ziewaczek
21.07.03, 14:39
witam wszystkich,
mam od wczoraj nietypowy (przynajmniej tak mi sie wydaje) problem:
nie moge przestac ziewac
???
wczoraj tuz przez zasnieciem zaczelam ziewac i myslalam, ze to dlatego, ze
jestem senna, ale ziewalam tak uporczywie, ze odechcialo mi sie spac.
dzisiaj rano to samo, w sklepie ziewanie, przy pracy ziewanie, juz nie moge
wytrzymac.
szukalam w necie czegos na ten temat i nic nie moge znalezc, tak jakby to
przytrafilo sie tylko mi i nikomu wiecej.
czy spotkalo was kiedys cos podobnego?
czy macie jakis sposob na zaprzestanie nieustannego ziewania.
prosze pomozcie, bo to naprawde bardzo meczace i niepokojace.
pozdrawiam
ziewaczek :)