Dodaj do ulubionych

miejsce na parking

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.07, 13:45
Przy ul.Jagiellońskiej mieści sie siedziba Zabytków a obok jest Kolegium
Nauczycielskie pomiędzy nimi znajdują się stare garaże puste i
zaszczurzone.Rozbierając je mamy sporo miejsca do parkowania.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bojan Re: miejsce na parking IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.07, 15:37
      A dalej przy Jagillońskiej na przeciw budujacego sie Muzeum, mógłby
      być parking podziemny.
      • Gość: czytelnik Re: miejsce na parking IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.07, 18:03
        Mógłby być, ale ten teren należy do 'pejsów'.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka