Gość: matula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.08, 00:32 słyszałam o gaczyńskiej, zna ją ktoś? podobno ma podejście do maluchów.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mamcia Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.mcon.pl 06.05.08, 09:42 Ja właśnie się od niej wypisałam, podejście - owszem ma, ale z leczeniem tak sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona dr Winiarczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 21:10 wspanialy lekarz i czlowiek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mal- ka Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.08, 12:42 Polecam 2 prywatnie dr Świętochowski. Super podejście do rodzica i do dziecka, rozważny i mądry w przychodni dr Pilecka ( na św Jana) rozsądna, nie robi problemów ze skierowaniami, nie szafuje antybiotykami, miła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mama Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.gprs.plus.pl 06.05.08, 17:35 Pan dotor Morawski -fachura,tanie prywatne wizyty i co niespotykane zainteresuje się po fakcie co z dzieckiem.Serdecznie polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.08, 10:31 Polecam panią dr Majcher w przychodni na ul.Basztowej. Super pediatra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sz-ok Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 12:45 Zgadza się dr Morawski Polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Orinoko DoktorJuliusz Praczyński IP: 193.0.79.* 08.05.08, 14:04 Polecam Pana Doktora Juliusza Praczyńskiego. Przyjmuje prywatnie na ulicy Serbańskiej. Świetny fachowiec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matka doświadczona Re: DoktorJuliusz Praczyński IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 16:27 dr Demkowicz, Optima. Pomoze i uspokoi każdą matke, gorzej u niego z czasem, ma do niego stosunek hmmm...bardziej niz luźny. Jednak warto poczekac, słowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dra Re: DoktorJuliusz Praczyński IP: *.ptvk.pl 08.05.08, 23:01 I da dwa, a na wszelki wypadek 3 antybiotyki, dziecko chore, niech ma, nie ma co żałować. A potem zdziwko, że odporność u dzieciaków coraz mniejsza ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beer Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.ptvk.pl 09.05.08, 22:12 zgadza się dr Praczyński na Serbańskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lilka Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.08, 08:57 Morawski bardzo czesto jest "niedostepny" w funkcji lekarza i niestety drogi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pani dr Tryczyńska Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.ptvk.pl 10.05.08, 11:35 jest świetnym neonatologiem, przyjmuje w przychodni na św. Jana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.ptvk.pl 10.05.08, 23:39 A o tym, że niedostępny to bujda na resorach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sz-ok Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.08, 10:12 Dr Morawski nie ma drogich wizyt!!! A w porównaniu do dr Praczyńskiego jest bardzo tani! Nam nigdy nie odmówił wizyty. A ma przecież zycie prywatne, więc czasami może być "niedostępny" choć nawet w niedzielę przyjedzie do chorego dziecka. A co ważne to po chorobie pyta o stan dziecka! Kasa nie jest dla niego najważniejsza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiera Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 10:33 Nie róbcie taniej reklamy, ani wiochy lekarzom. Kazdy niech sobie sam spróbuje i bedzie wiadomo co dla kogo jest tanio czy drogo ,kiedy będzie potrzebował sie dodzwonic to czy sie uda i ile czeka na wizyte. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pedriatra Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.mcon.pl 12.05.08, 13:16 Dziwne to poszukiwanie lekarza przez forum.Czyżby to jakiś lekarz założył wątek? Każdy rodzic, któremu ich dziecku lekarz pomógł, wyleczył etc będzie chwalił tego lekarza.Więc takie poszukiwanie nie ma sensu.Czytając poszczególne wątki można zauważyć takie sformułowania jak:ciepły, serdeczny, miły, interesuje się dzieckiem itp.A jak do wszystkiego dobrego ma być?Za to bierze nielichą kasę więc łaski nie robi.To jego powinność.Przestrzegam przed tymi lekarzami, którzy szafują antybiotykami.Wolą się zabezpieczać i mieć dziecko"z głowy".Jest ich stosunkowo dużo.Zdrowia Waszym pociechom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matka_2004 Re: dobry pediatra w p-ślu IP: 213.25.24.* 26.08.08, 00:25 Popieram wszystkie pozytywne opinie o panu Morawskim -leczę u niego syna. To porządny człowiek i konkretny lekarz. Nie szafuje antybiotykami i jeśli nie jest pewien diagnozy to nie udaje, że jest alfą i omegą, tylko wysyła na konsultację. Za to Go bardzo szanuję i polecam!!! Nie jest drogi, a poza tym przyjmuje na Sportowej i nie ma różnicy czy prywatnie czy państwowo - ta sama rzetelność i kultura. Pan Świętochowski i pan Winiarczyk są również godni polecenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pajent szoital IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.13, 20:32 Unikajcie szpitala w przemyślu jak ognia leżalam tam z dzieckiem ponad 10 dni lecza tym samym atybiotykiem na zapalenie pluc co a inne choroby lekarze kompletnie bez wiedzy idzcie lepiej prywatnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojciec Re: dobry pediatra w p-ślu IP: 185.18.135.* 27.11.13, 08:08 ... ja też się przyłączam - Pan doktor Morawski to zdecydowanie najlepszy pediatra w Przemyślu, doprawdy szczęście, że mamy takiego lekarza w naszym biednym mieście - dokładnie sprawdzi stan dziecka i spróbuje zawsze obyć się bez antybiotyku jeśli tylko się da a jeśli trzeba dać to też nie robi problemów i z tego co wiem to stale się dokształca, uczestniczy w sympozjach lekarskich i jest otwarty na nowinki - polecam również... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.centertel.pl 25.09.16, 11:57 Ostrzegamy przed tym panem "doktorem"!!! zdiagnozował u dziecka ostre zapalenie gardła po czym po trzeciej dobie utrzymującej się wysokiej gorączki , ponad 40 stp, wiedząc że nie reaguje na przepisany antybiotyk zbywał nas przez telefon że " proszę nie panikowac" na czwartą dobe będzie juz lepiej po czym wyłączył telefon i zostawił nas z mocno odwodnionym juz dzieckiem i wysoką gorączka, nie pozostało nam nic innego jak pojechać do szpitala a pan doktor wyłączył telefon i po prostu olał sprawę. ... NIE POLECAMY I SZCZERZE ODRADZAMY KONSULTACJE U TEGO PANA............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator xx Re: dobry pediatra w p-ślu IP: *.play-internet.pl 25.10.16, 08:42 P. dr. Morawski - bardzo słaby lekarz, na trzy poważniejsze choroby mojego dziecka, trzy razy się mylił, choć objawy były książkowe, zlecone wyniki badań przez niego nie zostały prawidłowo odczytane, co o tym sądzić że albo trzeba się szkolić albo trzeba się zająć dokładnym leczeniem a nie gadaniem przez telefon mając małego pacjenta przed sobą ...taki lekarz do leczenia kataru Odpowiedz Link Zgłoś