Dodaj do ulubionych

Spiker w TOYI

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 10:30
Czy byłby ktoś chętny do prowadzenia programu lokalnego w TOYI, lub chciałby
prowadzić program autorski?
Obserwuj wątek
    • Gość: zaciura Re: Spiker w TOYI IP: *.mcon.pl 04.01.07, 10:42
      Czyżby żelazna spikerka-przedszkolanka się wreszcie znudziła? Każdy byłby
      lepszy. Jedyne co mi przychodzi do głowy w nowym roku na wieść o jej
      prawdopodobnej rezygnacji to ALLELUJA!
      • Gość: Zegarek Re: Spiker w TOYI IP: 193.0.79.* 04.01.07, 11:18
        Ja byłbym chętny. Czemu nie... zapodaj jakieś konkrety.
    • Gość: Ellite Re: Spiker w TOYI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.07, 14:33
      Chetnie wystąpię jako narrator wypowiedzi, za rozsądną cenę mam własne studio,
      zrealizuję każde nagranie lektorskie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka