Dodaj do ulubionych

nie uwierzycie kogo dzisiaj spotkałem

09.06.08, 23:28
samego mistrza, legendę polskiego narciarstwa alpejskiego pana Jana Ciaptaka Gąsienicę. Poopowiadal mi jak to sie dawniej jezdzilo, powspominal stare czasy, az sie lezka w oku zakrecila. 86 lat na karku i jeszcze czasami deski przypina na chwilke. Tylko pozazdroscic.
Obserwuj wątek
    • kanapony ech... 10.06.08, 01:52
      a ja już myślałam, że samego ....
      no trudno
      • uyu Re: ech... 10.06.08, 01:54
        kanapony,
        ja naprawde cie nie sledze :))
        • kanapony Re: ech... 10.06.08, 23:42
          ;0
          a w jakim celu?
          to chyba strata czasu na moją nędzną osobę
          ;D

          miłego... nocy
        • kanapony ups... 10.06.08, 23:44
          znów wylazło ze mnie moje samouwielbienie...
          ;D
          NIE nie doczytałam
    • saxegaard O ja pie.. 10.06.08, 23:49
      Za to ja dzisiaj spotkałem Walentego Obuchowicza. Ten 90-cioletni dziś jegomość zdobył w 1925 mistrzostwo Zamościa młodzików w rzucie szyszką na czas. Podobno został nawet wystawiony do reprezentacji swojego technikum w zawodach na szczeblu wojewódzkim, ale zwichnął bark podczas kładzenia dachówek na stodole swojego wuja w Bałtupicach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka