czeremcha1 19.06.03, 21:40 w tle? Bo u mnie leci wlasnie Eva Cassidy "Blue Skies" ...when you're in love everything's fine... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mrufka. Re: co slychac u Was IP: *.w81-51.abo.wanadoo.fr 19.06.03, 21:49 U mnie Alessandro Marcello-concerto pour hautbois et cordes. Bo pada deszcz :) Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa nic :( 19.06.03, 21:51 albo muszę radio do pokoju, albo komputer do kuchni przenieść ;) Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: nic :( 19.06.03, 21:56 aankaa napisała: > albo muszę radio do pokoju, albo komputer do kuchni przenieść ;) No to domowym sposobem! Pelna piersia i pelna samoobsluga! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mrufka. Re: co slychac u Was IP: *.w81-51.abo.wanadoo.fr 19.06.03, 22:04 moniorek1 napisała: > Miauczacego kota. To go nakarm. Ale te ludzie to sadysty sa, zeby siedziec przed komputerem i nawet kotu jesc nie dac, kurde mol ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa Re: co slychac u Was 19.06.03, 22:07 Gość portalu: Mrufka. napisał(a): > moniorek1 napisała: > > > Miauczacego kota. > > To go nakarm. Ale te ludzie to sadysty sa, zeby siedziec przed komputerem i > nawet kotu jesc nie dac, kurde mol ;) chyba nie masz kota taki futrzak jak tylko zobaczy, że czym innym (nie nim) się zajmujesz - od razu zaczyna (no, chyba, że tak jak mój teraz - śpi - oczywiście na czarnej koszulce) Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: co slychac u Was 19.06.03, 22:13 A w marcu to dopiero jest zabawa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: co slychac u Was IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:20 Radia nie slucham. U mnie w sercu gra. Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: co slychac u Was 19.06.03, 22:25 moje serce jest jak muzyk, improwizujacy...itd. Ewa Bem bodajze. Tak mi jakos na mysl przyszlo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ................. Re: co slychac u Was IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:31 Ach te serca...........kochac je sie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ................. Re: znowu zaczynacie :)) ? IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:36 A Ty znowu podgladasz?! Nie mam duzo czasu. Jeszcze chwilka i musze odejsc na jakis czas. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł 19.06.03, 22:40 i nijak nie chce się wyłączyć ;) Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł 19.06.03, 22:43 To wystarczy przylozyc zdrowo z gory! Zawsze dziala na zepsute sprzety! Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa cios z boku też nic nie dał :( 19.06.03, 22:45 może wstrząsoodporny kupiłam i jeszcze o tym nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: cios z boku też nic nie dał :( 19.06.03, 22:46 To go moze podlej, na wilgoc chyba odporny nie jest ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:45 czeremcha1 napisała: > To wystarczy przylozyc zdrowo z gory! Zawsze dziala na zepsute sprzety! A Ty mi tu dziewczyny rozbojow nie ucz. Teraz wiem dlaczego sa kobiety ktore bija. Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł 19.06.03, 22:47 Ja tam zawsze glaszcze - i dziala jeszcze lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:51 czeremcha1 napisała: > Ja tam zawsze glaszcze - i dziala jeszcze lepiej! Zazdroszcze Ci delikatnosci. Moje glaskanie jest inne i dzialanie tez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:44 aankaa napisała: > i nijak nie chce się wyłączyć ;) Powiedz lepiej prawde, to Ty zes go tak sama ustawila, by sie nie wylaczal. Posluszny jest ten Twoj monitorek. Mnie taki by sie przydal. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa mam jeszcze jeden na zbyciu 19.06.03, 22:46 tylko nie wiem czy Ciebie posłucha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: mam jeszcze jeden na zbyciu IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:49 Wiesz, ten na zbyciu skoro Ciebie nie slucha, to i mnie zawiedzie z posluszenstwem. Trzymaj go sobie. Moj jest grzeczny, bo grzecznie nim steruje. Tak czy inaczej dziekuje Ci za checi pomocy. Widze ze tez lubisz sie dzielic, a ja kocham dzielenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: to co się da - podziel na dwa IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:53 aankaa napisała: > bez namysłu dziel ... No i przypomnialas mi 2 plus1. Podobali mi sie, a Tobie? Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa było jeszcze trochę innych piosenek / zespołów 19.06.03, 22:57 niektóre całkiem sympatyczne ale "the best" był Kabaret Starszych Panów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: było jeszcze trochę innych piosenek / zespołó IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 23:00 Co bylo, to bylo. Powiedz lepiej co jest the best dla Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa lata 60-te, lata 70-te 19.06.03, 23:04 "gdzie się podziały tamte prywatki"... (a przynajmniej muzyka z tamtych lat) Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: to co się da - podziel na dwa 19.06.03, 22:54 dziel bez kozery, nawet na cztery! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: to co się da - podziel na dwa IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:57 Wszystko podziele. Oj, cos matematyk ze mnie sie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: to co się da - podziel na dwa 19.06.03, 22:58 Oj, oj, nie wyliczaj nam zbyt dokladnie! Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 aankaa, nie uwierze! 19.06.03, 23:05 Co ty mi za kit o szronie w czerwcu wciskasz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: oziębła baba ze mnie ;) 19.06.03, 23:09 Taka co to nie ziebi tylko grzeje Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: w starym piecu 19.06.03, 23:11 Eee tam! Diabel to co najwyzej na ogarek sie moze zalapac! Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 aankaa!!! 19.06.03, 23:17 Taka dobra kawa parsknelam na klawiature! No zesz by Cie! Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa a kto to słyszał 19.06.03, 23:20 żeby o tej porze KAWĘ pić ?!?!?!? ja tu, po bożemu, piwko... Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: a kto to słyszał 19.06.03, 23:23 ale z mleczkiem, z mleczkiem ! A Twoje piwko to zaloze sie ze bez! Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa Pan Bóg by mnie skarał 19.06.03, 23:26 gdybym mleka dodała !!!! a natura - po raz drugi - rano... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: to co się da - podziel na dwa IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 23:05 Przyjemnosci moje same sie poteguja za Wasza pomoca. Lat nie umiem odejmowac, nie mam az tak wielkiej potrzeby na to, ale cofnac je o kilka wstecz by nie zamieszalo. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa też bym cofnęła :)) 19.06.03, 23:09 kiedyś, z kimś zatańczyłam o północy walca ................ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y. Re: co slychac u Was IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 19.06.03, 22:19 KULT muj wydafca Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: co slychac u Was 19.06.03, 22:24 U mnie slychac... film z tv.. F/X :)))) A wczesniej grala mi glosno muzyczka :)) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 nie rozrabiac! 19.06.03, 23:03 Przywoluje do porzadku i wracam do tematu! "I miss you most of all my darling when autumn leaves start to fall..." - Eva Cassidy "Autumn Leaves" Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa a kto tu rozrabia ??? 19.06.03, 23:06 to takie, tam, pogawędki w kąciku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: a kto tu rozrabia ??? 19.06.03, 23:08 Ognisko by sie przydalo, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: w sobotę (czy piątek) noc świętojańska ...... 19.06.03, 23:12 Bedom wianki wic dziewczeta Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa noc świętojańska ...... 19.06.03, 23:16 a co trzecia/piąta (niedługo) na zapowiedzi da ;) Odpowiedz Link Zgłoś
czeremcha1 Re: noc świętojańska ...... 19.06.03, 23:19 wianek ze swiezych kwiatow szybko wiednie tu nie ma co czekac Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa dlatego się tak mnożą 19.06.03, 23:27 w końcu ktoś musi przerwać to nieszczęsne "głupich nie sieją, sami się rodzą" Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Jevetta Steele i motyw z filmu Baghdad Cafe 19.06.03, 23:32 Kawalek jest przepiekny! Sciagnelam sobie kiedys z Kazaa i puszczam go prawie co dzien. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa a u mnie cisza.....jak makiem zasiał........ 19.06.03, 23:35 tylko monitor szumi (zepsuł się ??) Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Re: a u mnie cisza.....jak makiem zasiał........ 19.06.03, 23:49 aankaa napisała: > tylko monitor szumi chcesz jakies mp3? napisz na priv. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa a u mnie cisza.....jak makiem zasiał........ 19.06.03, 23:53 jakbym forumując muzyczki słuchała, Dziecko by mnie na zbity pysk z pokoju wyrzuciło :(( pora na kolejny komputer, tym razem na balkonie - spać w taką noc, to grzech ;) Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Re: a u mnie cisza.....jak makiem zasiał........ 19.06.03, 23:55 aankaa napisała: > jakbym forumując muzyczki słuchała, Dziecko by mnie na zbity pysk z pokoju > wyrzuciło :(( A ty myslisz ze ja przez glosniki slucham? Zainwestowalam 30 zl w sluchawki i mam swiety spokoj. Moge sobie po nocy sluchac "Eine kleine nachtmusik" na caly regulator. No bo noc jest najlepsza do sluchania glosniej muzyki. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa jakbym słuchawki założyła, to boży świat 19.06.03, 23:58 przestałby istnieć i forum - też Odpowiedz Link Zgłoś