Gość: King IP: *.viknet.pl 30.10.05, 12:58 Fajnie by było jakby powstała. Kraków, Rzeszów, Tarnów, Przemyśl i inne miasta. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mysz Re: Republika Galicji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.05, 13:05 Do tego wspólna waluta, galicyjki i grosz galicyjski :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: King Re: Republika Galicji IP: *.viknet.pl 30.10.05, 13:11 W Polsce nas nie lubia to do widzenia... Jesteśmy inni niż reszta kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
airlover Re: Republika Galicji 30.10.05, 13:29 Zmieńmy nazwę regionu na: Województwo Galicyjskie. en.wikipedia.org/wiki/Historical_regions_of_Central_Europe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klusek Re: Republika Galicji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 14:07 Galicja to nazwa nadana przez okupanta jak można się nią posługiwać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Kingdom of Galicia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 20:13 Kingdom of Galicia upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/75/Kingdom_of_Galicia.png I żeby jeszcze bardziej odciąć od Polski, proponuję odwrotny ruch samochodowy (czyli zasiadać za kierownicą z prawej strony). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Kingdom of Galicia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 20:26 Taa i jeszcze królową potrzebujemy. Odpowiedz Link Zgłoś