Dodaj do ulubionych

połowiczna FortMisja

08.07.12, 17:53
Ukraińska część festiwalu została odwołana ... Odbędzie się tylko polska.
fortmissia.com/content/blogcategory/62/290/lang,pl/
Obserwuj wątek
    • Gość: Asia Re: połowiczna FortMisja IP: *.toya.net.pl 08.07.12, 22:32
      fortmissia.com/content/view/166/281/lang,pl/
      szkoda że nie ma po ukraińskiej stronie:( program z naszej strony jest niespecjalny,,,, mówiąc delikatnie.
    • andjj Re: połowiczna FortMisja 14.07.12, 01:18
      Gazetka Festiwalowa:
      issuu.com/orzechowski/docs/fort_missia

      Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/428708887174134/
    • darino Watra 14.07.12, 12:16
      Program tej połówki nie najlepszy, więc wybieram w tym samym terminie Watrę w Żdyni:
      www.watrazdynia.pl/
      • fanka_online Re: Watra;) 14.07.12, 14:52
        Podrzuć link.....dojedziemy tam z Wampirkiem i może wreszcie się z Tobą spotkamy;)
        • wampir-wampir Re: Watra;) 14.07.12, 14:56
          Koniecznie, pogoda sprzyja integracji, szaman się spisał ;-)))
          • fanka_online Re: Watra;) 14.07.12, 15:01
            Uhm.....powiedziałabym, że szaman nawet przegiął, ale nie chcę drażnić iczku, bo jak się zbudzi to nas zje!:)
            • fanka_online Re: Watra;) 15.07.12, 08:43
              No i Darino nie podrzucił nam linku....czyżby nie chciał się z nami spotkać?:(
              • darino Re: Watra;) 15.07.12, 09:27
                Obawiam się, że nie będę miał czasu na spotkanie, ale ...
                www.watrazdynia.pl/
                • fanka_online Re: Watra;) 15.07.12, 09:38
                  Ojjjj.....będę niepocieszona:(
                  "Obawiam się", że Wampirek również:(
                  • wampir-wampir Re: Watra;) 15.07.12, 15:18
                    Również ;-(((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka