Gość: aaaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 17:58 Czy to prawda, że weszły jakieś zmiany co do Adwentu, czyli że można wtedy balangować?:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dino Re: adwent/taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 18:06 dokładnie tak,to jest czas radosnego oczekiwania na Narodziny Pana Jezusa:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wro23 Re: adwent/taniec IP: *.ds.uni.wroc.pl 29.11.03, 20:26 to co "kosciol katolicki" nam serwuje w Polsce to wciskanie glupoty, wiele z owych "zakazow" w europie zachodniej zniesiono po Soborze Watykanskim II, ale widac w kosciele zgodnie z zasadą równości muszą być równi i równiejsi Odpowiedz Link Zgłoś