aaaniaaa Re: wakacje 20.07.04, 19:09 Ma ktoś jakieś fajne pomysły? Coś ciekawego, niesamowitego, co naładuje mnie na cały następny rok? Odpowiedz Link Zgłoś
promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: wakacje 20.07.04, 19:19 Żwir ... żwirem się naładuj i rozwoź go ... gdziekolwiek ... Wiesz dlaczego wojsko w Przemyślu non stop łazi po mieści grupkami ? To w razie kontroli ... Znaczy się , WOJSKO CZUWA , BO SIĘ PRZEMIESZCZA ... A tak w ogóle to sam siebie nie rozumię ... więc nie pytaj po co to napisałem ... i tak nie zrozumiesz ... Odpowiedz Link Zgłoś
aaaniaaa Re: wakacje 20.07.04, 19:57 to chyba za mądre nie było. a może śmieszne tylko nie zrozumiałam!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franek Re: wakacje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.13, 14:02 Ja uważam że dobrą opcją na wakacje jest przyczepa campingowa. my z żoną co roku tutaj wynajmujemy przyczepę i jedziemy w Polskę zatrzymując się w pięknych miejscach. polecam Odpowiedz Link Zgłoś