19.07.10, 22:07
Czy ktoś zna jakąś sekcje na Bródnie?
Może ktoś Bródna trenuje?
Pytam, bo okres wakacyjny się rozpoczął i zajęcia są w kratkę, a
chętnie bym rozruszał kości.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka