IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.08, 22:10
Szweje a nie Szwejki byli organizatorami dzisiejszej imprezy w Rynku.
Nagłośnienie (a w zasadzie jego brak!) jak na podrzędnym wiejskim festynie.
Sam moment odsłonięcia pomnika zupełnie przesłonięty przez......no właśnie
nawet nie wiadomo przez kogo. Kto stał grzecznie na ulicy nie widział i nie
słyszał NIC. Gdyby nie "harleyowcy" byłaby totalna klapa i żenada. Szwejk się
w grobie przewraca!
Obserwuj wątek
    • Gość: Wiktor Zimski Re: Szweje IP: *.mcon.pl 12.07.08, 22:22
      To prawda. Żenada i katastrofa.
    • Gość: tusia Re: Szweje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 12:01
      Szweje cały dzień szwejkowały i dlatego szwenkowało odsłonięcie Szwejka.
    • Gość: znany Re: Szweje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 12:36
      i znowu jakiemus burakowi sie nie podoba...szkoda w tym przemyslu
      cokolwiek robic bo zawsze sie znajdzie taki, któremu muszka wpadnie
      do oka albo gołab narobi na głowe
      • Gość: widz Re: Szweje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.08, 12:46
        Ad rem znany, ad rem! Opisałem fakty. Jeśli widziałeś i słyszałeś więcej, to się
        z nami podziel wrażeniami.
        • Gość: Gość Re: Szweje IP: *.mcon.pl 13.07.08, 19:04
          Słyszałem że stowarzyszenia odeszli ludzie, którzy trzymali tę całą imprezę w kupie i efekty widać. Karierowicze, partacze i byli urzędnicy UM niewiele potrafią zrobić i nic nowego już nie wymyślą :)
          • zerminator Re: Szweje 14.07.08, 17:44
            Tak.
            • Gość: nieznanyaleznajacy Re: Szweje IP: 193.32.37.* 15.07.08, 13:37
              Odeszli albo odsuneli sie od organizacji, jak zwykle w naszym
              miescie jak cos juz sie dzieje fajnego to zlaza sie sepy ktore chca
              ugrac cos dla siebie, wiec ludzie madrzy i zaangazowani uciekaja od
              takiego towarzystwa. Wiem ze idea nie umrze ale moze bedzie mniej
              dostepna dla ogolu, a Ci ktorzy wierza w dobra zabawe inna od
              lupanki w BKejach zostana przy swoim... Pozdrawiam z daleka i z
              bliska wszystkich prawdziwych Szwejkologow!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka