Dodaj do ulubionych

Republika Galicji

IP: *.viknet.pl 30.10.05, 12:58
Fajnie by było jakby powstała. Kraków, Rzeszów, Tarnów, Przemyśl i inne
miasta.
Obserwuj wątek
    • Gość: mysz Re: Republika Galicji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.05, 13:05
      Do tego wspólna waluta, galicyjki i grosz galicyjski :D
      • Gość: King Re: Republika Galicji IP: *.viknet.pl 30.10.05, 13:11
        W Polsce nas nie lubia to do widzenia... Jesteśmy inni niż reszta kraju.
    • airlover Re: Republika Galicji 30.10.05, 13:29
      Zmieńmy nazwę regionu na: Województwo Galicyjskie.

      en.wikipedia.org/wiki/Historical_regions_of_Central_Europe
      • Gość: klusek Re: Republika Galicji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 14:07
        Galicja to nazwa nadana przez okupanta jak można się nią posługiwać?
    • Gość: xx Kingdom of Galicia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 20:13
      Kingdom of Galicia
      upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/75/Kingdom_of_Galicia.png
      I żeby jeszcze bardziej odciąć od Polski, proponuję odwrotny ruch samochodowy
      (czyli zasiadać za kierownicą z prawej strony).
      • Gość: ... Re: Kingdom of Galicia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 20:26
        Taa i jeszcze królową potrzebujemy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka