyba tutaj pasuję :-)
          Ja jestem chora, więc siędzę w domu przed komuterem i nie potrafię sobie
          ciekawego zajęcia znaleźć... A na piwko tak chętnie bym gdzieś wyskoczyła!
      • nutopia Re: nuda... 16.03.07, 21:23
        cala_w_kwiatkach napisała:

        > a ja mialam isc na piwo i ploty a musze przygotowac seminarium :( buuuu
        > i co? seminarka w polu, a ja na forum

        lepiej to niż odwrotnie! jak ty byś w polu wyglądała o tej porze?
        • cala_w_kwiatkach Re: nuda... 16.03.07, 21:24
          nutopia napisała:
          > lepiej to niż odwrotnie! jak ty byś w polu wyglądała o tej porze?


          :)))) sie usmialam
    • slodkie_pomarancze Re: nuda... 16.03.07, 21:38
      o:( ja też bym sobie poszła na imprezkę.
      może zamiast tego otworzymy sobie winko?
      ja pracuje, ale moze dzieki temu powstaną bardziej twórcze rzeczy:>?
      • frutinka Re: nuda... 16.03.07, 21:40
        A co robisz? Bo jeśli jesteś lekarzem, to nie polecam:)
        • slodkie_pomarancze Re: nuda... 16.03.07, 21:42
          nie broń boże lekarzem:-)
          siedzę w domku i pracuję twórczo:)
          • frutinka Re: nuda... 16.03.07, 21:44
            to dobrze, bo głupio by było, gdybys pomyliła wątrobę z sercem na przykład:) a
            co to za twórcza praca domowa? Zaintrygowało mnie to:)
            • slodkie_pomarancze Re: nuda... 16.03.07, 21:47
              ja tam myslę że w ogóle miałabym problem z odróżnieniem niektórych organów:P
              a co robię. projektuję:)
        • cala_w_kwiatkach Re: nuda... 16.03.07, 21:43
          albo kierowca;)
          ja pije herbate bezalkoholowa, chociaz nawet przy niej skupic sie juz nie moge
          • slodkie_pomarancze Re: nuda... 16.03.07, 21:44
            gdybym była kierowcą to raczej trudno byłoby mi pisać teraz na forum. hihi
            • cala_w_kwiatkach Re: nuda... 16.03.07, 21:50
              :) a to fakt!
    • cledomro Re: nuda... 17.03.07, 00:50
      no i co, gdzie impreza? upiły się tymi herbatami i spać poszły czy jak?:)
    • vversa Re: nuda... 17.03.07, 14:58
      Nuda bez umiaru, ide stąd
      _.Narazie
      • le.ia Re: nuda... 24.03.07, 15:41
        Troche sie poruszyło, ale zanim zacznie się coś samoistnie działać to troche
        jeszcze minie.
    • diverse_women Re: nuda... 24.03.07, 15:43
      Ja dziś właśnie do klubu ruszam! ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka