Dodaj do ulubionych

Coś budują?

IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 05.11.03, 15:21
Vis a vis drugiego ogólniaka,na miejscu po sklepie spożywczym rozpoczęto
jakąś budowę.Może ktoś wie co tam będzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: www Re: Coś budują? IP: *.ri.ri.cox.net 05.11.03, 16:16
      HIPERMARKET! Wreszcie, bo juz nie moge sie doczekac.
      • Gość: x Re: Coś budują? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.03, 18:16
        pewnie kolejny kościół, ble.
    • Gość: zzyzzio Re: Coś budują? IP: 213.76.135.* 06.11.03, 07:46
      U was w Przemyślu faktycznie musi być tragicznie skoro podniecacie się każdą
      rozpoczętą budową, bez obrazy ;)
      • promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: Coś budują? 06.11.03, 16:58
        Wy w sanoku macie gorzej ...
        Jedyne co wzbudza waszą chęć komentowania , to podnieta w przemyślu ;>



        Promilek
        • juchoo03 Re: Coś budują? 06.11.03, 17:42
          Ponoć to będzie pawilon RUCH-u,taki bardziej "prasowy"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka