Dodaj do ulubionych

Co za wiry się macają po nocach na kmieciach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 00:31
Na ławce wzdłuż ulicy wyb. ojca św j. p. II koło przedszkola. Dwa auta srebrne
seicento i drugi jakiś złom z pierdzącym wydechem. Wieśniara darła pysk az sie
zbudziłem. Co za pech ze za późno policja przyjechała. Ale nastepnym razem się
uda.
Obserwuj wątek
    • opserwvtor Re: Co za wiry się macają po nocach na kmieciach 08.07.05, 10:23
      Buhehehe. To trzeba było sobie korki do uszu zapchać.
      A tak wogóle ładnie to tak podglądać.
    • Gość: CzytX Wiry ..... IP: *.comnet.krakow.pl 08.07.05, 10:50
      No tak - wiry to lokalne okreslenie :)
      Jest np nauka jazdy 'Wiraz' :)

      W dziale modlitw nieustannych - to wina Rzeszowa, bo:
      w Rzeszowie jest zespol Wir / vir / Veer, ktorego
      czlonkowie zapytani w radio o to, co kupiliby sobie,
      gdyby mieli pieniadze, odpowiedzieli: 'BMW' :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka