vandikia Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:22 Karol wróci na pewno Odpowiedz Link Zgłoś
butterflymk Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 07.09.07, 16:02 o yeah.. wróci ... ale w 8 części "mumii" :) Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:23 Słyszałam od przyjaciółki że jest taka opcja możliwa. że niby było zamieszanie i to nie on umarł, a on sam miał amnezję...bardzo mi brak Pana Czarka na ekranie w roli Krzysztofa. To była cudowna postać...nie ma już takich mężczyzn teraz... Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:28 Nie wiem, co z Krzysztofem, ale: Lusia odejdzie Kazik przyjedzie Zosia ucieknie z domu a Stasia zje kawałek zatrutego jabłka i zaśnie na 100lat... PS- plus, oczywiście, Cichopkówna... Nieśmiertelna... Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:30 To sie porobiło. Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:31 Nie rozumiem Waszej reakcji...chyba nie śledzicie tego serialu? A skoro nie to po co te złośliwości? Dla mnie ten serial niesie dużo radości i wartości. Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Pytanko 03.09.07, 16:34 A jakie to sa te wartosci? Skoro juz mamy fanke na forum to byloby fajnie uslyszec :) Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Pytanko 03.09.07, 16:42 Hmmm nie zauważacie obrazu ciepła rodzinnego??? Ci ludzie isę kochają, nawet jeśli są zawirowania, ale się kochaja i nie ma w tym żadnej demagogii, polityki czy innych brudów jest miłość ludzi w różnym wieku i to daje mi przez 50 minut małego powera.. Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:45 są różne odmiany ekranowej miłości ;) ale największy pałer to chyba dają te w niemieckiej wersji językowej... :P Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Pytanko 03.09.07, 16:47 komu dają??? masz na myśli zwykłe pornosy??? te żalosne niemieckie produkcje??? Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:49 od tej ilości pytajników dostałam oczopląsu... jakie było pytanie??? Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:44 aha. dziękuję za odpowiedź. pytanko nr2- a widzisz jakie to wszystko sztuczne, plastikowe, wycięte z gazety, różowe, w szeleszczącym pazłotku, słodkie jak krówki, NIEŻYCIOWE? Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Pytanko 03.09.07, 16:45 czy śmierć człowieka jest nieżyciowa??? ja wtedy płakałam... Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:47 annapannacotta napisała: > słodkie jak krówki > NIEŻYCIOWE? ooo chwileczkie, chwileczkie - proszę mi tu krówek nie przyrównywać do tego... serialu ;P Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:48 Musze ines poprzec.. krowki sa niewinne i nie nalezy ich mieszac z tym.. hmmm czyms Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:48 kontik_71 napisał: > Musze ines poprzec.. krowki sa niewinne i nie nalezy ich mieszac z > tym.. hmmm czyms rzekłeś!! :D Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:50 No dobra... Macie rację... Toffi? biała czekolada? (naprawdę wymieniam tylko to, czego nie lubię;) ). Już wiem- wata cukrowa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:51 annapannacotta napisała: > Toffi? biała czekolada? > Już wiem- wata cukrowa!!! 3x pudło!! :P ja to nawet pańską skórkę lubię :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:52 Eeee, żartujesz... Nikt nie lubi waty cukrowej (oprócz dzieci)...:) Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:56 annapannacotta napisała: > Eeee, żartujesz... Nikt nie lubi waty cukrowej (oprócz dzieci)...:) uwielbiam! koniecznie niebieską :) różowa jest paskudna Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:51 Nie lubisz waty i krowek?? Matko jaki to niepatriotyczne Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:53 kontik_71 napisał: > Nie lubisz waty i krowek?? Matko jaki to niepatriotyczne JEZU, TY TEZ LUBISZ WATĘ CUKROWĄ???? Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:54 Tak lubie :) Jesni lubia M jk.. a ja lubie wate :) Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:55 To mnie szokuje bardziej niż wartosci w "M"... Padłam i leżę... Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:57 To sa mile wspomnienia z dziecinstwa.. teraz dzieci maja inne wspomnienia, ale ja w moim wieku cieszylem sie wata i np wyrobem czekoladopodobnym Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 17:02 kontik_71 napisał: > wyrobem czekoladopodobnym ech, siem rozmarzyłam! ;PP Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 17:04 Dobry sposob na podryw.. moze pojdziemy na wate cukrowa :) Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:36 Robie przy nim na drutach Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:36 Naprawdę- z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że skoro wartości dostarczane Ci są przez serial telewizyjny, to trochę nienajlepiej... Smutno w zasadzie... Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:38 Aniu.. my sie nie znamy.. Nie jestesmy w stanie odebrac przekazu jaki ta szmir... ups ten serial przekazuje Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:42 kontiku, ale ja i tak mam nadzieję, że autorka wytłumaczy, jakie to wartości, bo mnie ta pani szczerze zaciekawiła. Wartości... Ok, jeszcze bym zrozumiała, ze są ludzie, którym dobrze się przy tym prasuje koszule, je kolacje, odpręża na takim zwyczajnym, płytkim poziomie (każdy czasem tak musi), ale... wartości?... Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:43 Chyba autorka pomylila "M" z Radiem z Ryjem czy czyms podobnym :) Bo tam tez podobno wartosci przekazuja Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:44 czepiacie się i tyle, może nie wartości w sensie ogólno pojętym, ale tam jest prawdziwe polska miłość, zagubiona, szalona, niepoprawna... Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:46 Nie czepiamy.. nie rozumiemy Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:47 telimena30 napisała: > czepiacie się i tyle, może nie wartości w sensie ogólno pojętym, ale > tam jest prawdziwe polska miłość, zagubiona, szalona, niepoprawna... ok, to ja sobie zmykam z tego wątku na kilka chwil, bo jak wytaczane są już takie działa jak "prawdziwie polska...", to ja wymiękam. Kontik, nie dolewaj oliwy do ognia (czyt. nie mieszaj "M" z Radiem, bo wybuchnie)!! Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:48 No tak zaraz wyjdę na mohera :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:49 Prawie jak w Nad Niemnem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:57 kozica111 napisała: > Prawie jak w Nad Niemnem ;) No, długie, przegadane i mało seksu :DD Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:59 Szczegolnie seksu brak :) Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:59 Ten serial nie jest o seksie, naprawdę fabułą jest zgrabna, dobrani aktorzy, szkoda tylko że nie ma też tego co na wózku jeździ...Pan Sarbinowicz umarł niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 17:00 Szczegolnie dlugo dobierali blizniakow :) A seks jest czescia zycia i to integralna wiec nie rozumiem dlaczego nie ma go w serialu... Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 17:01 Trudno po 20 pokazywać seks w pełnym wydaniu, a sceny w samym serialu też bywają, są delikatne i wyważone. Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 17:06 Czyli ktorko mowiac sa to pieszczoty a nie seks Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Wazne pytanie 03.09.07, 16:49 Jaka to jest prawdziwa polska milosc? I czym rozni sie od niepolskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:38 W Harrym Potterze byla taka akcja że wystepowały duchy, jakas wyjąca Magda czy cos takiego, to moze i Krzysztof... Odpowiedz Link Zgłoś
rasgeea Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:40 o rany ... własnie sobie uświadomiłam, ze to już wrzesień i że znów te taśiemce polecą :/ Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:48 Jeeeeeeeeeeeeee, a Ty tam też grasz?????!!!!! ;)))))))) Kogo??;))) Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:49 Gra...pewnie blat od stołu... Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:50 Zaginioną podczas porodu 5 siostrę z amnezją. Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:53 kozica111 napisała: > Zaginioną podczas porodu 5 siostrę z amnezją. oj mieszasz, ta 5 siostra nie zaginęła, tylko uciekła. I nie podczas porodu, tylko w czasie pogrzebu. I nie miała amnezji, tylko syfilis. Boszsz... wszystko trzeba tłumaczyć! Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:50 annapannacotta napisała: > Jeeeeeeeeeeeeee, a Ty tam też grasz?????!!!!! ;)))))))) Kogo??;))) no ssskąd... ten aktor jest moim sąsiadem... Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:52 kozica111 napisała: > To on zyje?! no wyglądał całkiem żywo, jak mi na moje dzień dobry w bramie odpowiadał ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:53 Ale musisz miec traume :) Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:54 kozica111 napisała: > Ale musisz miec traume :) eee, ale nie taką, gdy mówię dzień dobry temu gościowi co prowadzi taki program z melodią w tytule :P Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:57 Jeśli masz kontakt z Panem Czarkiem to zapytaj go prosże czy wróci. Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:01 Słyszałam ze wroci jako zły brat bliźniak.Tylko bedzie bez zarostu. Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:01 kontakt to za dużo powiedziane - kłaniamy się sobie w bramie :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:03 NIe mow o tym glosno bo bedziesz molestowana przez fanki.. Wiesz, moze plunal niechcacy na Ciebie mowiac "dzien dobry", a to juz relikwia :) Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:06 nie, no skąd - to bardzo kulturalny człowiek :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:06 Mogl niechcacy plunac.. przeciez ni emowie, ze Cie oplul od stop do glow Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:09 Ale on calkiem naprawde zyje? Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 18:16 kozica111 napisała: > Ale on calkiem naprawde zyje? o rany, no naprawdę! Postać, którą grał, zmarła na zawał serca, bo aktor przeszedł do "Na Wspólnej" :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 20:41 W sumie to taki zdrajca jest... Na pal z nim, na pal :) Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 04.09.07, 08:51 Oglądałam wczoraj M jak milosc i Krzysztof wcale ani troche nie zył! :( Odpowiedz Link Zgłoś
annapannacotta Re: Kim jest Krzystof? 03.09.07, 18:56 Ciiii... Nie przyznawaj się, że nie wiesz. :) Odpowiedz Link Zgłoś
telimena30 Re: Kim jest Krzystof? 07.09.07, 15:46 Krzysztof to mąż Marysi z M jak Miłość, serial już na szczęscie wrócił na ekrany. Ale brak mi tego aktora, Maria jest bardzo samotna teraz, a ten cżłowiek był złoty...w realu prawie nie ma takich meżczyzn... Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: Kim jest Krzystof? 07.09.07, 16:05 Nie wiem kim jest Marysia, ale wiem, że jeden z aktorów zmarł. Ten co był na wózku. Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Fragment z Wikipedii. 07.09.07, 16:07 Marii Zduńskiej. Maria jest córką Zenona Łagody (choć wychowywał ją Lucjan, latami uważany przez nią za ojca) i Barbary. Jest pielęgniarką w przychodni doktora Janusza Kotowicza. Jej mąż, Krzysztof zmarł na zawał. O jej serce walczą Artur Rogowski, Andrzej Olszewski i Aleksander Radosz. Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: Fragment z Wikipedii. 07.09.07, 16:09 pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Zdu%C5%84ski Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka24 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 04.09.07, 13:38 przeciez on nie zyje Odpowiedz Link Zgłoś
ala-38 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 04.09.07, 13:52 jedno z wielu tzw.''intelektualnych'' pytan forumowych! Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 04.09.07, 14:09 ale o co chodzi? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiek1042 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 04.09.07, 14:25 Mówiłem _ nie wrócę taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś