20.07.04, 19:07
Obserwuj wątek
    • aaaniaaa Re: wakacje 20.07.04, 19:09
      Ma ktoś jakieś fajne pomysły? Coś ciekawego, niesamowitego, co naładuje mnie na
      cały następny rok?
      • promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: wakacje 20.07.04, 19:19
        Żwir ... żwirem się naładuj i rozwoź go ... gdziekolwiek ...

        Wiesz dlaczego wojsko w Przemyślu non stop łazi po mieści grupkami ?

        To w razie kontroli ... Znaczy się , WOJSKO CZUWA , BO SIĘ PRZEMIESZCZA ...

        A tak w ogóle to sam siebie nie rozumię ... więc nie pytaj po co to napisałem
        ... i tak nie zrozumiesz ...
    • aaaniaaa Re: wakacje 20.07.04, 19:57
      to chyba za mądre nie było. a może śmieszne tylko nie zrozumiałam!?
    • Gość: Franek Re: wakacje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.13, 14:02
      Ja uważam że dobrą opcją na wakacje jest przyczepa campingowa. my z żoną co roku tutaj wynajmujemy przyczepę i jedziemy w Polskę zatrzymując się w pięknych miejscach. polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka