martas29 18.11.06, 19:29 witam. Czy kiedyś cokolwiek sfinansowane mieliście z PEFRONu? A może wiecie co innym zasponsorowali? Pytam bo chcę złożyć wniosek a nie wiem o co mogę prosić by spełniono moją prośbę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e-tron Re: PEFRON 20.11.06, 19:32 PFRON dofinsowuje zakup aparatów, systemów fm, turnusy rehabilitacyjne. Są też programy dzieki którym mozna zakupić lub współfinansować zakup komputera albo jego modernizację. Odpowiedz Link Zgłoś
beatak15 Re: PEFRON 21.11.06, 08:01 witam, czy są jakie warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać dofinansowanie z PFRON? Pzdr, Beata Odpowiedz Link Zgłoś
rachelka3 Re: PEFRON 21.11.06, 13:31 Witam Nie wiem jak jest z PFRONem, ale jak braliśmy dofinansowanie na turnus z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie to musieliśmy nie przekroczyć jakiegoś poziomu dochodów w rodzinie. ALe szczegółów nie pamiętam, musisz poszukać na stronach internetowych. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
irys28 Re: PEFRON 21.11.06, 16:27 witamchciałam powiedzieć że PERON a Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie to jest to samo ,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
irys28 Re: PEFRON 21.11.06, 16:29 irys28 napisała: > witamchciałam powiedzieć że PERON a Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie to jest > > to samo ,pozdrawiam przepraszam PEFRON Odpowiedz Link Zgłoś
dianda83 Re: PEFRON 07.12.06, 22:30 jaki Peron? PFRON - jego celem jest pomoc niepełnosprawnym, PCPR - za cel postawia pomoc ubogim i niesprawnym z pewnym limitem dochodu. Zupełnie inna bajka. W PFRON mozna sie starac o dotacje na komputer nawet do 95%, z PCPR maksymalnie 80%.... to tylko przykład... Odpowiedz Link Zgłoś
e-tron Re: PEFRON 08.12.06, 10:33 > Zupełnie inna bajka. > W PFRON mozna sie starac o dotacje na komputer nawet do 95%, z PCPR maksymalnie > 80%.... to tylko przykład... to chyba logiczne, skoro PCPR dostaje na ten cel pieniądze PFRON-u, a musi opłacić z tego jeszcze swoich pracowników, którzy te wnioski i przyjmują i opiniuja i stad pewnie ta różnica Odpowiedz Link Zgłoś
pa13 Re: PEFRON 15.12.06, 12:35 cześć wam wszystkim szukam jakiegoś fajnego programu edukacyjnego na komputer dla 5 latka AGA MAMA DOMINIKI MED-EL C40+ 29,08,2005 Odpowiedz Link Zgłoś
irys28 Re: PEFRON 15.12.06, 13:50 witam!w EMPIKU widziałam różne programy edukacyjne warto tam poszukać. Odpowiedz Link Zgłoś
gosiak344 Re: PEFRON 15.12.06, 22:10 polecam stronę www.komlogo.pl można zamówić ciekawe programy logopedyczne i nie tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
aagata4 Re: PEFRON-programy-gdzie szukać 10.12.06, 21:19 witaj.. a jak szukac tych programow? patrzyalam na stronie pFRON i nic nie znalazłam ... przegladam strony dla niepelnosprawnych i tam duzo pisza o tych programach ale jak znaleźć konkretny ktory mnie interesuje? alb po celu co jest np zakup komputera albo dla kogo to jest na dla niedoslyszących ... jak tego szukac? a komputer potrzebuje do pracy i mam grupe inwalidzka lekki wydany przez Powiatową Komisje ds Niepelnosprawnosci- w zusie nie mam gdzie to mozna szukać pozdrawiam Agata Odpowiedz Link Zgłoś
irys28 Re: PEFRON 11.12.06, 12:57 witam!W obecnej chwili będę załatwiać dofinansowanie do baterii o które można się starać co 3 lata.Załatwiam również dofinansowanie do poduszki osuszającej,można też załatwić dof.(jeśli dziecko nie ma implantu)do systemu FM,komputer też tak załatwiłam-to się nazywa pokonywanie barier architektonicznych.Najlepiej wybrać się do PEFRONU i popytać co można z ich strony mieć dofinansowane.Acha, a do systemu FM dokłada fundusz zdrowia.pozdrawiam mama Patryka Odpowiedz Link Zgłoś
tubisa Re: PEFRON 11.12.06, 17:45 Witam irys. PIszesz o dofinansowaniu do baterii. Proszę napisz coś więcej. Pytałam ale tam mi odpowiedzieli że nie bo bo nie. A Ty piszesz że jest taka możliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
irys28 Re: PEFRON 11.12.06, 19:29 witaj Tubisa jest coś takiego bo mam wnioski , to jest dofinansowanie ze środków PFRON zadań z zakresu likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych i tu przede wszystkim tych technicznych zaznaczasz a architektonicznych jak bierzesz kom.pozdrawiam Irys Odpowiedz Link Zgłoś
irys28 Re: PEFRON 11.12.06, 19:32 bierzesz wnioski a tam Ci powiedzą co jest potrzebne,najlepiej iść na początku roku bo teraz mogą nie miec kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
irys28 Re: PEFRON 12.12.06, 11:39 witam!wiem że 80%oni dają a Ty 20%i musisz wypisać oswiadczenie że Ty masz środki własne ,odezwij się na gg .to Ci reszte opisze Odpowiedz Link Zgłoś
irys28 Re: PEFRON 13.12.06, 14:49 witaj! przeciesz masz mój nr .na gg ja jestem mamą od Patryka Odpowiedz Link Zgłoś