Dodaj do ulubionych

Dwór Wapowce

IP: *.kaskada.net 25.06.16, 10:41
Byliśmy wczoraj. 18;40, koniec szkoły.Chcieliśmy zjeść pizze i wypić coś zimnego z dzieciakami. Pani powiedziała, że lokal czynny do 19. Zdziwiliśmy się bo piękna pogoda, bardzo dużo ludzi. Pani obiecała, że zadzwoni do szefowej zapytać się czy można jeszcze zjeść pizze, posiedzieć i pobawić się z dziećmi. Niestety nie można było...naprawdę dziwne zwyczaje... chociaż może się mylę...Wydaje mi się, że jak chce przyciągnąć klientów to inaczej powinno się do tego podchodzić... Lubię tam przyjeżdżać ale po wczoraj czuję mały niesmak...
Obserwuj wątek
    • Gość: Klient Re: Dwór Wapowce IP: *.play-internet.pl 25.06.16, 16:39
      Nikomu nie polecam tego lokalu. Kompletna ignorancja klientów. Właścicielka umawia sie na pewne działania a potem nie dotrzymuje zobowiązań.
    • matlak2 Re: Dwór Wapowce 26.06.16, 02:45
      Dawna "Niva" leżąca na włościach marszałka Członka (w 2001 r. przepisał 32,65 ha gruntów na "słupa" Mundka G., dawnego kumpla od wąchania tri i kropli Inoziemcowa oraz nocnych wypraw do aptek) ma pecha od czasu, gdy wspólnie spędzili w niej noc towarzysz Prezes z towarzyszem Członkiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka