Dodaj do ulubionych

boi sie przyjechac

23.07.08, 18:25

moj facet boi sie ze mna jechac do krakowa!
jak mu powiedzialam, ze jade do domu w sierpniu najpierw zareagowal
bardzo entuzjastycznie(can i come with you, can i?), ale potem chyba
strach go oblecial i stwierdzil, ze sie zastanowi.
przekonywac go w ogole?
a ja sama zestrachana.
Obserwuj wątek
    • 5er Re: boi sie przyjechac 23.07.08, 18:29
      > moj facet boi sie ze mna jechac do krakowa!
      > jak mu powiedzialam, ze jade do domu w sierpniu najpierw
      zareagowal
      > bardzo entuzjastycznie(can i come with you, can i?), ale potem
      chyba
      > strach go oblecial i stwierdzil, ze sie zastanowi.
      > przekonywac go w ogole?
      > a ja sama zestrachana.

      powiedz mu, że można też dobrze pochlać
    • kitek_maly Re: boi sie przyjechac 23.07.08, 18:35

      A czemu się tak boi?
      Czyżby miał inny kolor skóry niż większość Polaków? ;-)
      • idasierpniowa28 Re: boi sie przyjechac 23.07.08, 18:38
        Ze on się boi wizyty u Twpoich rodziców to jeszcze jakoś można
        zrozumieć:) Ale czego Ty się boisz?
        • asqe Re: boi sie przyjechac 23.07.08, 18:44
          po pierwsze: moi rodzice nie mowia po ang., a jego polski jest
          raczej... zaden
          po drugie: ze nie bedzie mu sie podobalo i nie bedzie sie dobrze czul

          no nie wiem, tak se wymyslam, bo nie mam co robic:)
      • nexstartelescope Re: boi sie przyjechac 23.07.08, 18:39
        podobno Anglicy nie są juz tak mile widziani w Kraku ;) moze dlatego.
      • asqe Re: boi sie przyjechac 23.07.08, 18:45
        czyzby ;)
        • kitek_maly Re: boi sie przyjechac 23.07.08, 18:57

          To ewentualnie tego można się obawiać.
          Ale jeśli to jest Kraków, to myślę, że tam rasizm aż tak bardzo się nie szerzy. :-)
    • lopi1 Re: boi sie przyjechac 23.07.08, 22:29
      Moze chodzi mu o Smoka ?. Jesli tak, niech wezmie siare i barana.
    • nelly87 Re: boi sie przyjechac 24.07.08, 11:48
      Nic na sile. Warto poczekac, jezeli to cos powaznego, to spotkanie
      predzej czy ponziej nastapi:)
      • asqe Re: boi sie przyjechac 24.07.08, 13:09
        tak wiem, ale jakos tak sie zlozylo, ze oboje mamy wolne w sierpniu
        (rzadko sie tak zdarza)i fajnie byloby ten czas spedzic razem
        (wszystko jedno gdzie w sumie).
        ja juz obiecalam rodzicom i bratu, ze przyjade. ciesza sie, bo
        rzadko mnie widza. nie mam zamiaru go namawiac, bo wiem, ze on sie
        nigdy w polsce nie bedzie czul komfortowo. troche mi przykro, no ale
        coz. niech sobie jedzie to tej turcji, przynajmniej bedzie mial
        ladna pogode i moze sie troche opali;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka