Gość: widz
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.07.08, 22:10
Szweje a nie Szwejki byli organizatorami dzisiejszej imprezy w Rynku.
Nagłośnienie (a w zasadzie jego brak!) jak na podrzędnym wiejskim festynie.
Sam moment odsłonięcia pomnika zupełnie przesłonięty przez......no właśnie
nawet nie wiadomo przez kogo. Kto stał grzecznie na ulicy nie widział i nie
słyszał NIC. Gdyby nie "harleyowcy" byłaby totalna klapa i żenada. Szwejk się
w grobie przewraca!