Gość: Maja
IP: 62.148.83.*
27.06.01, 00:00
Bardzo podobają mi się łańcuszki na nodze u innych kobiet, z moich obserwacji
nie wiem jaka jest różnica między noszeniem na prawej czy lewej nodze. MOże
ktoś wie na czym to polega, a także jakie są wasze skojarzenia z tym związane.