Dodaj do ulubionych

dziwny problem z ziewaniem

21.07.03, 14:39
witam wszystkich,

mam od wczoraj nietypowy (przynajmniej tak mi sie wydaje) problem:
nie moge przestac ziewac
???
wczoraj tuz przez zasnieciem zaczelam ziewac i myslalam, ze to dlatego, ze
jestem senna, ale ziewalam tak uporczywie, ze odechcialo mi sie spac.
dzisiaj rano to samo, w sklepie ziewanie, przy pracy ziewanie, juz nie moge
wytrzymac.

szukalam w necie czegos na ten temat i nic nie moge znalezc, tak jakby to
przytrafilo sie tylko mi i nikomu wiecej.

czy spotkalo was kiedys cos podobnego?
czy macie jakis sposob na zaprzestanie nieustannego ziewania.
prosze pomozcie, bo to naprawde bardzo meczace i niepokojace.

pozdrawiam
ziewaczek :)
Obserwuj wątek
    • melinek Re: dziwny problem z ziewaniem 21.07.03, 23:07
      To bardzo powazna choroba,
      mozna sie zaziewac na smierc. ;))
      • summa Re: dziwny problem z ziewaniem 21.07.03, 23:11
        melinek napisał:

        > To bardzo powazna choroba,
        > mozna sie zaziewac na smierc. ;))

        :)))))
        A tak na serio, to może to jakiś objaw niedotlenienia organizmu?
    • Gość: Aisza Re: dziwny problem z ziewaniem IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.07.03, 23:09
      to może mieć cos wspólnego z zaburzeniami w dotlenianu organizmu - chyba
      niedostatek tlenu we krwi może powodowac uporczywe ziewanie - nie
      lekceważyłabym tego objawu
      A
    • zenon_malosolny Re: dziwny problem z ziewaniem 22.07.03, 08:21
      Ja tez mam nietypowy problem, nie moge przestac mrugac oczami. Nie wiem co z
      tym zrobic. Kurde.
      • losiu4 Re: dziwny problem z ziewaniem 22.07.03, 09:05
        zenon_malosolny napisał:

        > Ja tez mam nietypowy problem, nie moge przestac mrugac oczami. Nie wiem co z
        > tym zrobic. Kurde.

        Zapałki. Na sztorc

        Pozdrawiam

        Losiu
    • pajdeczka Idź do baru.... 22.07.03, 14:44
      ..tlenowego:))))
      Masz objawy niedotlenienia. ALbo więcej czasu spędzaj na powietrzu.
      • zenon_malosolny Re: Idź do baru.... 22.07.03, 14:45
        pajdeczka napisała:

        > ..tlenowego:))))
        > Masz objawy niedotlenienia. ALbo więcej czasu spędzaj na powietrzu.

        A ty idz na wszczepienie mozgu tylko nie wiem, czy takie obce cialo sie u
        ciebie przyjmie.
        • capa_negra Re: Idź do baru.... 22.07.03, 14:57
          tobie za to nawet przeszczep nie pomoże - zbyt daleko posunieta degradacja
          reszty, zreszta przeszczepy robia tylko chorym rokującym nadzieje na poprawę -
          ty sie do nich nie zaliczasz
          • zenon_malosolny Ide do baru do LADNYCH MADRYCH DZIEWCZYN 22.07.03, 15:02
            Ale zes mi przywalila, chyba zostane misjonarzem, bede nawracac producentow
            komputerow zeby ich nie dawali babom do reki bo to jeszcze gorsza tragedia niz
            z samochodem.
    • Gość: podnoszę Re: dziwny problem z ziewaniem IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.08.03, 22:08
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka