beata825
16.05.07, 10:12
czy uwazacie ze dluzsze spanie to marnotwstwo czasu?
jesli ktos pracuje raczej popoludniami i rano ma mozliwosc zeby sie wyspac,
powiedzmy do tej 9-10.00 to powinien jednak wstac wczesniej?
przeciez gdyby wstawal o 7 mogłby jeszcze przez te 2 h wiele rzeczy zrobic,
co myslicie ...