Dodaj do ulubionych

adwent/taniec

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 17:58
Czy to prawda, że weszły jakieś zmiany co do Adwentu, czyli że można wtedy
balangować?:)
Obserwuj wątek
    • Gość: dino Re: adwent/taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 18:06
      dokładnie tak,to jest czas radosnego oczekiwania na Narodziny Pana Jezusa:)
      • Gość: wro23 Re: adwent/taniec IP: *.ds.uni.wroc.pl 29.11.03, 20:26
        to co "kosciol katolicki" nam serwuje w Polsce
        to wciskanie glupoty, wiele z owych "zakazow"
        w europie zachodniej zniesiono po Soborze Watykanskim II,
        ale widac w kosciele zgodnie z zasadą równości muszą
        być równi i równiejsi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka