Dodaj do ulubionych

Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof

03.09.07, 16:21
Obserwuj wątek
    • vandikia Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:22
      Karol wróci na pewno
      • butterflymk Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 07.09.07, 16:02
        o yeah.. wróci ... ale w 8 części "mumii" :)
    • telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:23
      Słyszałam od przyjaciółki że jest taka opcja możliwa. że niby było
      zamieszanie i to nie on umarł, a on sam miał amnezję...bardzo mi
      brak Pana Czarka na ekranie w roli Krzysztofa. To była cudowna
      postać...nie ma już takich mężczyzn teraz...
    • annapannacotta Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:28
      Nie wiem, co z Krzysztofem, ale:
      Lusia odejdzie
      Kazik przyjedzie
      Zosia ucieknie z domu
      a Stasia zje kawałek zatrutego jabłka i zaśnie na 100lat...

      PS- plus, oczywiście, Cichopkówna... Nieśmiertelna...
      • kozica111 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:30
        To sie porobiło.
        • telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:31
          Nie rozumiem Waszej reakcji...chyba nie śledzicie tego serialu? A
          skoro nie to po co te złośliwości? Dla mnie ten serial niesie dużo
          radości i wartości.
          • kontik_71 Pytanko 03.09.07, 16:34
            A jakie to sa te wartosci? Skoro juz mamy fanke na forum to byloby
            fajnie uslyszec :)
            • telimena30 Re: Pytanko 03.09.07, 16:42
              Hmmm nie zauważacie obrazu ciepła rodzinnego??? Ci ludzie isę
              kochają, nawet jeśli są zawirowania, ale się kochaja i nie ma w tym
              żadnej demagogii, polityki czy innych brudów jest miłość ludzi w
              różnym wieku i to daje mi przez 50 minut małego powera..
              • kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:44
                Ekranowa "milosc" daje powera? hmmmm
                • i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:45
                  są różne odmiany ekranowej miłości ;) ale największy pałer to chyba dają te w
                  niemieckiej wersji językowej... :P
                  • kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:46
                    Tak powera do ucieczki :)
                  • telimena30 Re: Pytanko 03.09.07, 16:47
                    komu dają??? masz na myśli zwykłe pornosy??? te żalosne niemieckie
                    produkcje???
                    • i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:49
                      od tej ilości pytajników dostałam oczopląsu... jakie było pytanie???
              • annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:44
                aha.
                dziękuję za odpowiedź.

                pytanko nr2- a widzisz jakie to wszystko sztuczne, plastikowe,
                wycięte z gazety, różowe, w szeleszczącym pazłotku, słodkie jak
                krówki, NIEŻYCIOWE?
                • telimena30 Re: Pytanko 03.09.07, 16:45
                  czy śmierć człowieka jest nieżyciowa??? ja wtedy płakałam...
                • i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:47
                  annapannacotta napisała:

                  > słodkie jak krówki
                  > NIEŻYCIOWE?

                  ooo chwileczkie, chwileczkie - proszę mi tu krówek nie przyrównywać do tego...
                  serialu ;P
                  • kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:48
                    Musze ines poprzec.. krowki sa niewinne i nie nalezy ich mieszac z
                    tym.. hmmm czyms
                    • i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:48
                      kontik_71 napisał:

                      > Musze ines poprzec.. krowki sa niewinne i nie nalezy ich mieszac z
                      > tym.. hmmm czyms

                      rzekłeś!! :D
                      • annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:50
                        No dobra... Macie rację... Toffi? biała czekolada? (naprawdę
                        wymieniam tylko to, czego nie lubię;) ).
                        Już wiem- wata cukrowa!!!
                        • i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:51
                          annapannacotta napisała:

                          > Toffi? biała czekolada?
                          > Już wiem- wata cukrowa!!!

                          3x pudło!! :P
                          ja to nawet pańską skórkę lubię :DDD
                          • annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:52
                            Eeee, żartujesz... Nikt nie lubi waty cukrowej (oprócz dzieci)...:)
                            • i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 16:56
                              annapannacotta napisała:

                              > Eeee, żartujesz... Nikt nie lubi waty cukrowej (oprócz dzieci)...:)

                              uwielbiam! koniecznie niebieską :) różowa jest paskudna
                        • kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:51
                          Nie lubisz waty i krowek?? Matko jaki to niepatriotyczne
                          • annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:53
                            kontik_71 napisał:

                            > Nie lubisz waty i krowek?? Matko jaki to niepatriotyczne


                            JEZU, TY TEZ LUBISZ WATĘ CUKROWĄ????
                            • kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:54
                              Tak lubie :) Jesni lubia M jk.. a ja lubie wate :)
                              • annapannacotta Re: Pytanko 03.09.07, 16:55
                                To mnie szokuje bardziej niż wartosci w "M"... Padłam i leżę...
                                • kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 16:57
                                  To sa mile wspomnienia z dziecinstwa.. teraz dzieci maja inne
                                  wspomnienia, ale ja w moim wieku cieszylem sie wata i np wyrobem
                                  czekoladopodobnym
                                  • i.nes Re: Pytanko 03.09.07, 17:02
                                    kontik_71 napisał:

                                    > wyrobem czekoladopodobnym

                                    ech, siem rozmarzyłam! ;PP
                                    • kontik_71 Re: Pytanko 03.09.07, 17:04
                                      Dobry sposob na podryw.. moze pojdziemy na wate cukrowa :)
          • kozica111 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:36
            Robie przy nim na drutach
          • annapannacotta Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:36
            Naprawdę- z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że skoro wartości
            dostarczane Ci są przez serial telewizyjny, to trochę
            nienajlepiej... Smutno w zasadzie...
            • kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:38
              Aniu.. my sie nie znamy.. Nie jestesmy w stanie odebrac przekazu
              jaki ta szmir... ups ten serial przekazuje
              • annapannacotta Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:42
                kontiku, ale ja i tak mam nadzieję, że autorka wytłumaczy, jakie to
                wartości, bo mnie ta pani szczerze zaciekawiła. Wartości... Ok,
                jeszcze bym zrozumiała, ze są ludzie, którym dobrze się przy tym
                prasuje koszule, je kolacje, odpręża na takim zwyczajnym, płytkim
                poziomie (każdy czasem tak musi), ale... wartości?...
                • kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:43
                  Chyba autorka pomylila "M" z Radiem z Ryjem czy czyms podobnym :)
                  Bo tam tez podobno wartosci przekazuja
                • telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:44
                  czepiacie się i tyle, może nie wartości w sensie ogólno pojętym, ale
                  tam jest prawdziwe polska miłość, zagubiona, szalona, niepoprawna...
                  • kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:46
                    Nie czepiamy.. nie rozumiemy
                  • annapannacotta Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:47
                    telimena30 napisała:

                    > czepiacie się i tyle, może nie wartości w sensie ogólno pojętym,
                    ale
                    > tam jest prawdziwe polska miłość, zagubiona, szalona,
                    niepoprawna...



                    ok, to ja sobie zmykam z tego wątku na kilka chwil, bo jak wytaczane
                    są już takie działa jak "prawdziwie polska...", to ja wymiękam.

                    Kontik, nie dolewaj oliwy do ognia (czyt. nie mieszaj "M" z Radiem,
                    bo wybuchnie)!!
                    • telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:48
                      No tak zaraz wyjdę na mohera :))))
                  • kozica111 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:49
                    Prawie jak w Nad Niemnem ;)
                    • i.nes Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:57
                      kozica111 napisała:

                      > Prawie jak w Nad Niemnem ;)

                      No, długie, przegadane i mało seksu :DD
                      • kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:59
                        Szczegolnie seksu brak :)
                      • telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:59
                        Ten serial nie jest o seksie, naprawdę fabułą jest zgrabna, dobrani
                        aktorzy, szkoda tylko że nie ma też tego co na wózku jeździ...Pan
                        Sarbinowicz umarł niestety.
                        • kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 17:00
                          Szczegolnie dlugo dobierali blizniakow :) A seks jest czescia zycia
                          i to integralna wiec nie rozumiem dlaczego nie ma go w serialu...
                          • telimena30 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 17:01
                            Trudno po 20 pokazywać seks w pełnym wydaniu, a sceny w samym
                            serialu też bywają, są delikatne i wyważone.
                            • kontik_71 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 17:06
                              Czyli ktorko mowiac sa to pieszczoty a nie seks
                  • kontik_71 Wazne pytanie 03.09.07, 16:49
                    Jaka to jest prawdziwa polska milosc? I czym rozni sie od
                    niepolskiej?
    • kozica111 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:38
      W Harrym Potterze byla taka akcja że wystepowały duchy, jakas wyjąca
      Magda czy cos takiego, to moze i Krzysztof...
      • rasgeea Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 03.09.07, 16:40
        o rany ... własnie sobie uświadomiłam, ze to już wrzesień i że znów te taśiemce
        polecą :/
    • i.nes mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:44

      • annapannacotta Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:48
        Jeeeeeeeeeeeeee, a Ty tam też grasz?????!!!!! ;)))))))) Kogo??;)))
        • telimena30 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:49
          Gra...pewnie blat od stołu...
        • kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:50
          Zaginioną podczas porodu 5 siostrę z amnezją.
          • i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:53
            kozica111 napisała:

            > Zaginioną podczas porodu 5 siostrę z amnezją.

            oj mieszasz, ta 5 siostra nie zaginęła, tylko uciekła. I nie podczas porodu,
            tylko w czasie pogrzebu. I nie miała amnezji, tylko syfilis.

            Boszsz... wszystko trzeba tłumaczyć!
        • i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:50
          annapannacotta napisała:

          > Jeeeeeeeeeeeeee, a Ty tam też grasz?????!!!!! ;)))))))) Kogo??;)))

          no ssskąd... ten aktor jest moim sąsiadem...
          • kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:51
            To on zyje?!
            • i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:52
              kozica111 napisała:

              > To on zyje?!

              no wyglądał całkiem żywo, jak mi na moje dzień dobry w bramie odpowiadał ;)
              • kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:53
                Ale musisz miec traume :)
                • i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:54
                  kozica111 napisała:

                  > Ale musisz miec traume :)

                  eee, ale nie taką, gdy mówię dzień dobry temu gościowi co prowadzi taki program
                  z melodią w tytule :P
                  • telimena30 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 16:57
                    Jeśli masz kontakt z Panem Czarkiem to zapytaj go prosże czy wróci.
                    • kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:01
                      Słyszałam ze wroci jako zły brat bliźniak.Tylko bedzie bez zarostu.
                    • i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:01
                      kontakt to za dużo powiedziane - kłaniamy się sobie w bramie :)
                      • kontik_71 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:03
                        NIe mow o tym glosno bo bedziesz molestowana przez fanki.. Wiesz,
                        moze plunal niechcacy na Ciebie mowiac "dzien dobry", a to juz
                        relikwia :)
                        • i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:06
                          nie, no skąd - to bardzo kulturalny człowiek :)
                          • kontik_71 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:06
                            Mogl niechcacy plunac.. przeciez ni emowie, ze Cie oplul od stop do
                            glow
                          • kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 17:09
                            Ale on calkiem naprawde zyje?
                            • i.nes Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 18:16
                              kozica111 napisała:

                              > Ale on calkiem naprawde zyje?

                              o rany, no naprawdę! Postać, którą grał, zmarła na zawał serca, bo aktor
                              przeszedł do "Na Wspólnej" :)
                              • kontik_71 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 03.09.07, 20:41
                                W sumie to taki zdrajca jest... Na pal z nim, na pal :)
                              • kozica111 Re: mogę spytać, jak go spotkam (n/t) 04.09.07, 08:51
                                Oglądałam wczoraj M jak milosc i Krzysztof wcale ani troche nie
                                zył! :(
    • avital84 Kim jest Krzystof? 03.09.07, 17:48

      • annapannacotta Re: Kim jest Krzystof? 03.09.07, 18:56
        Ciiii...
        Nie przyznawaj się, że nie wiesz.
        :)
        • telimena30 Re: Kim jest Krzystof? 07.09.07, 15:46
          Krzysztof to mąż Marysi z M jak Miłość, serial już na szczęscie
          wrócił na ekrany. Ale brak mi tego aktora, Maria jest bardzo samotna
          teraz, a ten cżłowiek był złoty...w realu prawie nie ma takich
          meżczyzn...
          • avital84 Re: Kim jest Krzystof? 07.09.07, 16:05
            Nie wiem kim jest Marysia, ale wiem, że jeden z aktorów zmarł.
            Ten co był na wózku.
            • avital84 Fragment z Wikipedii. 07.09.07, 16:07
              Marii Zduńskiej. Maria jest córką Zenona Łagody (choć wychowywał ją Lucjan,
              latami uważany przez nią za ojca) i Barbary. Jest pielęgniarką w przychodni
              doktora Janusza Kotowicza. Jej mąż, Krzysztof zmarł na zawał. O jej serce walczą
              Artur Rogowski, Andrzej Olszewski i Aleksander Radosz.
              • avital84 Re: Fragment z Wikipedii. 07.09.07, 16:09
                pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Zdu%C5%84ski
    • modliszka24 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 04.09.07, 13:38
      przeciez on nie zyje
      • ala-38 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 04.09.07, 13:52
        jedno z wielu tzw.''intelektualnych'' pytan forumowych!
    • polla.k Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 04.09.07, 14:09
      ale o co chodzi? ;)
    • krzysiek1042 Re: Czy do M jak Miłość wróci Krzysztof 04.09.07, 14:25
      Mówiłem _ nie wrócę taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka