Gość: gość IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 05.11.03, 15:21 Vis a vis drugiego ogólniaka,na miejscu po sklepie spożywczym rozpoczęto jakąś budowę.Może ktoś wie co tam będzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: www Re: Coś budują? IP: *.ri.ri.cox.net 05.11.03, 16:16 HIPERMARKET! Wreszcie, bo juz nie moge sie doczekac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Coś budują? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.03, 18:16 pewnie kolejny kościół, ble. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzyzzio Re: Coś budują? IP: 213.76.135.* 06.11.03, 07:46 U was w Przemyślu faktycznie musi być tragicznie skoro podniecacie się każdą rozpoczętą budową, bez obrazy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: Coś budują? 06.11.03, 16:58 Wy w sanoku macie gorzej ... Jedyne co wzbudza waszą chęć komentowania , to podnieta w przemyślu ;> Promilek Odpowiedz Link Zgłoś
juchoo03 Re: Coś budują? 06.11.03, 17:42 Ponoć to będzie pawilon RUCH-u,taki bardziej "prasowy" Odpowiedz Link Zgłoś