21.12.12, 23:33
Może ja jestem dziwny, ale ten profil na fb to jakaś zupełna porażka. Nie wiem czy to żart czy ktoś to robi na serio, ale UJ powinien wystapić o ukaranie tego kolesia za szarganie dobrego imienia.

www.facebook.com/pages/Jest%C4%99-enfant-terrible-polskiej-nauki-na-kampus-doje%C5%BCdzam-na-wrotku/127759144050350?ref=hl
Obserwuj wątek
    • pfg Re: kampus uj 27.12.12, 10:23
      1. Mamy wolność słowa.
      2. Kiepska reklama rzeczywiście kiepskiego profilu.
      • science_freek Re: kampus uj 29.12.12, 15:41
        1. Moze profil słaby ale reklama nie.
        2. Kliknałes znaczy się ze działa
        pfg napisał:

        > 1. Mamy wolność słowa.
        > 2. Kiepska reklama rzeczywiście kiepskiego profilu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka