Dodaj do ulubionych

Bardzo proszę o modlitwę

18.09.06, 20:33
za żonę mojego pastora.

Od dwóch dni starsznie bolała ją głowa, nic nie pomagało, wczoraj było tak
źle, że wezwane pogotowie dało skierowanie do szpitala. Dziś już wiemy -
zapalenie opon mózgowych sad((( na razie nie wiadomo skąd się to paskudztwo
wzięło, ale sprawa jest poważna, czeka ją przynajmniej miesiąc w szpitalu sad
A mają dwie córeczki, pastor już wczoraj podkreślał, jak to on zagubiony bez
żony, a tutaj się miesiąc kroi takiej szkoły życia... na szczęście będzie z
nimi jakiś czas jego mama, żeby pomagać.
Ale bardzo się martwimy, o dzieci, o nią... Módlcie się proszę o zdrowie dla
Estery i siły dla Adama.
Obserwuj wątek
    • kulinka3 Re: Bardzo proszę o modlitwę 18.09.06, 21:00
      Jestem +
    • addria Re: Bardzo proszę o modlitwę 18.09.06, 21:45
      dobrze
      wspólczuję
    • pawlinka Re: Bardzo proszę o modlitwę 18.09.06, 22:10
      dobrze...
      Znam dziewczynę, która zachorowała na tę chorobę i wyszła z tego. Na szczęście
      Twoja znajoma jest pod opieką lekarzy, będa nad nią czuwać.
      • skrzynka3 Re: Bardzo proszę o modlitwę 18.09.06, 22:25
        Jestem. Skrzynka
    • minerwamcg Re: Bardzo proszę o modlitwę 18.09.06, 23:43
      Ok, oczywiście. A w ogóle to Pawlinka ma rację, z zapalenia opon mózgowych się
      przy dzisiejszym stanie medycyny wychodzi bez szwanku.
    • utka Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 08:28
      Marzku obiecuje pamiec
      Na pewno bedzie dobrze - pamietasz Kamila - tego od jazd na barana i peknietej
      potylicy w intencji ktorego prosilam o modlitwe. Otoz Kamis jakies dwa miesiace
      wczesniej wyladowal w szpitalu z pneumokokowym zapaleniem opon mozgowych, ktore
      dlugo nie bylo zdiagnozowane, jak taki dwulatek wyszedl z tego, to zona pastora
      na pewno z chorobskiem sobie poradzi. dobrze, ze szybko sie nia zajeto.

      usciski
    • aka21 Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 08:45
      Pamiętam

      Marzku, a czy przypadkiem Twoja znajoma nie miała kiedyś kleszcza? One roznoszą
      zapalenie opon mózgowych. Nie wiem jak długi jest czas od wszczepienia się
      kleszcza do objawów chorobowych?
    • mama_kasia Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 09:41
      dobrze
    • mamaki Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 10:48
      Oczywiście. Będę się modlić.
    • mary_ann Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 18:17
      Jasne.
    • samboraga Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 18:30
      dobrze
    • nordynka1 Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 20:06
      dobrze
    • marzek2 Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 20:22
      Bardzo Wam dziękuję za modlitwy. Jest pod kontrolą lekarzy, tyle wiemy. Nie
      może wstawać, ponoć nawet przy próbie obrotu w pozycji leżącej zaczyna ją boleć
      głowa sad Jutro mają być wyniki nt tego, jakiego pochodzenia jest to zapalenie,
      ponoć jeśli to wirusowe to dużo mniej niebezpieczne niż bakteryjne. No możliwe
      oczywiście od kleszcza, ale będzie jutro wiadomo.
      • nulleczka Re: Bardzo proszę o modlitwę 19.09.06, 21:59
        Pomodlę się również
    • mader1 Re: Bardzo proszę o modlitwę 20.09.06, 13:23
      jestem
    • elwinga Re: Bardzo proszę o modlitwę 20.09.06, 21:08
      O rany. Wiem, o kim piszesz.

      Modlitwy w drodze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka