Gość: tester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 10:30 Czy byłby ktoś chętny do prowadzenia programu lokalnego w TOYI, lub chciałby prowadzić program autorski? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zaciura Re: Spiker w TOYI IP: *.mcon.pl 04.01.07, 10:42 Czyżby żelazna spikerka-przedszkolanka się wreszcie znudziła? Każdy byłby lepszy. Jedyne co mi przychodzi do głowy w nowym roku na wieść o jej prawdopodobnej rezygnacji to ALLELUJA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zegarek Re: Spiker w TOYI IP: 193.0.79.* 04.01.07, 11:18 Ja byłbym chętny. Czemu nie... zapodaj jakieś konkrety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ellite Re: Spiker w TOYI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.07, 14:33 Chetnie wystąpię jako narrator wypowiedzi, za rozsądną cenę mam własne studio, zrealizuję każde nagranie lektorskie. Odpowiedz Link Zgłoś