Dodaj do ulubionych

co slychac u Was

19.06.03, 21:40
w tle? Bo u mnie leci wlasnie Eva Cassidy "Blue Skies" ...when you're in love
everything's fine...
Obserwuj wątek
    • Gość: Mrufka. Re: co slychac u Was IP: *.w81-51.abo.wanadoo.fr 19.06.03, 21:49
      U mnie Alessandro Marcello-concerto pour hautbois et cordes. Bo pada deszcz :)

    • aankaa nic :( 19.06.03, 21:51
      albo muszę radio do pokoju, albo komputer do kuchni przenieść ;)
      • Gość: kum-nye Patricia Kaas IP: *.icpnet.pl 19.06.03, 21:55
      • czeremcha1 Re: nic :( 19.06.03, 21:56
        aankaa napisała:

        > albo muszę radio do pokoju, albo komputer do kuchni przenieść ;)

        No to domowym sposobem! Pelna piersia i pelna samoobsluga! ;-)
        • aankaa to ja wolę sposób Muniorka 19.06.03, 22:05
          co jakiś czas kota zawołam
    • moniorek1 Re: co slychac u Was 19.06.03, 21:55
      Miauczacego kota.
      • Gość: Mrufka. Re: co slychac u Was IP: *.w81-51.abo.wanadoo.fr 19.06.03, 22:04
        moniorek1 napisała:

        > Miauczacego kota.

        To go nakarm. Ale te ludzie to sadysty sa, zeby siedziec przed komputerem i
        nawet kotu jesc nie dac, kurde mol ;)
        • aankaa Re: co slychac u Was 19.06.03, 22:07
          Gość portalu: Mrufka. napisał(a):

          > moniorek1 napisała:
          >
          > > Miauczacego kota.
          >
          > To go nakarm. Ale te ludzie to sadysty sa, zeby siedziec przed komputerem i
          > nawet kotu jesc nie dac, kurde mol ;)

          chyba nie masz kota
          taki futrzak jak tylko zobaczy, że czym innym (nie nim) się zajmujesz - od razu
          zaczyna (no, chyba, że tak jak mój teraz - śpi - oczywiście na czarnej koszulce)
          • czeremcha1 Re: co slychac u Was 19.06.03, 22:13
            A w marcu to dopiero jest zabawa!
            • Gość: .................. Re: co slychac u Was IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:20
              Radia nie slucham. U mnie w sercu gra.
              • czeremcha1 Re: co slychac u Was 19.06.03, 22:25
                moje serce jest jak muzyk, improwizujacy...itd. Ewa Bem bodajze. Tak mi jakos
                na mysl przyszlo ;)
                • Gość: ................. Re: co slychac u Was IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:31
                  Ach te serca...........kochac je sie chce.
                  • aankaa znowu zaczynacie :)) ? 19.06.03, 22:33
                    • Gość: ................. Re: znowu zaczynacie :)) ? IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:36
                      A Ty znowu podgladasz?! Nie mam duzo czasu. Jeszcze chwilka i musze
                      odejsc na jakis czas. Pozdrawiam
                      • aankaa nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł 19.06.03, 22:40
                        i nijak nie chce się wyłączyć ;)
                        • czeremcha1 Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł 19.06.03, 22:43
                          To wystarczy przylozyc zdrowo z gory! Zawsze dziala na zepsute sprzety!
                          • aankaa cios z boku też nic nie dał :( 19.06.03, 22:45
                            może wstrząsoodporny kupiłam i jeszcze o tym nie wiem...
                            • czeremcha1 Re: cios z boku też nic nie dał :( 19.06.03, 22:46
                              To go moze podlej, na wilgoc chyba odporny nie jest ;)
                              • aankaa iiiiiiii, szkoda by mi było tego 19.06.03, 22:52
                                co obok stoi :)))
                          • Gość: .................. Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:45
                            czeremcha1 napisała:

                            > To wystarczy przylozyc zdrowo z gory! Zawsze dziala na zepsute sprzety!
                            A Ty mi tu dziewczyny rozbojow nie ucz. Teraz wiem dlaczego sa
                            kobiety ktore bija.
                            • czeremcha1 Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł 19.06.03, 22:47
                              Ja tam zawsze glaszcze - i dziala jeszcze lepiej!
                              • Gość: .................. Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:51
                                czeremcha1 napisała:

                                > Ja tam zawsze glaszcze - i dziala jeszcze lepiej!
                                Zazdroszcze Ci delikatnosci. Moje glaskanie jest inne i dzialanie
                                tez.
                        • Gość: .................. Re: nie podglądam, ino mi się monitor zepsuł IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:44
                          aankaa napisała:

                          > i nijak nie chce się wyłączyć ;)
                          Powiedz lepiej prawde, to Ty zes go tak sama ustawila, by sie nie
                          wylaczal. Posluszny jest ten Twoj monitorek. Mnie taki by sie przydal.
                          • aankaa mam jeszcze jeden na zbyciu 19.06.03, 22:46
                            tylko nie wiem czy Ciebie posłucha
                            • Gość: .................. Re: mam jeszcze jeden na zbyciu IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:49
                              Wiesz, ten na zbyciu skoro Ciebie nie slucha, to i mnie zawiedzie
                              z posluszenstwem. Trzymaj go sobie. Moj jest grzeczny, bo grzecznie
                              nim steruje. Tak czy inaczej dziekuje Ci za checi pomocy. Widze ze
                              tez lubisz sie dzielic, a ja kocham dzielenie.
                              • aankaa to co się da - podziel na dwa 19.06.03, 22:51
                                bez namysłu dziel ...
                                • Gość: .................. Re: to co się da - podziel na dwa IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:53
                                  aankaa napisała:

                                  > bez namysłu dziel ...
                                  No i przypomnialas mi 2 plus1. Podobali mi sie, a Tobie?
                                  • aankaa było jeszcze trochę innych piosenek / zespołów 19.06.03, 22:57
                                    niektóre całkiem sympatyczne

                                    ale "the best" był Kabaret Starszych Panów
                                    • Gość: .................. Re: było jeszcze trochę innych piosenek / zespołó IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 23:00

                                      Co bylo, to bylo. Powiedz lepiej co jest the best dla Ciebie.

                                      • aankaa lata 60-te, lata 70-te 19.06.03, 23:04
                                        "gdzie się podziały tamte prywatki"...
                                        (a przynajmniej muzyka z tamtych lat)
                                • czeremcha1 Re: to co się da - podziel na dwa 19.06.03, 22:54
                                  dziel bez kozery, nawet na cztery!
                                  • Gość: .................. Re: to co się da - podziel na dwa IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 22:57


                                    Wszystko podziele. Oj, cos matematyk ze mnie sie robi.
                                    • aankaa zacznij mnożyć ... 19.06.03, 22:57
                                      przyjemności ...
                                      • czeremcha1 i odejmij... 19.06.03, 22:59
                                        sobie lat, sobie lat...
                                    • czeremcha1 Re: to co się da - podziel na dwa 19.06.03, 22:58
                                      Oj, oj, nie wyliczaj nam zbyt dokladnie!
                                      • aankaa spokojna głowa 19.06.03, 23:02
                                        już szron na głowie, już nie to zdrowie
                                        • czeremcha1 aankaa, nie uwierze! 19.06.03, 23:05
                                          Co ty mi za kit o szronie w czerwcu wciskasz ;)
                                          • aankaa oziębła baba ze mnie ;) 19.06.03, 23:08
                                            • czeremcha1 Re: oziębła baba ze mnie ;) 19.06.03, 23:09
                                              Taka co to nie ziebi tylko grzeje
                                              • aankaa w starym piecu 19.06.03, 23:10
                                                diabeł pali :)
                                                • czeremcha1 Re: w starym piecu 19.06.03, 23:11
                                                  Eee tam! Diabel to co najwyzej na ogarek sie moze zalapac!
                                                  • aankaa a P.. B... 19.06.03, 23:15
                                                    (wibrator) ;) ???
                                                  • czeremcha1 aankaa!!! 19.06.03, 23:17
                                                    Taka dobra kawa parsknelam na klawiature! No zesz by Cie!
                                                  • aankaa a kto to słyszał 19.06.03, 23:20
                                                    żeby o tej porze KAWĘ pić ?!?!?!?

                                                    ja tu, po bożemu, piwko...
                                                  • czeremcha1 Re: a kto to słyszał 19.06.03, 23:23
                                                    ale z mleczkiem, z mleczkiem ! A Twoje piwko to zaloze sie ze bez!
                                                  • aankaa Pan Bóg by mnie skarał 19.06.03, 23:26
                                                    gdybym mleka dodała !!!!

                                                    a natura - po raz drugi - rano...
                                      • Gość: .................. Re: to co się da - podziel na dwa IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 19.06.03, 23:05
                                        Przyjemnosci moje same sie poteguja za Wasza pomoca. Lat nie umiem
                                        odejmowac, nie mam az tak wielkiej potrzeby na to, ale cofnac je o
                                        kilka wstecz by nie zamieszalo.
                                        • aankaa też bym cofnęła :)) 19.06.03, 23:09
                                          kiedyś, z kimś zatańczyłam o północy walca ................
    • Gość: Y. Re: co slychac u Was IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 19.06.03, 22:19
      KULT
      muj wydafca
      • daffne Re: co slychac u Was 19.06.03, 22:24
        U mnie slychac... film z tv.. F/X :))))
        A wczesniej grala mi glosno muzyczka :))
        Pozdrowionka:)
    • czeremcha1 nie rozrabiac! 19.06.03, 23:03
      Przywoluje do porzadku i wracam do tematu!
      "I miss you most of all my darling when autumn leaves start to fall..." - Eva
      Cassidy "Autumn Leaves"
      • aankaa a kto tu rozrabia ??? 19.06.03, 23:06
        to takie, tam, pogawędki w kąciku ;)
        • czeremcha1 Re: a kto tu rozrabia ??? 19.06.03, 23:08
          Ognisko by sie przydalo, nie?
          • aankaa w sobotę (czy piątek) noc świętojańska ...... 19.06.03, 23:11
            • czeremcha1 Re: w sobotę (czy piątek) noc świętojańska ...... 19.06.03, 23:12
              Bedom wianki wic dziewczeta
              • aankaa noc świętojańska ...... 19.06.03, 23:16
                a co trzecia/piąta (niedługo) na zapowiedzi da ;)
                • czeremcha1 Re: noc świętojańska ...... 19.06.03, 23:19
                  wianek ze swiezych kwiatow szybko wiednie tu nie ma co czekac
                  • aankaa dlatego Chińczycy z jedwabiu 19.06.03, 23:22
                    kwiatki robią ;)
                    • czeremcha1 Re: dlatego Chińczycy z jedwabiu 19.06.03, 23:23
                      Ot madry narod
                      • aankaa dlatego się tak mnożą 19.06.03, 23:27
                        w końcu ktoś musi przerwać to nieszczęsne "głupich nie sieją, sami się rodzą"
    • anahella Jevetta Steele i motyw z filmu Baghdad Cafe 19.06.03, 23:32
      Kawalek jest przepiekny! Sciagnelam sobie kiedys z Kazaa i puszczam go prawie
      co dzien.
      • aankaa a u mnie cisza.....jak makiem zasiał........ 19.06.03, 23:35
        tylko monitor szumi



        (zepsuł się ??)
        • anahella Re: a u mnie cisza.....jak makiem zasiał........ 19.06.03, 23:49
          aankaa napisała:

          > tylko monitor szumi

          chcesz jakies mp3? napisz na priv.
          • aankaa a u mnie cisza.....jak makiem zasiał........ 19.06.03, 23:53
            jakbym forumując muzyczki słuchała, Dziecko by mnie na zbity pysk z pokoju
            wyrzuciło :((

            pora na kolejny komputer, tym razem na balkonie - spać w taką noc, to grzech ;)
            • anahella Re: a u mnie cisza.....jak makiem zasiał........ 19.06.03, 23:55
              aankaa napisała:

              > jakbym forumując muzyczki słuchała, Dziecko by mnie na zbity pysk z pokoju
              > wyrzuciło :((

              A ty myslisz ze ja przez glosniki slucham? Zainwestowalam 30 zl w sluchawki i
              mam swiety spokoj. Moge sobie po nocy sluchac "Eine kleine nachtmusik" na caly
              regulator. No bo noc jest najlepsza do sluchania glosniej muzyki.
              • aankaa jakbym słuchawki założyła, to boży świat 19.06.03, 23:58
                przestałby istnieć

                i forum - też

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka