21.10.21, 22:47
Nie wiem po co tu jestem, nie wiem co napisać.
Jestem beznadziejnie samotny i czuję się źle, wiem że szanse na zmianę są żadne.

Co powinienem zrobić?
Cieszyć się życiem próbowałem, nie umiem.
Skończyć nie umiem również.
Po co mi to wszytsko.
Obserwuj wątek
    • joanna-kossowska Re: Czesć 22.10.21, 11:41
      Wiem, że zazgrzytasz zębami ze złością na to, co napiszę, ale jednak napiszę.
      Życie zawsze ma sens.
      Uzmysławiasz to sobie najdosadniej, kiedy przyjdzie Ci o nie walczyć.
      Nie poddawaj się
    • searam Re: Czesć 23.10.21, 21:39
      Beznadziejnie samotny ?
      Jeśli nie przyszedłeś na świat z bliźniaczym rodzeństwem to sam się pojawiłeś.I także sam z tego świata zejdziesz. wiec o co się martwic? Każdego z nas to dotyczy.
      Jeśli się podłączysz do drugiej takiej istoty to będą już dwie ofiary. Uratuje cie CEL. W życiu.
      Ktory sam musisz odkryć w sobie i zaprzeć się aby go osiągnąć. Byc lepszym, mądrzejszym , silniejszym niż byleś wczoraj.
      Trzymaj się w międzyczasie zdała od używek i kobiet bo cie zniszczą.Odgadnij najpierw co chcesz i musisz osiągnąć.
      A samotny będziesz zawsze.Nie miej zlodzeń.
    • searam Re: Czesć 23.10.21, 22:30
      Tego nikt ci nie powiedział gdy byleś dzieckiem, albo nastolatkiem .To .będziesz w życiu wykorzystywany,oszukiwany i okradany.Będziesz wyśmiewany i wyszydzany.Będziesz poniżany i upokarzany,
      To, ze twoje zdanie będzie przemilczane lub zignorowane.To, ze twoja ciekawość będzie tłumiona i dławiona.
      Beda ci mowili milion bzdur o posłuszeństwie i pokorze.O podporządkowaniu i zgodzie na cokolwiek.
      I dlatego nagle czujesz, ze stałeś się samotny i bezużyteczn
      Jesli jednak chodzisz w rurkach z torebka i w rozowych kolorach, z fryzura na pletwe to nie ma dla ciebie ratunku....
      Mezczyzni to gatunek ginacy...
      Prawda kobietki..?wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka