Dodaj do ulubionych

proponuję

25.01.06, 22:40
Moja propozycja dotyczy pewnego projektu. Ksiązki napisanej przez
forumowiczów. Sami decydujecie w jakiej formie będzie Wasz kawałek testu
(tylko kwestia wypowiedzi na konkretny temat - ten sam dla wszystkich): esej,
reportaz, pamietnik, poezja, nawet rysunek!, wspomnienia, DOWOLNE (im
bardziej róznorodne tym lepiej :)) Mam korektora, grafika i reszta zajme sie
kompleksowo. Zawsze marzyłam o takim duzym przedsięwzięciu!
Obserwuj wątek
    • doktorancik Ciekawy pomysl, napisz cos wiecej... 26.01.06, 00:43
      jesli to niestety nie podpucha...
      • autorka79 Re: Ciekawy pomysl, napisz cos wiecej... 26.01.06, 01:20
        Oczywiście że nie, propozycję dałam w kilku watkach, więc na pewno gdzie
        indziej tez się natkniecie. Jest juz kilku chętnych i na Was też liczę.
        To szalony ale mozliwy do realizacji pomysł, zbieram zgłoszenia, potem robimy
        burze mózgów i działamy!
        • kassia26 Re: Ciekawy pomysl, napisz cos wiecej... 26.01.06, 19:30
          ja się zgłaszam oczywiście wstępnie:) prosze o szcegółowe info:)
          • tiopental Re: Ciekawy pomysl, napisz cos wiecej... 26.01.06, 20:04
            ciekawy pomysł:)
    • r.richelieu Re: proponuję 27.01.06, 00:31
      no, tutaj już prędzej ;)
      • facettt Milo Cie tu spotkac :) 28.01.06, 20:33


        Sygnalizuje Ci watek m. in o Tobie...
        Jestes tu wymieniona z imienia :)
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=210&w=35710789
    • oso_ondo A jaki temat? 27.01.06, 13:23
      Chetnie wezme udzial w projekcie, tylko podaj, prosze, tematyke tego
      przedsiewziecia. (Przepraszam za brak polskich czcionek, ale nie posiadam).
      Pozdrawiam
    • aga9001 Re: proponuję 27.01.06, 17:46
      Pomysł fajny . Więcej info.
    • mikrometr Re: proponuję 28.01.06, 12:24
      niezły pomysł
    • ewkapalka Re: proponuję 28.01.06, 20:24
      hm... Ciekawe - a coś bliżej na ten temat?
      • autorka79 Re: proponuję 28.01.06, 21:07
        wysyłam na maila
    • autumna Re: proponuję 08.02.06, 11:11
      A kto to miałby sfinansować? Mamy zrobić zrzutkę na forum? Bo na bestseller to sie nie zapowiada...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka