Gość: podglądacz
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.07.05, 00:31
Na ławce wzdłuż ulicy wyb. ojca św j. p. II koło przedszkola. Dwa auta srebrne
seicento i drugi jakiś złom z pierdzącym wydechem. Wieśniara darła pysk az sie
zbudziłem. Co za pech ze za późno policja przyjechała. Ale nastepnym razem się
uda.