darino 08.07.12, 17:53 Ukraińska część festiwalu została odwołana ... Odbędzie się tylko polska. fortmissia.com/content/blogcategory/62/290/lang,pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Asia Re: połowiczna FortMisja IP: *.toya.net.pl 08.07.12, 22:32 fortmissia.com/content/view/166/281/lang,pl/ szkoda że nie ma po ukraińskiej stronie:( program z naszej strony jest niespecjalny,,,, mówiąc delikatnie. Odpowiedz Link Zgłoś
andjj Re: połowiczna FortMisja 14.07.12, 01:18 Gazetka Festiwalowa: issuu.com/orzechowski/docs/fort_missia Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/428708887174134/ Odpowiedz Link Zgłoś
darino Watra 14.07.12, 12:16 Program tej połówki nie najlepszy, więc wybieram w tym samym terminie Watrę w Żdyni: www.watrazdynia.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_online Re: Watra;) 14.07.12, 14:52 Podrzuć link.....dojedziemy tam z Wampirkiem i może wreszcie się z Tobą spotkamy;) Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Watra;) 14.07.12, 14:56 Koniecznie, pogoda sprzyja integracji, szaman się spisał ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_online Re: Watra;) 14.07.12, 15:01 Uhm.....powiedziałabym, że szaman nawet przegiął, ale nie chcę drażnić iczku, bo jak się zbudzi to nas zje!:) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_online Re: Watra;) 15.07.12, 08:43 No i Darino nie podrzucił nam linku....czyżby nie chciał się z nami spotkać?:( Odpowiedz Link Zgłoś
darino Re: Watra;) 15.07.12, 09:27 Obawiam się, że nie będę miał czasu na spotkanie, ale ... www.watrazdynia.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_online Re: Watra;) 15.07.12, 09:38 Ojjjj.....będę niepocieszona:( "Obawiam się", że Wampirek również:( Odpowiedz Link Zgłoś