Dodaj do ulubionych

sex problem! !!

21.11.08, 17:30
witam wszystkch forumowiczów. pisze poniewaz mam powazny problem. nie potrafie
nie myslec o tym ze moj facet kiedys sypial z innymi dziewczynami. podczas
naszego wspolnego sexu nie potrafie o tym nie myslec. on jest moim pierwszym .
Czy ktos ma podobny problem jak sobie z tym radzic?
Obserwuj wątek
    • nawrocona5 Re: sex problem! !! 21.11.08, 17:51
      Poczekaj z seksem az dorosniesz. Poznasz właściwy moment po tym, że
      podczas seksu bedziesz myslała tylko o seksie.
      • joanna182-0 Re: sex problem! !! 21.11.08, 17:55
        racja
        • facettt Re: sex problem! !! 21.11.08, 17:55
          as usual :)
          • nawrocona5 Re: sex problem! !! 21.11.08, 18:21
            Ach jak ja lubię być przeceniana:))
            • brat.alberta Co prawda, to prawda. Bardzo zgrabna porada. 24.11.08, 14:25
              Paragraf 22 wiecznie żywy.
    • ryko Re: sex problem! !! 21.11.08, 18:05
      Pomyśl o tym, że nie będzie on Twoim jedynym.
      Życie jest cholernie długie i niezmiernie bogate...

      Life is brutal :D
    • figgin1 Re: sex problem! !! 21.11.08, 19:33
      Idź na forum dla nastolatek, na pewno znajdziesz wiecej takich kłopocików. To
      forum "kobieta" a nie "dziewczynka"
    • mloda128 Re: sex problem! !! 21.11.08, 20:14
      Jednego nie rozumiem! nikt wam nie karze czytac i wypowiadac sie na dany temat!
      to ze jestem mloda nie znaczy ze nie moge miec takich problemow (mam 21lat) a ty
      widocznie juz zapomnialas jak to jest! Prosze o opinie ludzi ktorzy maja podobny
      problem a nie tych colubia denerwowac ludzi i przynosi im to satysfakcje!
      • olanext Re: sex problem! !! 21.11.08, 23:02
        Uwazam, ze powinnas otwarcie porozmawiac ze swoim partnerem i
        przedstawic mu swoje obawy i to co czujesz. Mam wrazenie jednak, ze
        boisz sie, ze moze pewnego dnia ty bedziesz nalezec do jego
        seksualnej przeszlosci??? moze sie myle...
      • gixera Re: sex problem! !! 22.11.08, 16:29
        Nie przejmuj się tym gadaniem, dla niektórych to normalka, że facet zaliczył setki lasek i strasznie im to imponuje. Ja też na myśl, że mój mąż mógłby kochać się z kimś innym albo kochać kogoś innego sprawia, że czuję się nieswojo. To jak dostać używany towar. Może jestem zaborcza, ale mam to gdzieś, nie lubię się dzielić.
    • inseg Zaborczość ;-)? 21.11.08, 23:22
      U Ciebie chyba przejawia się dość zaborczo.Miałby uczyć się porozumiewania z
      kobietami w jaki sposób? Nie patrząc na nie ,nie rozmawiając,nie czuć czego
      pragną? A gdybyś dostała niedoświadczonego faceta, też miałabyś pretensje, że
      jest niezdarnmy, że się nie domyślił,ze jest toporny,cieżkawy i nie odczytuje
      Twoich sygnałów podczas waszych zliżeń itp... Czy ty sama wiesz czego chcesz?
      Poza tym to ,że doświadczył kontaktu z inną kobietą, co Cię tak wkurza?
      Z Tobą uczy się na nowo, nabiera doświadzeń.Uczy się własnie bycia z TOBĄ.
      Od Ciebie bedzie zależało , czy to doświadzenie będzie ważniejsze od pozostałych.
      A Przecież ON nie jest z mydła. Ubyło mu coś-rozmydliło?
    • seth.destructor Re: sex problem! !! 21.11.08, 23:30
      Powinnaś też zacząć sypiać z innymi dziewczynami.
    • durneip Re: sex problem! !! 22.11.08, 10:31
      nie bulwersuj się, że zostałaś wzięta za młodszą. nie tylko twój sposób
      wypowiadania się jest szokujacy jak na ten wiek, ale też problem jest własciwszy
      dla wieku 16-17. dwudziestojednolatki wiedzą już na ogół, że rzadko kto ma
      jednego partnera przez całe zycie oraz że jeśli je to gryzie, powinny znaleźć
      sobie prawiczka.
    • mrs.g Re: sex problem! !! 22.11.08, 11:42
      wiesz co, podejdz do tego w ten sposob. Poniewaz on ma doswiadczenie
      to bedzie wam lepiej w lozku, przynajmniej on nie jest w fazie
      eksperymentow.
    • mloda128 Re: sex problem! !! 22.11.08, 14:24
      Bardzo dziekuje wszystkim za rady mam nadzieje ze pomoga:)
      • hawaii18 Re: sex problem! !! 24.11.08, 06:00
        Młoda128
        Witam!
        Mam identyczny problem jak Ty.
        Nawet gdzieś tu krąży mój wątek,na temat zazdrośći o przeszłość
        partnera.
        Powiem Ci szczerze,że jestem starsza niż Ty,może ktoś się śmiać,że
        stara i głupia,ale mam to w nosie.Boli mnie bardzo,że mój facet miał
        inne kobiety,że z nimi sypiał,mieszkał,itd.Nie wiem dlaczego,ale nie
        mogę się z tym pogodzić.Nie jestem jakaś koślawa,otoczenie uważa
        mnie za atrakcyjną,nieskromnie mówiąc, też tak się czuję.Więc
        kwestie wyglądu tu nie wchodzą w grę,nie obawiam się,że jestem mniej
        atrakcyjna niż one.Ale po prostu nie mogę sobie poradzić z tą
        świadomością.Nie ma żadnej mowy o przyjemności z seksu.
        Chyba z nim zerwe...Bo go zamęcze swoimi rozterkami. :(((
        • zly_misio idźcie się obydwie leczyć na główkę. 24.11.08, 08:38
          • bazylia_86 Re: idźcie się obydwie leczyć na główkę. 24.11.08, 09:52
            Jeśli jeszcze nie jesteś bardzo zaangażowana w ten związek i już teraz jesteś
            pewna,że nie zaakceptujesz świadomości,że on miał inne kobiety przed Tobą,to
            skończ to teraz.Jednak jeśli jesteś bardzo w tą znajomość zaangażowana
            emocjonalnie,poszukaj pomocy u specjalisty.Czasem szkoda stracić szansę na fajny
            związek przez coś takiego.
            Pozdrawiam!
        • mloda128 Re: sex problem! !! 24.11.08, 13:32
          Do hawai18 chetnie bym z Toba porozmawiala na ten temat prywatnie nie na forum!
          Daj mi do siebie jakis namiar e mail itp:)
    • mamba8 Re: sex problem! !! 24.11.08, 13:37
      Może tak spróbuj na to spojrzeć z innej perspektywy, wszystkie poprzednie go
      nauczyły techniki i ty masz nauczanie z głowy. Doświadczony partner jest o wiele
      lepszy niż niedoświadczony dla dziewczyny bez doświadczenia. Powinnaś się
      cieszyć, ze inne odwaliły za Ciebie tą robotę i możesz się nim nacieszyć.
    • sno-powiazalka Re: sex problem! !! 24.11.08, 14:00
      Ja nie miałam takiego problemu, ale miał go mój mąż - już były min. dlatego, że cały czas wracał do przeszłości. Szkoda tylko, że mojej a nie swojej ( ma przedślubne dziecko, ale z dużo wcześniejszego okresu ). Dla mnie ważniejsze było to, że i tak wybrał mnie, a nie tamte i na tym skończyłam rozmyślanie, bo jak bym to robiła notorycznie to pewnie i myśli podobne do Twoich pojawiłyby się w mojej głowie. Nie myśl o tym albo minimalnie i to wtedy jak okoliczności sprzyjają rozsądnemu rozumowaniu :-D
      • bazylia_86 Re: sex problem! !! 24.11.08, 14:03
        Poza tym, nie ważne którą jesteś jego kobietą,ważne,aby ostatnią. Tak mi się
        przynajmniej wydaje...
        • mloda128 Re: sex problem! !! 24.11.08, 16:00
          Dziekuje Wam bardzo za wszystkie rady. Teraz jak o tym mysle to faktycznie
          dochodze do wniosku ze nie warto patrzec wstecz:) dzieki wam to zrozumialam :)
          Dziekuje:)
          • hawaii18 Re: sex problem! !! 25.11.08, 01:01
            Młoda128
            Bardzo chętnie z Toba porozmawiam.
            hawaii18gazeta.pl
            • hawaii18 Re: sex problem! !! 25.11.08, 01:04
              Pomyliłam się.
              hawaii18@gazeta.pl
              • oldbay Re: sex problem! !! 25.11.08, 06:42
                o jesu
                -
                oldbay
    • krewkaa Re: sex problem! !! 25.11.08, 08:25
      na moje, to po prostu masz niską samoocenie, skoro takie rzeczy Cie
      irytują.
    • mahadeva przespac sie z innym, albo dwoma 25.11.08, 19:40
      • bazylia_86 Re: przespac sie z innym, albo dwoma 26.11.08, 08:39
        To raczej nie rozwiązałoby jej problemu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka