Dodaj do ulubionych

dobry pediatra w p-ślu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.08, 00:32
słyszałam o gaczyńskiej, zna ją ktoś? podobno ma podejście do
maluchów..
Obserwuj wątek
    • Gość: mamcia Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.mcon.pl 06.05.08, 09:42
      Ja właśnie się od niej wypisałam, podejście - owszem ma, ale z leczeniem tak
      sobie...
      • Gość: ona dr Winiarczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 21:10
        wspanialy lekarz i czlowiek
    • Gość: Mal- ka Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.08, 12:42
      Polecam 2
      prywatnie dr Świętochowski. Super podejście do rodzica i do dziecka,
      rozważny i mądry
      w przychodni dr Pilecka ( na św Jana) rozsądna, nie robi problemów
      ze skierowaniami, nie szafuje antybiotykami, miła.
      • Gość: mama Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.gprs.plus.pl 06.05.08, 17:35
        Pan dotor Morawski -fachura,tanie prywatne wizyty i co niespotykane
        zainteresuje się po fakcie co z dzieckiem.Serdecznie polecam.
        • Gość: xxx Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.08, 10:31
          Polecam panią dr Majcher w przychodni na ul.Basztowej. Super pediatra
    • Gość: sz-ok Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 12:45
      Zgadza się dr Morawski Polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!!!!
      • Gość: Orinoko DoktorJuliusz Praczyński IP: 193.0.79.* 08.05.08, 14:04
        Polecam Pana Doktora Juliusza Praczyńskiego. Przyjmuje prywatnie na
        ulicy Serbańskiej. Świetny fachowiec
        • Gość: matka doświadczona Re: DoktorJuliusz Praczyński IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 16:27
          dr Demkowicz, Optima. Pomoze i uspokoi każdą matke, gorzej u niego
          z czasem, ma do niego stosunek hmmm...bardziej niz luźny. Jednak
          warto poczekac, słowo.
          • Gość: Dra Re: DoktorJuliusz Praczyński IP: *.ptvk.pl 08.05.08, 23:01
            I da dwa, a na wszelki wypadek 3 antybiotyki, dziecko chore, niech ma, nie ma co żałować. A potem zdziwko, że odporność u dzieciaków coraz mniejsza ...
    • Gość: beer Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.ptvk.pl 09.05.08, 22:12
      zgadza się dr Praczyński na Serbańskiej
      • Gość: Lilka Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.08, 08:57
        Morawski bardzo czesto jest "niedostepny" w funkcji lekarza i niestety drogi.
        • Gość: pani dr Tryczyńska Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.ptvk.pl 10.05.08, 11:35
          jest świetnym neonatologiem, przyjmuje w przychodni na św. Jana.
          • Gość: darek Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.ptvk.pl 10.05.08, 23:39
            A o tym, że niedostępny to bujda na resorach
    • Gość: sz-ok Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.08, 10:12
      Dr Morawski nie ma drogich wizyt!!! A w porównaniu do dr
      Praczyńskiego jest bardzo tani! Nam nigdy nie odmówił wizyty. A ma
      przecież zycie prywatne, więc czasami może być "niedostępny" choć
      nawet w niedzielę przyjedzie do chorego dziecka. A co ważne to po
      chorobie pyta o stan dziecka! Kasa nie jest dla niego najważniejsza.
      • Gość: wiera Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 10:33
        Nie róbcie taniej reklamy, ani wiochy lekarzom. Kazdy niech sobie sam spróbuje i
        bedzie wiadomo co dla kogo jest tanio czy drogo ,kiedy będzie potrzebował sie
        dodzwonic to czy sie uda i ile czeka na wizyte.
        • Gość: Pedriatra Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.mcon.pl 12.05.08, 13:16
          Dziwne to poszukiwanie lekarza przez forum.Czyżby to jakiś lekarz założył wątek?
          Każdy rodzic, któremu ich dziecku lekarz pomógł, wyleczył etc będzie chwalił
          tego lekarza.Więc takie poszukiwanie nie ma sensu.Czytając poszczególne wątki
          można zauważyć takie sformułowania jak:ciepły, serdeczny, miły, interesuje się
          dzieckiem itp.A jak do wszystkiego dobrego ma być?Za to bierze nielichą kasę
          więc łaski nie robi.To jego powinność.Przestrzegam przed tymi lekarzami, którzy
          szafują antybiotykami.Wolą się zabezpieczać i mieć dziecko"z głowy".Jest ich
          stosunkowo dużo.Zdrowia Waszym pociechom!
    • Gość: Matka_2004 Re: dobry pediatra w p-ślu IP: 213.25.24.* 26.08.08, 00:25
      Popieram wszystkie pozytywne opinie o panu Morawskim -leczę u niego syna. To
      porządny człowiek i konkretny lekarz. Nie szafuje antybiotykami i jeśli nie jest
      pewien diagnozy to nie udaje, że jest alfą i omegą, tylko wysyła na konsultację.
      Za to Go bardzo szanuję i polecam!!! Nie jest drogi, a poza tym przyjmuje na
      Sportowej i nie ma różnicy czy prywatnie czy państwowo - ta sama rzetelność i
      kultura. Pan Świętochowski i pan Winiarczyk są również godni polecenia.
    • Gość: pajent szoital IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.13, 20:32
      Unikajcie szpitala w przemyślu jak ognia leżalam tam z dzieckiem ponad 10 dni lecza tym samym atybiotykiem na zapalenie pluc co a inne choroby lekarze kompletnie bez wiedzy idzcie lepiej prywatnie
    • Gość: ojciec Re: dobry pediatra w p-ślu IP: 185.18.135.* 27.11.13, 08:08
      ... ja też się przyłączam - Pan doktor Morawski to zdecydowanie najlepszy pediatra w Przemyślu, doprawdy szczęście, że mamy takiego lekarza w naszym biednym mieście - dokładnie sprawdzi stan dziecka i spróbuje zawsze obyć się bez antybiotyku jeśli tylko się da a jeśli trzeba dać to też nie robi problemów i z tego co wiem to stale się dokształca, uczestniczy w sympozjach lekarskich i jest otwarty na nowinki - polecam również...
    • Gość: Andrzej Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.centertel.pl 25.09.16, 11:57
      Ostrzegamy przed tym panem "doktorem"!!! zdiagnozował u dziecka ostre zapalenie gardła po czym po trzeciej dobie utrzymującej się wysokiej gorączki , ponad 40 stp, wiedząc że nie reaguje na przepisany antybiotyk zbywał nas przez telefon że " proszę nie panikowac" na czwartą dobe będzie juz lepiej po czym wyłączył telefon i zostawił nas z mocno odwodnionym juz dzieckiem i wysoką gorączka, nie pozostało nam nic innego jak pojechać do szpitala a pan doktor wyłączył telefon i po prostu olał sprawę. ... NIE POLECAMY I SZCZERZE ODRADZAMY KONSULTACJE U TEGO PANA.............
    • Gość: obserwator xx Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.play-internet.pl 25.10.16, 08:42
      P. dr. Morawski - bardzo słaby lekarz, na trzy poważniejsze choroby mojego dziecka, trzy razy się mylił, choć objawy były książkowe, zlecone wyniki badań przez niego nie zostały prawidłowo odczytane, co o tym sądzić że albo trzeba się szkolić albo trzeba się zająć dokładnym leczeniem a nie gadaniem przez telefon mając małego pacjenta przed sobą ...taki lekarz do leczenia kataru
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka