Dodaj do ulubionych

Łańcuszek na nodze

IP: 62.148.83.* 27.06.01, 00:00
Bardzo podobają mi się łańcuszki na nodze u innych kobiet, z moich obserwacji
nie wiem jaka jest różnica między noszeniem na prawej czy lewej nodze. MOże
ktoś wie na czym to polega, a także jakie są wasze skojarzenia z tym związane.
Obserwuj wątek
    • Gość: koza Re: Łańcuszek na nodze IP: 62.88.128.* 27.06.01, 11:17
      Cudo! Na lewej nodze, ladniej.
      • Gość: Krowa Re: Łańcuszek na nodze IP: 204.50.249.* 27.06.01, 23:59
        Mnie sie nie podoba,o ile nie sa na lewej i prawej nodze jednoczesnie.
        Najlepioej ,zeby byly polaczone razem dodatkowym lancuszkiem.
        Krok wtedy staje sie taki uwodzicielski,drobny.
    • Gość: kama Re: Łańcuszek na nodze IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 28.06.01, 01:30
      Bardzo mnie się podoba, pod warunkiem,że jest to śliczne cacko a nie jakiś
      rzemień.
    • Gość: zizi Re: Łańcuszek na nodze IP: *.sap-ag.de 28.06.01, 13:04
      wiesz, moze moja wypowiedz nie jest proszona tutaj, ale wypowiem swoje zdanie

      lancuszek na nodze nie kojarzy mi sie z naturalnoscia w zaden sposob
      i nie przyciaga mnie ani o stopien do kobiety


      co za nietaktowny facet ze mnie, prawda?

      pozdrawiam,

      zizi
      • Gość: Ania Re: Łańcuszek na nodze IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.01, 16:17
        Mnie łańcuszek na nodze kojarzy się z kiepskim gustem właścicielki.
        • Gość: SU-46 Re: Łańcuszek na nodze IP: *.satkabel.com.pl 28.06.01, 19:34
          Gość portalu: Ania napisał(a):

          > Mnie łańcuszek na nodze kojarzy się z kiepskim gustem
          właścicielki.

          A mi wypowiedzi dotyczace gustu kojarza sie z disco
          polo. :P
          • Gość: Gi Re: Łańcuszek na nodze IP: 212.160.130.* 28.06.01, 19:43
            Gość portalu: SU-46 napisał(a):

            > Gość portalu: Ania napisał(a):
            >
            > > Mnie łańcuszek na nodze kojarzy się z kiepskim gustem
            > właścicielki.
            >
            > A mi wypowiedzi dotyczace gustu kojarza sie z disco
            > polo. :P

            To znaczy czym konkretnie. Co ma piernik do wiatraka?

    • Gość: irka Re: Łańcuszek na nodze IP: *.proxy.aol.com 28.06.01, 20:35
      mieszkam w kraju gdzie lancuszek na nodze maja prawie wszystkie
      kobiety i nie wazne czy ma 70 lat bo i takie widzilam czy 16 .co
      oznacza - lewa noga czy prawa nie mam pojecia . noga dla mnie
      wyglada wtedy slicznie i wysmukla kostke . ciekawe ze bedac na
      wakacjach na hawajach widzilam kobiety ktore maja zrobione tatuaze na
      calej nodze w ksztalcie lancuszka i bardzo ladnie wygladalo , czy
      wesmy kobiet z indi - ludzie jest xx wiek i nawet wiecej i swiat
      jest maly , nie zamykajmy sie na staromodne zdanie ze lancuszek nosza
      tylko panie lekkich obyczjow - bo taka opinie slyszalm w polsce -
      srededniowiecze .
      • Gość: Ania25 Re: Łańcuszek na nodze IP: *.chello.pl 30.06.01, 23:23
        Moim zdaniem noszenie łańcuszka to okazywanie jakiejs odmiennosci
        np." patrzcie nosze łańcuszek jestem dziwką "

        Pa pa
        • Gość: daggy Re: Łańcuszek na nodze IP: *.expander.pl 09.07.01, 09:57
          Rany, skąd ty się wzięłaś? To tylko biżuteria, tak jak bransoletka czy
          pierścionek, a nie żadna demonstracja przekonań. Ładnie wygląda na opalonej
          nodze i nic ponadto.
    • Gość: kathy Re: Łańcuszek na nodze IP: 195.117.174.* 09.07.01, 11:40
      Gość portalu: Maja napisał(a):

      > Bardzo podobają mi się łańcuszki na nodze u innych kobiet, z moich obserwacji
      > nie wiem jaka jest różnica między noszeniem na prawej czy lewej nodze. MOże
      > ktoś wie na czym to polega, a także jakie są wasze skojarzenia z tym związane.

      Mnie się to po prostu nie podoba.Natomiast skojarzeń nie mam żadnych. Może
      tylko, "czy nie zrobi się dziura w rajstopach?"
    • Gość: Li Re: Łańcuszek na nodze-do kathy IP: *.atman.pl 09.07.01, 11:50
      Dla Twoje wiadomosci - łańcuszek nosi sie na gołych opalonych nogach a nie pod
      rajstopy.
      • Gość: kathy Re: Łańcuszek na nodze-do Li IP: 195.117.174.* 09.07.01, 11:54
        Gość portalu: Li napisał(a):

        > Dla Twoje wiadomosci - łańcuszek nosi sie na gołych opalonych nogach a nie pod
        > rajstopy.

        Po pierwsze: nie opalam się
        Po drugie: zawsze noszę rajstopy
        Dla twojej wiadomości

        • Gość: Li Re: Łańcuszek na nodze-do Li IP: *.atman.pl 09.07.01, 11:59
          Gość portalu: kathy napisał(a):

          > Gość portalu: Li napisał(a):
          >
          > > Dla Twoje wiadomosci - łańcuszek nosi sie na gołych opalonych nogach a nie
          > pod
          > > rajstopy.
          >
          > Po pierwsze: nie opalam się
          > Po drugie: zawsze noszę rajstopy
          > Dla twojej wiadomości
          >
          No to faktycznie kwestia łancuszka Cię nie dotyczy- a jeśli chodzi o rajstopy to
          w lecie spróbuj pończoch - mniej goraco i bardziej sexy.A moze gdybys opaliła
          nogi rajstopy wogóle byłyby zbędne?
          • Gość: kathy Re: Łańcuszek na nodze-do Li IP: 195.117.174.* 09.07.01, 12:16
            Gość portalu: Li napisał(a):

            > Gość portalu: kathy napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: Li napisał(a):
            > >
            > > > Dla Twoje wiadomosci - łańcuszek nosi sie na gołych opalonych nogach
            > a nie
            > > pod
            > > > rajstopy.
            > >
            > > Po pierwsze: nie opalam się
            > > Po drugie: zawsze noszę rajstopy
            > > Dla twojej wiadomości
            > >
            > No to faktycznie kwestia łancuszka Cię nie dotyczy- a jeśli chodzi o rajstopy t
            > o
            > w lecie spróbuj pończoch - mniej goraco i bardziej sexy.A moze gdybys opaliła
            > nogi rajstopy wogóle byłyby zbędne?


            Nie zamierzam się opalać. Nie lubię tego.W ostateczności i przy wielkich upałach
            nie noszę rajstop. Ale takie upały są w Polsce rzadkością. Wtedy używam
            samoopalacza.
            • Gość: mary Dania a lancuszki na nodze IP: 195.41.66.* 09.07.01, 14:48
              W Danii jest regula, ze kobiety od lat 5 do 75 maja na nodze lancuszek o ile
              tylko jest sezon (tzn, mozna zdjac ponczoszki).

              W Polsce jest to dziwnosc bo moda na lancuszek jeszcze nie rozpowszechniona ale
              skojarzenie z tirowka przejdzie z czasem. Poza tym jakie to emocjonujace nosic
              na sobie jakis burdelowy znaczek a byc porzadna (w miare) kobieta. Czy nie
              nosicie seksownej bielizny?

              I na koniec - na ktorej nodze. No oczywiscie na tej, ktora latwiej jest
              podkurczyc przy zakladaniu lancuszka. Czyz to nie proste?


              Pozdrowienia dla tych, co sie nie boja byc nieco deprawujace dla meskich mysli.


              • Gość: Mary Re: Dania a lancuszki na nodze IP: *.sap-ag.de 09.07.01, 15:33
                Gość portalu: mary napisał(a):

                > W Danii jest regula, ze kobiety od lat 5 do 75 maja na nodze lancuszek o ile
                > tylko jest sezon (tzn, mozna zdjac ponczoszki).
                >
                > W Polsce jest to dziwnosc bo moda na lancuszek jeszcze nie rozpowszechniona ale
                >
                > skojarzenie z tirowka przejdzie z czasem. Poza tym jakie to emocjonujace nosic
                > na sobie jakis burdelowy znaczek a byc porzadna (w miare) kobieta. Czy nie
                > nosicie seksownej bielizny?
                >
                > I na koniec - na ktorej nodze. No oczywiscie na tej, ktora latwiej jest
                > podkurczyc przy zakladaniu lancuszka. Czyz to nie proste?
                >
                >
                > Pozdrowienia dla tych, co sie nie boja byc nieco deprawujace dla meskich mysli.
                >
                >

                Mary, jestem przeciw lancuszkom.
                Ale argumenty godne zastanowienia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka