Dodaj do ulubionych

Konfrontacja

15.10.10, 12:46
Slucham tego co sie dzieje na komisji d/s naciskow,przyciskow,usciskow i innych bzdur,ktorymi bylismy karmieni przez ostatnie 3 lata.Swieczkowski miazdzy klamczuszka Kornatowskiego a jednoczesnie obala mit lansowany przez PO i SLD o panstwie bezprawia w czasach rzadow Marcinkiewicza i Kaczynskiego.Niestety beatyfikacja Blidy przeistoczyla sie w kabaret.
Obserwuj wątek
    • Gość: rurek Re: Konfrontacja IP: *.ostnet.pl 15.10.10, 14:45
      Chłopie weź się za robotę, zrób coś pożytecznego, choćby nakarm kota. Nie trać czasu na słuchanie dewiantów.
      • lechowski51 Re: Konfrontacja 15.10.10, 17:48
        Baa!.Kota nie mam,natomiast martwie sie sie o chlopcow Waltera z WSI-24,czym teraz beda straszyc Polakow i jak odplaca sie za prezent towarzyszki Waltz w postaci stadionu Legii za prawie pol miliarda zlotych?
        • Gość: rurek Re: Konfrontacja IP: *.ostnet.pl 15.10.10, 18:05
          Jak ja ci zazdroszczę. Dzielisz życie po 50 % na PIS i kościół. I jedyne zmartwienie to chłopcy Waltera . Fascynujące życie. To jak pracownica poczty ,która stemplowała listy. Na sugestię, że to nudne i monotonne odparła : ależ skąd, codziennie mam inną datę na stemplu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka