Dodaj do ulubionych

WSIiZ w Przemyślu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 09:20
Poproszę o opinie na temat tej uczelni.
Obserwuj wątek
    • nitka204 Re: WSIiZ w Przemyślu 13.07.06, 21:00
      Mam troche znajomych na tej uczelni i raczej nie nrzekają. Klimat jest ok
      wykładowcy też raczej w porządku. Pozdrwaiam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka