Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 09:20 Poproszę o opinie na temat tej uczelni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nitka204 Re: WSIiZ w Przemyślu 13.07.06, 21:00 Mam troche znajomych na tej uczelni i raczej nie nrzekają. Klimat jest ok wykładowcy też raczej w porządku. Pozdrwaiam:) Odpowiedz Link Zgłoś